Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
no my dnes nakonec jeli na pohotovost,tak ma prvni antibiotika boboek,tak moc kasle,ze i o hlas prisla. tynko,tak to dobre nakupujes darky :-D
Odpovědět
heeej,to vsichni tak pecete a nakupujete???????????? TEda krom Jara,ta slapa jak strhana na novem stepru,ze jo??Jaro,jak to jde,slapes kazdy den??Pisnete tu nekdo neco.Ja uz mam napecene,zabalene,nazdobene,krom stromku,pranicka poslane,tak mam nudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já ještě napečeno nemám. Dneska jsem byla cvičit a bylo to super. :-D A dárky ty taky ještě nemám. 8-(
Odpovědět
simi já dárky zabalené nepeču a trochu po večerech poklízím
Odpovědět
Profilova fotka
Lidičky,... shaním sál nebo nejlepe restauracku se salem pro 60 lid nekde v Ostravě,.. prosim pomozte.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro 60? No potěš koště. Do normální restauračky se většinou tolik lidí nevleze, ale nějaký hotel by mohl být ok. Nebo možná nějaká velká restaurace i je, napadá mě U Eifelovky, ta je dost velká. Velká je i na zámku Zábřeh, ale tam je to zas dosti drahé. No, hodně štěstí přeju.
Odpovědět
Profilova fotka
Andelka: V te Eiffelovce jsme vcera byly, uvnitr se nam to libilo i prostorove to jde, jen to okoli je takove ... ta tocna tramvajek, ten beton, parkoviste,..... ale jeste hledame..... Jo nemas(te) zkusenosti s tou Eiffelovkou jak tam vari nebo ta organizace? I kdyz ted o vikendu to tam meni majitele tak bude vse uplne jinak nez to byvalo....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj všichni :-) simi: já nepeču, neumím to, mamka mi na Vánoce dává pár kousků, manžel to stejně moc nejí. I když mě lestos chytla trochu chuť to zkusit a něco upéct, ale časově to nějak nestíhám, takže nebude nic, jen od mamky, ta to umí nejlíp :-) Z dárečků máme jen něco, něco mám promyšlené, co koupíme, vůbec nevím, co koupíme švagrovi =-) Balit dárečky začnu až na Štědrý den nebo max den předem :-) Stromeček taky nemáme, ale už máme částečně udělaný předvánoční úklid :-) No a v tom shonu jsem teď na pár dní vypustila stepper, ale dneska na to znovu vlítnu a budu šlapat až se ze mě bude kouřit :-D exilak: bohužel pro tolik lidí v Ostravě nic neznám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak ja jsem nejaka nemocna, ale do prace chodim a zatim se drzím exi zkus radniční restauraci mám email propočtu přímo od majitele můžu poslat
Odpovědět
exi od sestrenky kamoska mela svatbu pro 100lidi,tak se zeptam,kde to meli.ALe zda se mi,ze si museli jidlo a tak nachystat sami,ze meli proanajaty jen sal a to asi nechcete. Jaro ja to taky neumim,ja jsem domaci alchimista :-D ,vcera jsem dokocne upekla chleba.jelikoz jsem nemocni,manza delal cely den a my nemeli co jist,tka jsem se donutila ;-) Ale je pravda ze nepracuje,tak mam nudu
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to já nemám ani ten úklid. Na to se terpve chystám. :-S a vůbec se mi nechce. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to já vůbec nic jsem pořád v práci a prostě nestíhám, nestíhám, nestíhám ach jo nemám uklid ani dárečky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
exilak: no my tam byli jen jednou, ale vyřili dobře a líbil se i tam dětský koutek. Pod radnicí jsem nebyla, ale mohlo by to být dobré. U nás nikdo tak velkou svatbu neměl, takže moc neporadím. U nás se peče až těsně před svátky, nemíváme čas, tak je to pak taková manufaktura. no a teď, co píšu diplomku a tak, nemám čas vůbec. Dáky kupuju, když se dostanu jednou za čas ven.
Odpovědět
exilak,me tak jeste napada,a mela svatbu na sklace a segra taky a ta mela na obed 48 lidi a vecer asi 60 a vlezli se v pohode.Je to Skalka Poruba u koupaliste,tak to zkus tam ;-) My uz mame i stroemk,ted jsem dozdobila,tak uz jen fakt cekat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak nakonec jste se taky rozhodli, ze do druhého půjdete? Tak to je pěkné :-) to vám moc přeji ;) tynka: jak tak čtu, tak jak říká Žofi seznámení jak z románu D.S. uplně jsem zamáčkla slzu. Zofi:n no to už se tak moc nevidí, aby lidé se prvně vzali a pak spolu žili. Tak to je pěkné. A jak jste to zvládali? simi: už po měsici jo? No ty brďo... no to muselo být lásky :-D :-D :-D a jak je malé? Tak to mám radost z tvé sestry a držím ji palečky. A to fakt jako je pravda, že těhotenstvím to uplně vymizí? Tak to je velmi pozitvní. Ona ted chodí k té jiné Dr. ze? jinak my už taky máme stromek - borovičku, tak se těším na naše první vánoce. Já nemám troubu ale taky mám nepečeno, M. rodiče nam přinesli pár druhů, tak už se mi ted sbíhají sliny :-D a dárky? no něco málo mám, něco obj. přes net. Taky jsem si objednala vinka ze Znovína, tak už se taky na to mooooc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě pěkně bolí v krku a začínám být nemocná, musím do sebe dostat hodně vitamínů ať jsme brzo fit jaro: pořád stepuješ? Simi: vy už máte stromeček super, my jdeme kupovat až příští týden :-D lucenek: Lucinko kde pak jsi?co Sáruška?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: No Skalku skusim, bydlime totiž ve Vřeině,... ale už tu hostinu máme celkem vyřešenou.. Máme zamluvenou restauracku v Lázních v Klimkovicích, pak Ondráš ve Sviandově a Zámeckou krčmu v Paskově,.... vsude mají sál pro cca 80 lidi,..... Tynka: dík za rozpočet, aspon mám představu trochu....... Ale děkuji Vám všem za pomoc...... ted snad pokud nemáte TIP na skupinu,... četl jsem neco o skupině FLASH.. máte s ni někdo nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
exi: já teda ne. Mě hudbu zařizoval děda. Pan: no byloto v poho. Jen jsme se tady museli nějak všichni uspořádat. My jsme spolu chtěli bydlet, ale nebyly peníze a pak už jsme se dohodli na svatbě ;-)
Odpovědět
exil,my meli dj.,takze taky neporadim. Mala je porad nemocna,porad je jak tuberak,kdy holky prestane kaslat??Vzdyt ma antibiotika uz pety den.ALe je pravda,ze uz v noci spi lip a snopel uz netece takovym proudem a jsme bez teplot. JO a stromek mame umely. A vecr si vzdycky rikame s malou,ze se milujem a jde mi dat pusu,vcera mi sla dat pusu a reikal mil;uji te stromecku a sla. ]-( Jezis,jak ty deti jsou prodejne :-D Uz ho aspon neliba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
exi není zač, není to tam zrovna nejlevnější, my měli hostinu v třboviceké roli a mohly jsme pít alkohol svůj, ovoce, koláče, dorty atd. jen jídlo a rauty od nich vyšlo to tam krásně, jen tam není tolik místa holky tak jsem měla včera konečně volno, vlítla jsem do obchodů a za 3h jsem nakoupila dárečky pro všechny 8-) tak mám klídeček Simi to se jí drží nějak dlouho
Odpovědět
No uz to tynus konecne male trochu ustupuje,i kdyz porad kasle snopli.Takze do uterka doma budem urcite,coz je hrozne,protoze uz ji to leze na mozek byt tak dlouho zavrena doma,pohadky ji nebavi a uz nevi co delat a ja taky. Jinak teda u nas novinka,my cekame miminko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Manzel to jeste nevi,zatim to pisu jen tady a na konika.Manzel to dostane pod stromek a rodine to reknu az na konci tretiho mesice,pokud vse bude ok.Tak se baby modlete,trochu se boji,posledne jsem potratila,tak je to moje posledni sance mit druhe mimco. Jeeeej,ja jsem tak stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, no to je krásná novina :-) :-) :-) :-) :-) Moc gratuluju!!!!!! A držím ti palečky, aby bylo všechno v pořádku a miminko hezky rostlo a bylo zdravé. ;-) :-) Já se taky už moc těším až to budu jednou říkat manželovi a rodině, že čekáme miminko...všichni by si ho už přáli...včera jsem se mazlila s naším pejskem...když nemám miminko :-D on je tak malinký a když nezlobí, tak je jak malé děcko :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simonko, to je super nádherný dáreček :-D to mám velikou radost!!!! jaro mi o tom povídej u nás se taky pořád někdo ptá, si to pak napíšu na čelo :-D :-D
Odpovědět
Dikes holky ;-) TEd jeste se prekonat a nerict to nikomu a ani manzilkovi.Se musim aspon na netu vykecat :-D Ale manza to asi pozna,protoze mi z vcera na dnesek natekly prsa asi o cislo :-p To musi byt hrozne,jak se vsichni ptaji,proto ja ani nikomu v rodine nerikala,ze chcem druhe.Oni sjou vsichni presvedceni,ze druhe nikdy,ze chcem jedinacka. Segru bombardovali takhle celou dobu,koho potkala,tak uz jsi tehotna????Pak uz byla i na tu otazku tak alergicka,ze lidi servala.Se ani nedivim. Tynus,tak at jsi dalsi ty na rade ;-) tfuj,tfuj,tfuj :-) Manza odpojil dvd,mala chtela pohadku a nevim kde ten kabel v zadu zapojit,tak jsem rekla,ze tatka je debil a ona sedela u stolu a rikala,tatka je debil.Jeste ze tatka spi.To je hrozne,jak si doma clovek musi davat pozor na pusu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:o))) teda Simi snad na to zapomene jinak děkuji s novým rokem se nám snad poštěstí, je mi teprve 26 tož su ještě mlaďoučká ne? už se těším na toho našeho cipíska 8-) synovce vždycky zabavím kreslením, nebo dáme na zem fixi a lozíme v nich, jsem ještě dítě takže se semnou nenudí drž jazyk za zuby - bude to krásné překvapení a prsa nějak obkecej
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to ti movinky gratulujem, užij si to a manža bude mít krásný vénoční dárek. :-D tynka: jestli ty jsi mladá tak co potom jsem já. Asi ještě holčička. :-D N e si dělám srandu. Všem vám přeju mimi. Je to fakt super. x-)
Odpovědět
Zofi kolik ti je???? Me bude ted 26 a jsem taky mooooooooooc mlada.I kdyz manza rika,ze teda jako mlada nejsem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mě bude 25 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) jsem tady samé mladice co:o) až zjistím, že jsem těhotná tak si to nechám pro sebe a řekneme to až po třech měsících, pokud to na mě nikdo nepozná a pokud to všem samou radostí nevyslepičím my se s manželem už moc těšíme až budeme kompletní rodina
Odpovědět
Profilova fotka
jo to teda jo. To moje mimo tady na mě kuká :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?