Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já podle času budu moc chodit až dýl - kvůli tý práci - takže zkusím tu Monču, a uvidím jaký to bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
docela mě štvou že nám zrušili step, ten mě moc bavil a to posilování se Zuzkou je tady dlouho, ale jak chodím do práce, tak to holt vždy protáhnu - ještě že to má jednou týdně :-)
Odpovědět
Já myslím, že bude dobrá, skoro pokaždé měla plno na hodiny. To já už se takhle pozdě nevykopu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já budu muset - páč jsem vážně nemožná :-(
Odpovědět
Což to já taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale prdlajs - sluší ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak jsem psala do toho olympusu a oni mi poslali normálně návod - to čumím!!! Fakt se vytáhli - tak to mají u mě plus a další foťák bude zase od nich :-D
Odpovědět
Jenže si připadám jak těhotná :-D To jsou vážně dobrý, to se dneska jen tak nevidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde na uších???? :-D :-D jasně je to o pocitu - no já když budu stíhat chodit do práce v poledne, tak odpoledne s tebou cvíčo dám, ale to se kdyžtak dopředu domluvíme ;-) jo viď - já čekala, že mi napíšou, že mi ho pošlou za cenu tu a tu a oni překvapili!!! 8-)
Odpovědět
Na uších zrovna ne :-D Jojo o pocitu nafouklého břicha :-D Já jsem prostě s tím přežírám nemožná. ]-( Určitě se domluvíme, chtěla bych od pondělí "opravdu už začít" :-) Ještě jsou seriózní mezi námi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych chtěla jít v pondělí na bodystyling tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... originální fotky v tý vodě ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Fotky jsou to krásné, ale nedovedu si představit sebe, jak se ve svatebních šatech máčím ve vodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já taky ne, ale asi byla převlečená
Odpovědět
To byla, protože má na sobě jiné svatební šaty. Já, už bych to nejradši zabalila.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, ale bohužel ještě min 2,5 hodiny :-(
Odpovědět
bohužel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já se na to vykašlu, jsem se právě pocintala - fakt jsem lempl :-(
Odpovědět
To se stává, já si dopoledne dělala kafe a nalila jsem si vodu do hrníčku, kde jsem žádné kafe neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu zase pořádně máknout... zítra papa :-)
Odpovědět
Jojo, měj se. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je? se nám to počasí už začíná pěkně kazit :-( Můžu se zeptat, jakou značku máte pračku? Řeším jakou si mám koupit? Váhám mezi Whirlpoll a AEG ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Já mám Bosch a jsem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si vyhlídla tuhle: http://www.euronics.cz/katalog-zbozi/...
Odpovědět
Vypadá pěkně, tak snad bude i dobrá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No doporučila mi ji známá, co se pohybuje v elektru už nějaký ten rok.
Odpovědět
Tak nejlepší pračky má Miele, to je jasný, ale ty ceny to je o ničem jiném. Já bych řekla, že každý prodejce doporučuje něco jiného, takže pak stejně záleží jen na Tobě, co si vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
No váhala jsem mezi Whirlpool za jedenáct to je A+ a tahle AEG je A++. Je prostě o katetegorii jinde a teď je do dneška v akci. A já sama teď aeg mám a nemohu si ji vynachvalit.
Odpovědět
Tak jí kup, pokud jsi spokojená s AEG, není co řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen musím přeměřit dneska místo v domě kam ji chci dát a pokud se vejde tak jdu do ní. Už jsem se rozhodla. Díky že jsi mi napomohla :-) A jak je?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?