Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Luci na kluka to vidi radek,me to je uplne fuk,ale vedet to nechcem,pockame do porodu,to uz jsme rozhodnuti. A tehu je ZDenka,prostredni segra,ceka sest dnu po nas. Jo a holky,ja uz dva dny neblila x-) x-) x-) x-) A to jsem dneska mela kys.okurky s medem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, a co Gabca, ta rodinu uz ma??? Tak gratuluji k nebliti, fakt super pocit ne??? simi vy jste meli jakeho toho djje?
Odpovědět
Gabca ma 2roky starou holcicku a je vdana,ona se vdavala dva roky pred nama na skalce ;-) My meli dj pres lucenka,pan Karas,ona ti pak pisne kontakt na neho.Byl fakt supr,mela ho i Lucenek a i Tynka tady.My si to nechali udelat jako spraskani,tak hral stare hity,tak vsichni parili a radek si vypalil svoje neco rockoveho,tak mu to taky pustil,byl moc supr
Odpovědět
simi já kontakt na karase asi smazala :-p ale mám na Tomáše pošle mi když tak znovu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) tak vidím, ze se tu dávají tipy :-N lucyka: no my měli paní fotografku z Frydku a kameramana z Příbora... byli jsme moc spokojení, ale jak pise Lucenek... záleží na tobě jakou máš finální představu.
Odpovědět
Profilova fotka
NO Simi ja chci taky stare hitovky, takze jsem pro . Muj TOmas sice radsi nejaky ten hip hop atd. a ty cernochy ale on stejne netanci,takze budu rada jen za ten prvni tanec a stejne tambude hodne bab, tak si zaparime, me ty ceske stare hity mooooc tady chybi.Kdyby nekdo nejakem el,tak at mi je posle :-D :-D :-p
Odpovědět
Mas Karase v poste,jsem to cislo jeste nasla ;-) My vcera byli na pekne male prochazce,bylo docela pekne,tak snad zas nezacne mrznout bo me trefi
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no taky v to doufám.... v centru Phy snih není, na okrajich ano a vypadá to pěkně. Jako sníh mi nevadí, pokud není břečka, ráda po něm chodím... ja bych tak jela na hory :-N no a pak mam ráda to jaro, tak uz aby prislo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsme tady zase po delší době, měla jsem doma patálie :-S babička si zlomila nohu, v koleně, takže jsem teďka pořád jenom depkovala a brečela, no prostě mazec ;-( teďka už je to lepší, je po operaci a jsem zvědavá, jak dlouho si ji tam nechají, dostat se v nemocnici k informacím je fakt mazec... Teďka plánujeme dovču, chcemem jet na lyže,tak naštěstí vypadneme a trochu se to uklidní. luc...no jasnééééééééé, každá kačka dobrá,že ;-) a ještě kojíš?a jak to zvládáš, když jsi od sáry?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi diky ale vis co ?? Ja jsem uplna husa blba. Ty jsi mi to cislo na toho DJje napsala uz v srpnu,jak jsi mi psala vse o te svatbe, ale ja na to totalne zapomela, az vcera jsem si znova teda procitala ty tve maliky a zjistila to. No nejsem ja degos?? A ja stresuju ze nebude dj a mam ho celou dobu doma na papiru. ALe dobry ma volno a uz jsme si ho zamluvili. Jinak holky jak to teda probiha takova svatba. Jeste jsem se nevdavala ze to je jasny, tak co nasleduje, obrad, foceni , prijezd na misto, obed a pak????A kdy tak chodi ti ostatni znanmi na tu volnou zabavu?? Po veceri?? Ptam se vsech, at vim. JO a jeste je lepsi mit svatbu v 10 rano nebo v 11 rano?? Ja jen ze bude cirkevni obrad a ono to je zrejme delsi ze? A pak to foceni nevim jak dlouho zabere, tak aby jsme nejedli nekdy ve 2.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Luci my meli obrad asi na dve a i tak jsem musela vstavat brzo, v 10hod. se schazela rodina,nez se nazdobili auta a zmatky a tak,tak to trvalo pres hodku,pak cesta na obrad.Po obrade jsme se fotili a ostatni jeli uz na Skalku,dole je bar a nam ho nabidli ze ho otevrou,takze lidi sedeli na terase dole,pod stromy a pili a na obcerstveni meli kolace,my se ale fotili asi pul hodky,obed byl asi na pul 4,uz si ty casy nepamatuji a dj byl objednany hodny po obede.TAkze kdyz by byl obed na 3hod.,tak dj tam mel byt na 4hod.,to uz jsme byli po jidle,lide meli kavu nebo pivo a on si nachystal aparaturu a hned se zacalo pak parit naplno. Takze nikdo se nenudil.Sestrenka mela obed asi na 12 a byla pekna nude dobre 3hodiny nez se to rozjelo,hudbu meli snad az na 5hod.obednanou,tak to bylo fakt hrozne do te doby. Jo a lidi co chodi jen na vecer,tak co vim,tak si je vsichni zvali hned po obede a vecer uz meli raut s ostatnima ;-) Ja bych si dala obrad na 11hod.I tak uz to je brzo.Protoze uz tak budete muset z domu vychazet neco po 10hod,nez se seradi auta a tak a tim padem rodina se bude schazet u vas po 9hod.ranni a to ty uz musis byt nachystana
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
NO dekuji za typy ale ja si to prave predstavovala jak pise Simca, po obrade se pujdeme s manzilkem fotit a ostatni pojedou uz do restaurace tam se muzou uz napit a poodvazet zrejme i auta, nez dorazime. PRotoze fotit se po obede, mame dve deti, to budou uz jak pekne cunata. Krome toho myslim, ze to foceni nam trvat tak moc dlouho nebude, vzdyjak jdeme se fotit, je to raz dva. Mame to uz nacvicene, jelioz Tomas nema rad nejake aranzovani a saskovani atd. Jo a mame to do kostela tak 10 min. a schazet se nebudeme u nas, ale ja pojedu se svyma a tomas dorazi taky se svyma ale jelikoz on pojede az z HA tak by bylo asi lepsi na tech 11 hod. Takze kdyz treba budu mit teda obed ve 2 nebo opzdeji, uz teda asi pak vecere neni co??TO abych si na tech 5 uz pozvala ty zname, at to tam taky nejak nevazne, to jeste bude s tim mojim . A obrad bude beze mse. Simi- Jamieho mam nemocneho musela jsem si ho dnes vyzvednout ze skoly ted jsem dorazila od doktora a jamie spi. Jde videt, ze neni svuj, to poznam . Krome toho doktor mi rekl jakejsi nazev nemoci, co ani neznam ale prelozil mi to, ze v podstate ma virus zrejme hrtanu ci co. Tak mam radost. Ja takynejsem sva, skrabe me v krku, boli hlava, i malou boli hlava, tomas byl nemocnej pred tydnem. No jo to jsou ty nase skoky teplotni. Byly tu rekordni zimy , fakt chladno, ikdyz pro vas asi ne, ale kdyz ti to skoci ze 40 na 10 to je sila. Pak to decka odnasi nejvic. To je same chrchlani a vzdy to odnesou prudusky u Jamieho. NO tak snad nam bude brzy lepe. A co mala jsi psala, ze mela nejake bliti a neco?? Jinak pozdrav Radka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Luci jidlo vecer mit musite,ale nedela se vecer,ale delaji se rauty,my meli obed na 4hod.,jsem si vcera vzpomnela,obrad na pul druhe. A na 7 vecer jsme meli raut,gulase,rizky,kurata,studene salaty,rolady apod.A mezi obedem a rautem mel kazdy dort. Jo a my taky nez se vyfotili,tak si vsichni poodvazeli auta,dokonce to ani nekteri nestihli a museli jsme cekat. Sestrenka to mela v kostele bez mse a trvalo to se vsim asi 45min.,s tim povidanim,nez se vsichni usadili,pak gratulace.....ale mela asi 60lidi,nase gratulace byli asi 10minut a meli jsme 40lidi. NO hodku pocitej,i nez vas venku vyfoti a tak,takze obed budete mit opravdu tak na dve hodky nebo pul treti.To mate akorat. Verunka uz neblije,ale ma nejakou chripku,tak lezime,ma rymu a i oko otekle a taky hrozne kasle.Ona ale ma na kasel inhalator,stejny co ja mam na astma,urco bude mit astma po me.K tomu ma deprese,protoze Radek jak ma jineho klienta,tak ma stupidni sichty,takze ho treba nevidi 4dny,ted dokonce cely tyden,vstava v 5 a domku chodi po 8,no a ona je zvvykla,ze si s ni tata vzdycky odpoledne hral,koupal a cetl pohadky,takt o blbe nese.Ale od brezna bude chodt tady bliz do prace a uz snad delat normalni sichty.Tak at nejste nemocni vsichni a maly at se brzo uzdravi
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: My jsme měli obřad na 12h, venku jsme byli za hodinu. Pak jsme se jeli s mužem fotit a ostatní si ještě před kostelem povídali, pousazovali se do aut a v klidu vyjeli do restaurace, porozhlídli se tam, zjistili kde kdo sedí, kde co je, dvojčata pospala na terase, občerstvili se a počkali na nás. Pak jsme rozbili talíř a začala hostina. Tuším že kolem 14.30 jsme mohli asi obědvat. Večer, kolem 18h pak dorazili kamarádi, pak byl raut, jídlo se tam dodávalo postupně. Mezi oběděm a rautem byla káva, dort, koláčky, cukroví a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka...Čaues, tak co, jak se vám líbilo na plese?Já si myslím, že jsem poznala tvého manžela, jestli ej to teda ten, co vyhrál něco do studny :-D Aspon myslím, že to bylo něco takového...tebe jsem ale asi neviděla, nevzala jsem si brýlen a dálku, tak jsem v tom sálu prd viděla. My jsme si to užili, známí co tam byli s náma vyhráli tu taneční soutěž a my jsme vyhráli v tombole upomínkové předměty krematoria, takže povedené :-p A co říkáš na tu popůlnoční šou?Já koukala asi prnívh 5 minut a pak sjem si šla sednout, na mě to bylo hodně drsné 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: neboj to bude dobrý ;-) my máme babi taky v nemocnici :-( takze presne vim jak se citis. lucyka: no my to měli podobně jako andelka... obrad v 11,30, pak lehce focení u obřadu s rodinou, pak ostatní pomalu dojeli do Paskova do restaurace, my jeli do jednoho parku se jeste fotit. Je fakt, ze to bylo tak na hodinu a to uz muz sledoval peclive hodinky a rekl, ze jeste posledni fotka a jedem :-) je fakt ze asi to cekani pro lidi nebylo moc dobre, ale uz jsme to nemohli jinak vymyslet. Obed byl na 14hod coz je max idealni... po obidku jsme jeste odesli se fotit ... jen na par fotek.. nebo ted si nepamatuju jestli byl tanec nebo jak. Pak tanec, kafe, krajeni dortu a nekteri znami dorazili uz na to kafe a dort, nekteri na veceri. Dle toho jak jim to samotným vyslo. Ale celkově to bylo moc fajn... jak ale pise brigadnik... musis si ty casy ujednotit sama... co a jak a kdy.. ;-) andelka... ples ten funebrácký? no jaký byl? Vyhráli jste neco? co tam byla zašou?
Odpovědět
Ahojte, prosim, chtěla bych se zeptat na rady ohledne Vaseho zlatnictvi. Zde moje zkusenost, a predem moc dekuji za info, kde bych mohla sehnat lepe a levneji :-) Tak dneska jsme byli ve zlatnictvi Karel Stoch-ci Storch? POrad si to nepamatuju. Ujala se nas jedna pani, byla velice prijemna, prstynky, ktere se nam libily by byly do 10ti tisic. Pokud bychom si donesli sve zlato, tak nad odectou za 1g 450 Kc, jak jste to mely jinde???A za praci vzdy 5000, takze pokud doneseme enjake sve zlato, tak se dostaneme na cenu tuto, coz je hodne za tu cenu? Vubec netusim. Akorat jsme na jine diskuzi cetla, ze jedna platila nejak do dvou tisic, kdyz mela nejake sve zlato-samozrejme nevim kolik sveho zlata mela... Normalne by ty prsteny byly za 10 tisic a tak za tech pet, ale to bychom museli donest dost zlata a to vlastne znamena ze 5000+to zlato vicemene 10 g bychom museli donest abychom platili jen tech 5 tisic. Takze stejne 5000+10g(coz by vykoupili za 230/gram), takze vlastne 7300 ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zlatnictví stoch můžu jen doporučit, my máme prstýnky za 15tis i s prací i se zlatem, ale toho jsme měli jen pomálu holky zdravím Vás
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak dekuji za rady holcinky. Jak to tak vypada, tak ten obed dam na ty 2 hod. a obrad na 11 nebo 11.30. Ale to si vse domluvim stejne az dorazim. JInak se zlatnictvim neporadim, prstynky mame a dovezeme si je. Ja popremyslim jeste co bych mela za otazky. Simi- tak to Radek dela teda pekne blbe fakt. A to jezdi nekde daleko jo?? Jak jezdi autem nebo subway?? U nas je to dobry jsme na malickem ostruvku,takze za 10 minut jsem na druhe strane ostrova, takze jsi vsude za chvilku coz me silene vyhovuje. PRedstava ze jsu nekde ve meste a v traficu, tak no potez. Jiank Jamie je dnes az moc zdravej, uz em tu pekne lita a otravuje. Rano brecel, ze chce zustat doma a ze prej ma horecku ale nemel. Vcera se z toho vylezel a jen ma ten kasel. On od narozeni trpi na prudusky a taky ma astma nejhorsi je to bohuzel v zime, (coz bych nikdy nerekla) takze mam pro nej taky neco ale neni to sprej, to mel jednu dobu taky. Jmenuje se to nabulizor nebo tak nejak a je to pristroj, z ktere vede hadicka, do te dam urcenou vodicku a on si strci masku na oblicej a cucha to. Je to neco v tom smyslu jako mas naparovani. Hmm je to akroat hlucne a ja na to nekdy nemam vubec nervy a ho to nebavi, takze to zas tak moc nedodrzujem. Jen kdyz je fakt nejhur, coz ted je . Jo a Sophie jak nevidi jeden den Tomase, tak to je hruza. To vis holcicky jsou tatovy princezny,takze bez nich je to tezke. Vim to sama. Tak custe
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Tak to vidíš docela dobře :-D Byl to on.Vyhráli jsme čerpadlo, tak jsme ho rovnou nechali tchánovi na baráku. Jo jo, loni to byla cena č.5 (tuším) a letos č.8. Přitom já pořád toužím po reklamní tašce. :-N Tu vyhráli švagrová s přítelem, tu od Krematoria a byly tam bezva věci. Já jsem našla svého Béďu, ale v soutěži jsme vydrželi jen dvě kola, vybrali jsme si špatný roh. Ale zkumavka u baru byla dobrá. :-) A taky rakvičky měli moc dobré. Mě se jinak moc líbil Králíček Azurit, jsem se řehtala, sranda no. A ty dvě slečny, no, koukali jsme s manžou celou dobu,ale jak se furt válely po zemi, tak jsme jen zahlédli sem tam hlavu, nohu a tak. :-D Kolem 1.30 jsme už jeli dom. A příště jdem zas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau čau :-) kamirka. Zlatnictví Karel Stoch taky doporučuju. Máme od nich snubáčky...z Mariánek...Teda jsou o dost levnější než ty vaše nebo od Tynky (žluté zlato...oba 5230,-)...Nemáme je na zakázku. Vybrali jsme ty, co tam měli vystavené, velikost pasovala perfektně. Jen jsme si na ně nechali vyrýt datum. To bylo v ceně. V centru v jiném zlatnictví se za to platí a ještě se tam baba blbě tváří, když si nic nevyberete. Ve Stochovi byla moc milá a trpělivá paní, protože já když vybírám, tak mi to většinou trvá hrozně dlouho. :-D kuki, andel: taky jsem zvědavá jako pandama...co to bylo za šou? :-D lucyka: My jsme měli obřad v 11 hodin a teď si zaboha nevzpomenu, v kolik hodin jsme měli objednaný oběd (Na 13? Nebo 13:30...nevím :-D ).Ale vím, že i když jsme nikam nespěchali a trochu se po obřadu i fotili a odváželi se auta, tak i tak jsme měli zbytečně velkou rezervu. Velké focení bylo až po obědě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki! Kamirka: tak my jsme měli prstýnky z centra, v lase je zlatníctví SLON. Mám to tušení. No a vybrali jsme si tam a ještě nám nabídli, že si můžu místi zirkonu dát diamanty. A cena za oba prstýnky byla do 5 000, ale to bylo v roce 2006. Docela jsem se divila, že je to tak levné, ale hodně záleží na tom co si vybereš. tak to my se ještě chystáme na ples, ale tam půjdu v kroji, tak se nemusím soukat do šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme bílé zlato a mám tam nějaký šutřík :o) a nakreslil je manžel, takže skoro jeho výtvor
Odpovědět
My mame bile zlato,hladke klasicke a ryti ve vnitr.Ale nam je delal z namy,za praci chtel 1400tusim a zlato jsme meli svoje. Manzel ho ma pekne zniceny,on ho od svatby ani jednou nesudnal a drhne s tim koberce,no vsechno,tak ten prsytynek vypada jak padesat let stary a to je mame jeste nejak osetrene. Ja taky nesundavam na nic,tak taky docela je poskrabany silene,ale na manzu nemam. My tu mame krasne jaro,tak v sobotu pujdem asi s kamoskou do lesa na vylet,mala ma kapky do oci,tak uz ji tak moc netecou,ale jeste je jak angorak Luci,RAdek jezdi tam hodku a pul a vecer hodku a pul zpatky,tusim ze autobusem nebo busem a i vlakem,nevim. NOvy klient je asi 20min.pesky a jeste pres tesco,tak bude i nakupovat po ceste domku :-p My mame supr,ze bydlime ve velkem meste,o neco mensi nez Praha,ale jsme na kraji,tak to mame kokusek do lesa a vedle baraku obrovsky park s jezyrkem a potuckem,kde se mala cabra v lete a s prulizky a je tam kde zalest.No a do centra asi 10min. vlakem x-) Taky nechapu,proc jsou chlapi syny,kdyz stejne maji nejbliz k tem holkam a to jsem i nekde cetla.Mala je z neho posra...No ale u toho noveho klienta bude mit min hodin,nemuze delat pres casy,tak budem mit min penez,coz se zrovna ted nehodi ]-( Tynko ja mam v zasnubnim z nemecka nejaky kristal a kdyz jsem se ptala,kolik by tam stal diamant,tak pry 3000kc,tak budu setrit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Holky děkuji moc za rady! Mrknu ještě i do slona ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?