Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
No, zrovna dvakrát jsem Ti nepomohla :-D Je dobře, dneska jdeme pro myčku, tak se těším, snad budou mít tu, co mám vybranou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak máme podobné starosti, a jakou sis vybrala? pochlub se?
Odpovědět
Tak my jsme vyřešili místo v kuchyni, takže ji můžem koupit. Mám vybranou novinku od Bosche, je to 45 cm, nám to stačí :-)
Odpovědět
http://www.bosch-spotrebice.cz/produk... To je ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky pěkná. Jí se teda v myčkách vůbec nevyznám. My jí tam taky v kuchyni máme, tak se s ní musím skamarádit, už jsem jí koupila sůl, tablety a vůni a ještě musím prý asi leštidlo.
Odpovědět
Já taky ne, ale tahle se mi líbila a my máme od Bosche sporák, pračku, takže jsem chtěla i myčku :-D Já chci zkusit ty tablety Somat 7, vyhrály ve spotřebitelském testu, tak snad budou dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam si pro ni jdes ty?
Odpovědět
Nejdřív jsme ji chtěli objednat přes net, je to v Nemanicích, ale nakonec pro ni půjdem do Datartu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ty jsem zrovna koupila. Aniž bych to tušila, a ty už leštidlo obsahujou. Mám vůni i sůl SOMAT. Známá si chválí i tablety KLIK5 z Penny
Odpovědět
Profilova fotka
Já k Helmichům.
Odpovědět
Já četla, že jsou dobré i ty z DM.
Odpovědět
Tam prý mají velký výběr, ale jsou trochu dražší. Ale ty jsi stejně psala, že je na tu pračku akce, ne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo je a navíc tam mám známé. :-) a dokonce znám i toho kluka, co mi ji poveze :-)
Odpovědět
Tak to je dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi to přijde.
Odpovědět
Jojo a pokud tam máš známé, tak to není co řešit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, měla bych na tebe prosbičku, mohla bys mi na mail poslat ještě jednou fotku, těch posuvných dveří, co máte. Uvažuju o něčem podobném a potřebovala bych to vidět, zda mi tam něco podobného vůbec půjde.
Odpovědět
Večer nějakou najdu a pošlu, ale je to atyp :-D Posuvné dveře dělají i u Sapeli, tak tam jukni, jaké mají rozměry atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji ti moc, byla bych ti moc vděčná. Začínám to pomalu řešit takže se mi hodí inspirace. Ale hlavně jsem to chtěla vidět někde v reálu a vím, žes nam to kdysi posílala, ale už jsem to asi smazala.
Odpovědět
Tak my je máme z masívu, Sapeli dělá klisické dveře a má je pojízdné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak hlásím, že jsem totálně k.o. :-(
Odpovědět
Ahojky, jak to? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě byla jsem včera na školení v Praze a ráno jsem se probudila totálně nachcípaná, takže jsem unavená ještě víc než včera :-S
Odpovědět
Profilova fotka
co je jinak nového? :-)
Odpovědět
Takže jsi někde nejspíš prochladla, to chce vitamínky ;-) Nového u nás nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vitamíny beru, prd to pomáhá, ale dalo se to čekat, páč tohle období vždycky prskám... no mohlo to ještě chvíli počkat :-N
Odpovědět
Jojo, je to takové období na prd.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já naobjednaný cvičení, tak jsem to dneska ráno zase vesela rušila :-S no nic, jdu na účtárnu pro cestovné za včerejšek, jsem zvědavá kolik mi to za 12 hodin hodí Kč - hned písnu :-S
Odpovědět
Tak půjdeš až Ti bude líp, nemá cenu to lámat přes koleno. Myslím, že to nebude žádná sláva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo určitě, radši to nebudu pokoušet, nerada bych lehla s chřipkou..... no tak se to dozvím až zítra, dneska je to problém vypočítat ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?