Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
To bysme taky mohli, se chystáme každý víkend a nikdy není čas :-D Copak, že máš "fakt dobrou náladu"? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to my taky, tak snad v pondělí bude počásko, že vyrazíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ti nevím, jsem se asi dobře vyspala a hlavně si říkám, že mě dneska nic nevytočí - i když už tu snaha byla, ale jen jsem se tomu zasmála :-p
Odpovědět
Ona je lepší se tomu zasmát, protože nemá cenu se rozčilovat nad blbcema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš pravdu 8-) tak jsem se včera rozhodla, že začnu trochu fotit, myslela jsem, že si pořádně nastuduju příručku - to víš že jsem jí nenašla... tak teď nevím, kde bych jí zvala :-(
Odpovědět
Já taky ráda fotím, jen ty fotky nejsou ke koukání :-D Co máte za foťák? Zkus se podívat na net.
Odpovědět
Profilova fotka
Olympus - Camedia 5000 - je to taková stará šunka, ale fotí krásně, já jí našla jen v AJ, což je mi na prd a stejně tam bylo jen to jak se zapíná a vypíná :-S
Odpovědět
My máme myslím taky Olympus. Zkus mačkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ješt mě napadlo zajít přímo do Olympusu a zeptat se tam, zda by se to dalo někde sehnat
Odpovědět
Na všechno :-D Já koukám na jejich stránky a zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jim tam napsala mail .... no tak zapnout a vypnout ho umím, spíš jsem myslela takový ty funkce navíc, jako nastavení víš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
My to máme pod kulatým tlačítkem, myslím, že je na něm OK
Odpovědět
Oni někdy návody jsou pěkně na ....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to já taky, spíš mám jako na mysli, co a jak fotí, jak to nastavit když fotím to a to, jaké světlo a kde by mělo být a tak... to víš, já mačkám, otáčím kolečkem různá nastavení, ale co je na co, to bych chtěla vědět víš :-N - nevím jestli by se tady dal někde zaplatit kurz focení :-S
Odpovědět
To nevím jestli jsou tady nějaké kurzy, jenže to chce kvalitní foťák a to jsou pěkné pálky
Odpovědět
Profilova fotka
v těch začátečnických ti stačí foťák obyč... tak není, jen v Praze a Brně - tady je to prostě zapadákov ]-(
Odpovědět
A co se zkusit zeptat Zuzky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jo taky mě to napadlo :-) až se pak domluvíme, tak vezmu sebou tu mojí šlupičku a zeptám se jí. Jednou v novinách vycházely CD s kurzem fotografování - tak to jdu najít :-D a večer sednu k foťáku a budu zkoušet :-D
Odpovědět
:-D To já bych potřebovala "neklepavé" ruce, jinak by to bylo OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to našla, sice ne přímo ke svému foťáku (k tomu typu), ale k podobnému, takže si to vytisknu a nějak se tím prokoušu :-D
Odpovědět
Já myslím, že to nebude až tak velký rozdíl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo koukala jsem na to, a asi nebude, tak ještě koupit silnější baterku a můžu začít :-D
Odpovědět
Ty ses do toho teda pustila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo už jsem to šmrdlala o víkendu, ale právě mi nešlo to nastavení když chci fotit makro a tak - pořád jsem to měla rozmázlý a tak.... takže uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co máš k obídku dneska? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo prosím tě jaká je ta druhá cvičitelka na BOSU? Dobrý nebo ta jak jsme na ní byly je lepší?
Odpovědět
Chleba s lučinou a sýrem, ale už jsem to slupla k svačině :-D Vůbec nevím, já na ní nechodila. Chtěla jsem jít dneska konečně na Andreu, jenže mě zase chytly záda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andrea byla taková tak trošinku oplácaná viď? :-)
Odpovědět
Jojo, ta blondýna.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?