Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Právě, že se vůbec necitím, že by na mě něco lezlo. Prostě včera ráno z ničeho nic se mi udělal opar. Jojo trpím na ně. :-(
Odpovědět
Naštěstí mám mastičku, která pomůže, vyhovuje mi Vectavir.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude z hospody... já taky - změním prostředí a opar je na světě - nebo stačí aby se mi trochu zvýšila teplota a šup, je tam taky.... :-(
Odpovědět
Taky si myslím, protože se cítím dobře. Pro jistotu jsme si včera nakoupili ve Vitalandu zásobu vitamínů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě nikdy nic na opar nepomohlo, ale ten Vectavir jsem nezkoušela, možná by bylo dobrý ho mít doma pro jistotu 8-)
Odpovědět
Mně právě pomůžu, opar se moc nerozjede a rychleji se hojí. Nemám potom tak oteklou pusu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zkusím, to jsem ještě neměla ;-)
Odpovědět
Já měla ještě jednu mastičku, ale ta nebyla nic moc, ale takhle mi pomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
já tenkrát něco přímo udělaný z lékárny, byl to pěknej hnuj a vůbec nic, tak jsem na to zanevřela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já když jsem jezdila do KM, tak jsem vždy přijela, o víkendu se mi udělal, pak jsem odjela - týden se mi to léčilo a za 14 dní jsem zase jela z KM domů, tak se mi zase udělal - to bylo něco hroznýho ;-(
Odpovědět
Jojo, jakmile se Ti jednou udělá opar, už to máš v těle a nezbavíš se toho ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, holt jsem náchylnější.... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Je to nepříjemný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo - otravný.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.... tak jsem si dočetla diskusi "Havlíček" a docela mě to šoklo - takže bacha dámy, aby nás někdo neosočil, že si nepovídáme o Hluboké nad Vltavou :-S
Odpovědět
Dobré ráno :-) Já to včera pročetla než nám odešel net, je to hustý a trapný! Taky něco podobného očekávám.
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že to snad nemá zapotřebí... ]-(
Odpovědět
Asi má a extravaganca jí to napsala dobře a souhlasím s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti nevím, právě jsem dočetla další článek o tom zázračném balíčku co má státu ušetřit několik miliard a jsem z toho nějaká v rozpacích... takže oni seberou peníze rodinám, ale na svoje platy si šáhnout nenechají - debilové jedni zapráskaní.... ]-( ]-( chápeš to? ... tak plno lidí přišlo o místa, jsou ve stresu a teď jim ještě seberou dávky a příspěvky... já tohle fakt nechápu ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo napsala jí to dobře - mě připadne že to "adminka" moc hrotí .... to je to samý, jako kdyby napsala na jednu diskusi, že mají přejít na koníka, když tam probírají kočárky a tak.... fakt nechápu.... :-|
Odpovědět
Jsou to hajzlové, na své si šáhnout jen minimálně, aby lidi neřekli. Jsou to sprosťáci a neví, jak by z obyčejných lidí tahali peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
právě - a ještě si vezmi, že třeba ty lidi nepřišli o práci vlastní vinou.... nedokážu si představit jak to bude fungovat... podle mě víc co vzroste? Lidi nebudou mít na nájmy, na energie, budou žaloby, exekuce - no to to bude vypadat... ale pánové si budou plácat po ramenou, jak to všechno krásně dopadlo, že státní rozpočet je menší.... no radši se o tom nebavit, nebo se mi zvedne tlak ]-( ]-(
Odpovědět
Přesně tak a bude to tady vypadat ještě hůř, než teď, protože bude kriminalita pěkně růst!
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo..... :-(
Odpovědět
Je to vážně hnus!
Odpovědět
Profilova fotka
tak odbočíme ne? 8-)
Odpovědět
To rozhodně, protože si nehodlám kazit dobrou náladu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne.... a to jí mám dneska fakt dobrou... tak co plánujete na prodloužený víkendík? :-)
Odpovědět
My pojedem zase na chatu, letos asi naposled :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem o víkendu sama doma - muž pracuje, ale v pondělí jdeme na houby - za barákem máme les a prý rostou jak divý 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?