Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
tož poracujte ať se zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..no asi jo,no, to jsem zdědavá na fotky:-) pan..tak to jsou fajné dárky a na převoz ideální. Jo,buchta nevypadá jako buchta, ale spíše jako moskevský chlebíček. Ale je to mazec a musím se asi začít klidnit, protože jsme denska upekla dva chleby a jednu buchtu a včera buchtu a chleba - naštěstí jsme šli k bráchovi, takže jsme to všechno nesežrali sami :-N Ale asi budu muset zase oprášit orbitrek ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tož díky ;-) kuki: orbík je prý super, ale já ho nemám. A babovku bych si taky dala ;) mohla bych taky napéct... peču v remosce.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak tady je odkaz na fotenky: http://cz.fotoalbum.eu/Elinka2008 mám tam všechny fotenky a vítání je v albu Můj 3. měsíc :-) ;-)
Odpovědět
bré ranko to mě zas ten sníh nasral...doufám, že nebudou štěrkovat mám brordel všude pak.... jaro kde jsi??Nemyslím teď lenku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) Luci: :-D jaro ještě nééé, nemám boty na jaro :-D ...já jsem včera vysávala a vytírala a už to tam mám zas nanesené...večer a ráno jsem byla se psem...nachytala jsem to na boty a ráno se mi to tam nějak rozsypalo, tak jak přijdu domů, můžu zase zametat :-| zofi: moc hezké fotečky :-) Malá Eli byla vyfešákovaná, moc jí to slušelo...všem vám to tam sluší...koukala jsem i na ostatní fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no moc pěkné fotečky... a na tom vítání tam jste si dávali i přípitek jo? No to koukám... to asi neni vsude ne? A malá je moc pěkná... i ty profi fota super ;-) jste stastna rodinka. jinak taky zdravím po ránu :-) pěkně to venku klouže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pan: taky jsem koukala, že měli přípitek...na porubské radnici nejsou přípitky vůbec - ani při svatbách ani při vítání občánků. Aspoň co jsem viděla. U vítání občánků dávali plyšového medvídka a nějaký pamětní list myslím. Jak mě se dneska nechtělo do prááááce :-S Jsem nějaká zabržděná...asi ještě spím :-D
Odpovědět
Leni já mám botů teda už 2 roky jsem si nekoupila ale stále jsou všecky jako nové neb loini jsem díky nateklým nohám lozila jen v žabkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro jo dávali nám přípitek a byl dobrý. Jo a Eli dostala pamětní list, plyšáka, knížku a ještě příbor až bude papat sama :-D
Odpovědět
Leni na radnici se připíjí za poplatek....u svateb myslím..nám to nabízeli
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: Tak já budu muset brzo vyrazit, protože kromě tenisek, které už nejsou nejnovější fakt na jaro nic nemám :-( Chtělo by to i nějaké sáčko nebo bundičku...mám jenom sportovní. zofi: jééé tak to dostala pěkné dárečky...Třebovce jsou nějak štědřejší :-) Luci: Nám přípitek nenabízeli vůbec. Ani si nevzpomínám, že by o tom byla řeč.
Odpovědět
Článek se načítá
nás se ptali.......ale nechtěli jsem já měla stejně v sobě vodku....to by to dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro to bude tím, že u nás se to dělá jednou za rok a bylo jenom 18 dětí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak pak se máte? já jsem měla 3 dny volno a nehla jsem se s postele _o)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tynuš tak to by se mi taky líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen na to nejsem zvyklá jen ležet a nic nedělat, ale odpočinula jsem si což jsem potřebovala, jinak teď už jsem v tramvají a mířím do práce, odpočinutá a natesena
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no v Porubě na Radnici bylo možné se domluvit na přípitku, ale museli jsme ho donést a já na to uplně zapoměla... no klasika :-D vzpoměli jsme si az jak bylo po vsem :-N tynka: nebylo ti dobře? ty pises i z tram jo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pan: No mě to ani nějak nenapadlo se při zařizování zeptat, ale to neva...alkohol byl na hostině :-) My zas zapomněli výslušku pro oddávajícího...a jak si zrovna dáváme pusu, tak to moje mamka s taťkou řeší - viz fotka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...po obřadu pro ní myslím brácha zajel domů ... stejně jsme měli nějak moc velkou časovou rezervu a i na oběd jsme přijeli nějak moc brzo...
Odpovědět
Profilova fotka
chichi čumím na to slovo výsluška a říkám si, co mi tam nesedí...má být výslužka, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj mám internet v mobilu :o) no byla jsem nějak vyčerpaná z práce, ale teď už jsem ok, každopádně manžel celou noc zvracel a má i průjem, takže střevní chřipka :O( nevím co s ním je celý zelený
Odpovědět
Profilova fotka
tynka...u vás je teda veselo, vyléčí se jeden a skočí to na druhého 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím Vás, nemáte někdo zkušenosti s penzionem Ben v Ostravě - Polanky? děkuji
Odpovědět
já mám dobrou kušenost i když ne se svatbou, ale oslavou. Bylo nás 21 a bylo to super. Výborné jídlo, ceny normálně, a nádherně nachystaná tabule bez jakéhokoli příplatku. Krásný interiér. A pro děti tam je takový malý dětský koutek a venku průlizky. ale my byli v prosinci, tak jsme je nevyužili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, já jen mám trochu obavy z toho, aby to nebylo moc nóbl, chtěla jsem spíše něco přízemního, alel v pátek tam jedu i s rodiči, tak jsem zvědavá, jak je to místo zaujme :-)
Odpovědět
Že by to bylo nějak moc nóbljako v nějakém hotelu to ne, ale vkusné, fakt hezké vevnitř a papání výborné. Já třeba dám i na wecko :-D - čisťounké a takové kachličky nemáme ani doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jak říkáš, taky mám ráda, když je čisté wecko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: výslužku pro oddávajícího? :-o tak to slyším prvně... tak to my jsme taky neměli 8-) ani jsem nevěděla, že se něco takového dělá. tynka: ahááá tak to pak jo :-D ja jsem si představila jak v tram otviras notebook a rychle koukas na brms abys nam napsala :-D jejda bobek... no s tim neudelas nic :-( suchy rohlik a cerny čaj a bude zase OK. Ale vyležet by to měl ;-) peterek: no pracuje tam moje spolužačka ze střední, taky jsme se tam byli koukat, ale nam se to zdálo malé. Jinak to tam vypadá moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: držím palce, ať se manžel uzdraví... ;-) pan: noo nás měl původně oddávat jeden kolega z práce, který dělá i na radnici, tak jsme chtěli pro něj výslužku, nakonec z toho sešlo, protože přišel o hlas...a ten co nás oddával, byl taky moc fajn, tak jsme to chtěli dát jemu, když jsme to už měli připravené. peterek: bohužel neporadím, tento penzion vůbec neznám...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?