Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Simonko ty to máš pškně promyšlené holky včera jsem zkoušela to prádélky a fakt super, jsem zvědavá co na to manžel, má mě nejraději nahou, ale tohle by se mu mohlo určitě líbt :-D když ne tak to budu nosit třeba do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Tak 3x je fakt málo. :-D simi: já myslím, že to stačí, máte to vymyšlené dobře. Já jsem taky dřív chtěla prní holčičku, ale už je mi to jedno. Hlavně aby nějaké mimi v solidní době bylo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka...no my taky tři se psem,takže spíše hrajeme scrable a karty,hlavne zolika :-DA jsetli v tom pradle budes chodit do prace, tak to by me fakt zajimalo,kolikrt do ni vubec dojdes...:-))))) andelka..no j si myslela,ze je to malo,asi na tom zacnu vice makat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: Můj muž by dostal spíš záchvat smíchu. a jinak je na tom podobně jako tvůj, taky si košilky a tak kupuju na 3 vteřiny. :-D
Odpovědět
My je to jedno co to bude,hlavne zdrave. Tynus tak u nas je to opak,manza ma rad pradla apod. Andel vy zacinate po novem roce nebo az dalsi rok??TEd v lednu ze??Jako myslim s mimcem. Hej nas uz prudi s koledy na hud.kanalech :-D Mala na to pari jak drak :-D
Odpovědět
hojec babuchy dneska máme 4 měsíce..toto letí nedávno jsem rodila...chjoooooo já chci zaseeeee :-D
Odpovědět
jeste na tom nejsi Luci nejhur,ja nedavno rodila a mala uz ma dva roky :-D Tak vychutnavej,lprotoze jen mrknes a Sarusu povleces do skolky :-( jeee,tak to my mame dneska ctyri mesice vyr.svatby x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:O) vždycky jsem chtěla manžela nějakým hodně sexy prádelkem překvapit, ale on to ze mě vždycky tak rychle sundal, že si nemohl ani všimnout jak to vypadalo víte jak to chodí chtěla jsem být jiná, neokoukaná ;-) Lucinko blahopřeji k 4 měsícům opravdu to strašně rychle utíká, až k Tobě příjdu na návštěvu tak mi Sáruška příjde otevřít
Odpovědět
simi to máš pravdu kristi to teda fakt
Odpovědět
tak ja pradlo dostavam a radek ho desne rad nakupuje a vzdycky se trefi do velikosti,ja kdyz si kupuju podprdu,tak ji musim zkusit,kdyz on,tak vzdycky kpui co mi sedne.nevim jak to dela :-S tynus,jak pujdes priste k lucce,tak sarusa ti neotevre bo bude venku balit kluky :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar holky, tak ten čas opravdu letí jak hrom. Naše Eli už má 51 cm a váží 3830g. Je to naše zlatíčko a musím říct, že mi to těhotenství jen a jen prospělo a můžu jen doporučit. Takže šupky šupky, ať tu máme dakší miminka. kuki: kdy se teda stěhujete? Už jsem si všimla že stavíte. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně jak píšeš já taky zkouším několikrát a minulé vánoce manžel koupil spodní prádlo a padlo jak ulité =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to by asi u nás neklaplo. Já si musím prádlo vyzkoušet, jinak to nejde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co pečete za cukroví, nějaké nápady???
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ne ne, my až v létě nebo k podzimu, když to půjde. Tak zatím jen radím. ;-)
Odpovědět
tynus ja pecu linecke a van.rohlicky a to je vse,takze neporadim :-D MOje segra si koupi i kalhoty bez zkouseni,to nepochopim ja zkousim i tricka
Odpovědět
Profilova fotka
My pečeme linecké na různé způsoby, takže z jednoho těsta je asi 5 druhů :-D Pak rohlíčky, úlky, plněné ořechy, kuličky, kokosové cukroví, podvodnice, plněné košíčky no a každý rok něco nového, letos ještě nevím co. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nepeču, vždycky maminka moje a od manžela, ale co jediné dělám jsou rumové kuličky, teda spíše koule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My pečeme s mamkou, máme takovou malou manufakturu potom. Už to máme nacvičené, takže zvládáme po večerech všechno. Manželova maminka taky peče, tak si vždycky krabičku vyměníme, ať zas máme něco jiného na ochutnání. Loni jsem dělala kuličky na poslední chvíli tak, že jsem tři koupila v cukrárně, pak jsem je romačkala (jsou velké a výborné), přidala tam ořechy, rum a udělala z nich malé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žena # # > # # > # # > # # >Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé. # # > # # >Jde do koupelny v župánku. # # > # # >Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno, co by mohlo být # # > # # >vidět. # # > # # >Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že by měla # # > # # >dělat víc lehsedů, noh zdvihů. # # > # # >Vytvaruje pahorky # # > # # >Zapne sprchu # # > # # >Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými kousky (dámy prominou). # # > # # >Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší houbu a pemzu. # # > # # >Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 43 # # > # # >vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté. # # > # # >Dá si do vlasů grapefruitovo - mátový kondicionér, obohacený skutečnou # # > # # >vášní ovoce. # # > # # >Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a stoupne # # > # # >si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu. # # > # # >Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve # # > # # >sprcháči. # # > # # >Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a ručníkem na hlavě # # > # # > # # > # # >Muž # # > # # > # # > # # >Svlíkne se sedíc na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený. Do # # > # # >koupelny jde nahatej. Když na cestě do koupelny uvidí manželku, zahoupá # # > # # >dindonem a udělá WOO WOO. # # > # # >Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na prdeli. # # > # # >Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za supr tělo. Zapne sprchu. Umyje si # # > # # >obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a prdele. # # > # # >Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Usere a zasměje se, jak # # > # # >nahlas si prdnul. # # > # # >Umyje si vlasy. Udělá si šamponový číro. Umyje si prdel a nechá ty # # > # # >chlupy jednoduše na mejdle. Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Všechno spláchne, # # > # # >vyleze z vany mimo kobereček. Utře si jenom prdel a předloktí. Nakreslí # # > # # >dindona na zrcadlo. Nakreslí kozy, aby se cítil jako chlap. Setřepe z # # > # # >dindona vodu. # # > # # >Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOO WOO # # > # # >
Odpovědět
tynus,tak ted jsem se fakt zasmala :-D Hlavne ten vyraz dindon :-D Kde jsi to nasla?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
moje tchýně mi to poslala na mail a jmenuje se to jak se sprchujeme :o) taky se mi to líbilo tak jsem si to nemohla nechat jen pro sebe posli mi mail mám toho kupy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole na gyndě a vše je OK. Dr. mě i dneska dost dobře pobavil. Říkal že v těchto dnech budu mít ovulaci, tak jestli nechci další dítě tak si máme dávat pozor :-D . No nevím jak bych to zvládla mít další mimo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) nějaký vtipálek
Odpovědět
kristi tak to jsem musel apolsat hanymu do práce..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucinko, je to rostě pravda, pravdoucí
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě jeden: Žena - nymfomanka - si dá inzerát, že hledá # výkonného, ale opravdu # výkonného chlapa, který by ji dokázal uspokojit, protože je # extrémně náruživá Jednoho dne se u jejích dveří objeví týpek, celkem # dobře vypadající, tak jej pozve dál. Borec si sundá bundu a vyhodí ji z okna, poté to # samé udělá s kalhotami. Pak si sundá triko a opět jej vyhodí z okna ven. ženská jej chvilku pozoruje, pak se zeptá: "Co to děláte,proč to všechno vyhazujete?" A chlap odpoví: "Až z Tebe slezu, nebudou už tyhle # hadry v módě..."
Odpovědět
Profilova fotka
holky viděly jste film mama mia ?
Odpovědět
zofi,tak dobry dok.,to nas se ptala hned asi dva dny po porodu sestricka,jsti chcem druhe. My ze niiiiiikdy v zivote a ona se usmala a rekla,vsak se uvidime za rok,no a taky ze jo :-D tynus,neznam,o cem to je??Mozna to je pod jinym prekladem v cr.Cesi meni nazvy filmu ahlavne ja si nikdy zadny enpamatuji. ALe naposled co jsem videla tri filmy,tak ve vsech na konci zabili hlavni hrdiny,tak uz na nic necumim.TEd jsem videli nejaky novy horor od S.Kinga,jak zemi napadli nejaci ufoni,nejake stupidny zizaly nebo chobotnice ci co to bylo a cast mesta zustala uveznena v obchode.NO a jedni se odvazili,utekli do auta a ze pujdou hledat misto,kde ti ufoni nejsou.Jel otec,syn-matku zabili ufoni-2stari lidi a jedna zena.Jeli dlouho,dlouho a vsude to bylo napadene.Tak ten otec vytahl zbran,kde mel 4kulky,tak zabil sveho syna,zenu,ty dva stare lidi,vylezl z auta,zacal kricet az ho sezerou a prijel tank,ze jsou osvobozeni. Me malem jeblo,muze jsem zdupala co pucuje za debiloviny,nesnanim scifi a jeste z takovym koncem.Az budu vedet jak se to jmenuje,tak vam to reknu,at vite na co nekoukat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: Tak to je dobrý. Já mám takovou malou knížečku o rozdílech mezi muži a ženami a je to jednak sranda a jednak pravda. Mamma mia je prý super, byla na tom švagrová a hrozně se jí to líbilo. V tomhle počasí příjemná vzpomínka na léto.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?