Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo byli nadšení, delší dobu se nám nedařilo a pak to najednou přišlo, prostě malý zázrak oznámení manželovi,bylo nejkrásnější,padla i slzička :-)
Odpovědět
Tynus,ja jeste jednou teda gratuluji ;-) a mooooc drzim palecky. Ja jsem ted v 15tt. a citim uz jak se mimi hybe,manzel mi neveril a ja taky ne,protoze normal to je od 17-18tt.,ale ted jsem cetla,ze muzu.Sice ne jak kope samozrejme,ale kdyz lezim a je nahodou vzhuru,tak citim bublinky a vsechno a vim stopro ,ze to je mimuso x-) ASi to je i tim,ze uz to je druhe a vim jaky to je pocit a na co cekat v brisku,tak jsem moc rada.Samo,ze se hybe vecer hlavne. Jaro,no jsme nemocni,mala v listopadu zacala chodit 1xtydne do skolky a pak na play group-tam je mamca a dite ve skolce a hrajem si.............no a od te doby,je porad nemocna,prototze si dovedete predstavit,kolik tam chodi usnoplencu. TAdy neni zazdny paragraf na deti,takze rodice je davaji do skolek i nemocne,protoze nemuzou jit z prace jen tak a prijdou o penize,tak to pak tak vypada.A taky to pocasi je hlupe,chvili jdes ve veste a pak za dve hodky v zimnim kabatu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: no tak jestli chápu dobře :-) tak to gratulujíííííí simi: no oni nekde psali, ze u druhorodicek to muze byt i dříve ;-) tak to je krásné... holky já vám to tak přeji ;-) jaro: no ahojky :-) a co ty ... jak se vede?
Odpovědět
Pandi,ale oni prave pisou,ze prvorodicky pohyby ve 20tt. a druho v 18tt. Ja malou jako prvorodicka citila v 18tt.Asi je to tim,ze jsem hubenour a krasne jde deloha citit. Luci s temi kremy,ja se u maly nemazala,ale ted mi krem koupil kdo jiny,nez manzell 8-( Me by to ani nenapadlo. Ja stejne nepopraskam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:o) já si myslím, že popraskám maminka je hubeňour a i tak ji popraskalo celé bříško, no uvidíme pam děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
SImi, Luci ta kamarádka potratila :( ta co nevědala co a jak s kým atd
Odpovědět
tynus chudak,jak to bere? Ale aspon se pak nebude treba cele tehu bat,ze to nebylo pritele. ALe musi to byt hrozne,jeste kdyz se tak dlouho snazili. My se ted koukali na netu na porod a byla tam i kamera ze vnitr vaginy,co vidi mimco kdyz vlastne leze ven. No uplne dobre zabery.A taky jak se to pak rychle srazuje zpatky. HOlky,komu nedychali miminka kdyz se narodili? Nam mala nedychala,nadechla se az pozdeji,museli volat i doktora,trochu me to vydesilo,jak mi to ted radek pripomnel,ja si totiz porod nejka napamatuji,byla jsem cela zmatena.
Odpovědět
Profilova fotka
máš pravdu Simonko, asi to tak mělo být a teď už ví, že otěhotnět umí, tak jim to určitě výjde a s tím pravým teda na co Ty se to díváš :o) musí to být zajímavé
Odpovědět
Profilova fotka
JO Simi, nam Jamieho dali hned ale u sophie jsem nesmela chvili tlacit, protoze prej mela omotanou pup.snuru 2x kolem hlavy .Tak mi to rekla doktorka ale mi to prijde divne,protoze kdyz to mas kolem hlavy, tak jak leze ven, si mylsim, ze by to sklouzlo na krk ne?? takze ikdyby tomas chtel strihal snuru,tak prej stejne nemohl, museli ji napred odmotat a pak jsem mohla vytalcit zbytek. Nevim teda jak to bylo, jen co mi rekli. Pak si ale nepamatuji ze by mi ji hned dali na telo jako mi dali Jamieho. Je fakt, ze mela na cele same modriny.
Odpovědět
U nas RAdek strihal snuru a malou mi dali hned na telo,ale nedychala,ale nemuseli ji rozdychavat,nadechla se nakonec sama. ASi by se mu to pri tlaceni mohlo utahnout a priskrtit ho to. tynus,bylo to fakt supr video,bylo to nekde na netu,uz nevim ale kde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko, gratuluji a drzim palce at vse dobre dopadne!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to je možné ;-) tak to se máš že nepopraskáš... holt někdo k tomu nemá dispozice ;-) ale vis co se říká... kdo je pripraven není překvapen :-D tynka: tak to mě mrzí co se stalo kamarádce... ale vsechno zlo je k necemu dobré ;-) neprala bych toto ale zadne zene... musi to mit ted težký... v kt. tt byla?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ranko :-) simi: vsechno nej nej nej k Tvým krásným narozeninám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem, pan: ale jo, jde to :-) V práci máme v pátek opožděný vánoční večírek, tak se těším, že si po dlouhé době zatancuju :-) Včera jsem byla v Tescu a šla jsem náhodou kolem kojeneckých oblečků a najednou jsem chytla takovou touhu to koupit a čekat nebo už mít taky malého drobečka. :-) tynka: jééé to muselo být krásné-to oznamovat... x-) simi: přidávám se gratulantům - všechno nejlepšííííí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, nějak nemůž spát pam byla v 6tt je to hrozné, ale poslední době kolem mě porailo tolik kamarádek Simonko také přeji vše nej nej nej ... holky nějaké nápady co vařit k obědu?
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš nejhorší to je do 12 tt pak už je to celkem v poho. Už jsi určitě byla u dr ne? A chodíš do práce a nebo jsi doma. já nevím co vařit. My jdeme na 13.00 na poradnu, tak nevím zda stihnu oběd a když jo tak to vyřeším nějakou rychlovkou ze sáčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem doma kvůli stresu v práci, pravuji celý den i přesčasy a celý den stojím, neměla bych čas se ani pořádně najíst zítra jdu poprvé na ultrazvuk na srdíčko, tak se už těším 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynuš: Gratuluju ;-) :-) Tak ať je vám oběma co nejlépe. S tou kamarádkou mě to mrzí, ale stává se to, co naděláme. |-| simi: Taky všechno nej nej přeju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači co dneska vaříš?
Odpovědět
Dobre ranko.Dekuji vsem za pracni ;-) Ja se ted malem pocurala,praotoze jsem dostala za ukol nevyleza z lonzice,nez manza odejde s Verunkou a sli mi koupit kyticku a dort :-D Pak se zas musim schovat jak prijdou. Takze jiste chapete,ze u nas slavi hlavne Verunka ;-) Ja znam taky hodne holek co potratilo,ale je to priroda.Vetsinou to jsou pry prvorodicky se uvadi,ja potratila jako druhorodicka a ted je zatim vse ok. Urco se kamaradce jeste zadari.Segra se snazila dva roky,potratila a za dva mesice byla tehu znova a taky ma vse zatim ok ;-) Na obed nevim co varime,manza ma volno od neele,tak vari on,vcera jsme meli nadivane kure a brambor a zel.polivku. Ja si vcra pustila poprve cviceni pro tehotne a po zahrati jsem to vypla a s tim,ze to neni pro tehotne,ze to je hrozne narocne a pak jsme mrkla na net a cviky byly pro tehu :-D Takze jsem se rozhodla zacit cvicit,ale bude to asi maso. Pandi,mozna poprsakam,pri druhem se vic pribira a je vetsi bricho,to uz jde poznat na me ted,ale je mi to fuk,hlavne at je mimi zdrave a dobry porod.Stejne po ulicic nechodim nahata. Ja uz mam doma oblecky pro mimi dva a ted budem sundavat z pudy a uvidime co tam mam po vEru,neco mam bile,tak supr. Jinak manza vcera oznamil,ze chce vedet pohlavi,byla brutalni hadka az malem rozvod,takze kdyz se mimi ukaze,manza vi pohlavi a ja ne a ted vybirame jmeno do ultrazvuku at se pak manzel neprozradi pri vyberu. A on napsal u klucicich jmen Indiana 8-( A myslel to vazne,tak jsem mu rekla,ze zadneho indiana doma mit nebudu.Ti chlapi jsou fakt debi...... Jo a segre se ted libi pro holku Jasmina,to je taky hrozne
Odpovědět
Tynus hodne stesti na ultrazvuku zitra ;-) Prvni trimestr se vlece,ale pak ti to utece jak voda
Odpovědět
Jo a ptali jsme se Verunky,jak chce aby se jmenovalo miminko a ta ani nevahala a ze Kangaru ( klokan ) :-D Takze mimi uz ma prezdivku.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi vý máte doma veselo, ale my taky :o) manžel si taky s jménem pro miminko dělal srandičky, ale chceme Verunku nebo Ríšu a je to definitivní, ale jestli to bude chlapeček nebo holčička to mi je úplně jedno, manžel by raději kluka Jasmína se mi teda moc nelíbí, ale každému se líbí něco jiného vidím to dneska na dušeno mrkvičku ;-) holky jak obelstít hlad??? pořád mám hlad, ne chutě, ale hlad, předevčírem jsem se hecla, že už k večeru nebudu jíst a pak jsem tu lezla po čtyřech, protože jsem měla šílené křeče - takže jsem nakonec jíst musela včera večer jsem zapálila svíčku, dívali jsme se na TV a já začala brečet, že mi ta svíčka připomíná vánoce :-) no a manžel co je na tom k pláči a já, že nevím a brečela jsem dál
Odpovědět
Profilova fotka
klokan? to je roztomilé :-) :-) :-)
Odpovědět
Tynus jen si dej do nosu,pozdeji zaacnes mit nechutenstvi,jen si vybirej zdrave jidla treba. Ja zeru porad a nezdrave a proto bude ason cvicit a bude rambo na porod :-p S brecenim neboj,ja u male po kazdem sexu s manzelem,mela hystericky zachvat breku,on uz to pak vedel,takze po orgasmu,musel otevrit okno,udelat piti a jit me obejmout a ja rvala asi deset minut anevedela jsem proc. A kdyz jsem letela k nasim,tak jsem taky brecela asi dve hodiny,ze jsme chlupata jak Jety :-D Ted treba brecim jen kdyz si vzpomenu na cr,ale spis zurim,ja jsem tehu cholerik. My budem mit Kristinu,holka je jasne bez diskuzi,to je stare jmeno,ale pro kluka nic.Kdyz jsem cekali malou,tak jsem nemohli nic vybrat,loni v tehu jsme nemohli nic vybrat a ted uz vybirame fakt asi ze 30 000jmen,i cizi a tkay nic. Takze manzel chce kluka a vcera se nastval a rikal,ze to muze byt jen holka bo to hruza.Nam se nic nelibi.Na nicem se neshodnem,ja nechci Indiana ani Francis a manza nechce Dominic. No nejstarsi segra chtela Justynu,ale manzel to zatrhl,tak maji Terezku,tak jsem rikala jeste tak,bo bych pristi rok mohla volat na piskovisti Justyno,Jasmino :-D Ale segre Jasmina urco taky doma neprojde
Odpovědět
Ale s pohalvim to mame dobre,my uz mame je jeden ultrazvuk ve 20tt.,pak uz se tu zadny nedela,takze doufam,ze se mimco nenataci jak Verunka a bude to prekvpako,se budu modlit. Jenze maza,jak mel tu vidinu pindika ve 12tt(kdy nic jesete nejde videt),tak je jak ujety,ze to musi vedet,ze to je kluk a kdyz to bude holka,takze bude v lete vymalovavat detsky pokoj na ruzovo,coz ja nechci,takze bude rovod jeste v lete. Ted ma mala zluto modry,svetlounka zluta,pekny,staci ze ma vse ruzove na sobe. Jo a tynus,ja taky zrala na zacatku tehu a od 7tt. jsem uz jen blila a blila a porad jeste obcas bliju a bliju,tak si uzivej,ze jis.Ono fakt ty nevolnosti,zvraceni,nechutenstvi se dostavuje az po 7tt. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snažím se jíst zdravě, ale nějak mě ty zdravá jídla nezasytí :o) hodně piju, ale i tak teď mám zase hlad a to jsem před hodinou snídala hodně ujíždím na grepech a pomerančích, každý den musím mít něco kyselého to je sranda s tím brečením :-D kamarádka má Matěje a to se mi moc líbí, druhá chce Mikuláše, tady je teď hodne Ondrášků je to těžké vybrat jméno, maminka mi dala Kristýna a celý život mi říkají Míšo :-N
Odpovědět
tynus vubec se v jidle neomezuj,klidne jez co hodinu,jsi tehotna. Jen se neprezirej aby ti bylo spatne. Mamka mi ted rikala,ze se hodne dava v cr Dominik,to jsem chtela,ale ted se mi libi Cameron-mamka rikala,ze stejne to zas bude holka,ze pro kluka nemusime ani vybirat :-D SEgre jde k porodu segra,ja chci taky jit nekomu k porodu,to je nespravedlive,ja o vsechno prijdu ]-( Tynus,proc MIso/????To je srandovni,ze ti ho uplne zmenili vlastne to jmeno
Odpovědět
Profilova fotka
no, protože to je kratší ani nevím prostě mi říkal Miško, Míšo, Míšánku ... a kamarádi Týnko. :o) koupila jsem si ty prášky GS mamavit nejdříve mi z nich bylo zle a teď je nejsem schopna polknout mám nějaký blok ach jo půjdu koupit aspoň listovku a tu snad spolknu jo známá má Dominika a taky mu neříká celým jménem, čím delší jméno tím si ho prostě nějak zkrátíš a říkáš zdrobněle jdu jíst :o) kupujete si s manželem dárky k narozeninám? nebo jen malé?
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: tak to jsi na zacatku... a cekate jedno? Doufam, ze ti neni moc spatne ;-) tak to budu zitra drzet pesticky ;-) urco srdicko bude busit o 106 ;-) simi: no presne tak... ted na sebe clověk v těhu nemuze brat ohledy, v prvni rade je na tom mimi :-) stejně si myslím, že se to zase tak moc tím mazáním neovlivní... a pak se vlece zase ten konec ne? klokan? no to by se líbilo muži... ten je velký fanda do Bohemky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?