Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
]-( Jsou to hajzlíci, člověk si řekně křehčené, to bude lepší a ono prd, je to samá voda.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, to je fakt zajimavej článek. Já ho tedy skoro nekupuju. Ale švagrová skoro jen to. Hned jsem ji to poslala.
Odpovědět
Profilova fotka
spíš lidí ošálí ta cena - no bodejť nekup to, když je to taková sleva!!!! :-p
Odpovědět
Já si právě myslela, že je dražší :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no nemá smysl se nějak čílit, jiný to nebude, spíš mě zaráží, co se občas dozvídám :-(
Odpovědět
Což to nemá, ale vždycky si člověk myslí, že kupuje něco pořádného a pak se dočte toto.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, někdy na něj mají docela pěkný slevy - třeba 1 kg za 79,90 Kč a tak, takže je to rozdíl, než koupit kilčo za 130 Kč.... jo jo jsou to vyčůránkové ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
právě, právě - máš pravdu :-)
Odpovědět
Já to právě moc nesleduju, protože kupuju to chlazené tady u nás a to stojí kolem těch 130 Kč a pro ostatní maso jezdíme do Globusu.
Odpovědět
Profilova fotka
no já občas kupovala v Albertu - ale te´d si chodím pro kuřecí na Rudolfovskou a pro ostatní maso na Lannovku nahoru do masny - tam aspoň vím, že je to čerstvý :-)
Odpovědět
Přesně tak v Globusu to maso je nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
a Globus má taky moc pěkný maso, takže když jsme tam na nákupu, občas něco nakoupím tam x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co máte dnes k obídku :-) ?
Odpovědět
My byli teď v neděli, vždycky toho koupíme víc a naporcujem do mrazáku. Je sice dražší, ale čerstvý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, tak to dělám taky :-) občas jedeme busem, a to máme co dělat, abychom nákup dotáhli na zastávku :-D :-p
Odpovědět
To mi něco připomíná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky to máte tak ju? :-D :-D
Odpovědět
Většinou máme odvoz, ale teď v neděli to bylo stejné, jsem si nakoupila serebele do myčky a hned to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my když jezdíme holkám kupovat žrádlo tak je to to samý :-D
Odpovědět
To je hned, vždycky jdeme pro pár maličkostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska hřeším mám koprovku s vajíčkem. :-) a po dlouhé době knedlík ale vše domácí.
Odpovědět
To já hřeším pořád, včera jsme byli u našich a já si dala knedlíky, zelíčko, králíčka a pečeni, jsem se oblizovala až za ušima x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky chodíme pro maličkosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téééda koprovku bych si dala, ale samotnou jen s vajíčkem, zelíčko bych tak slupla a k tomu brambr. knedlík - téééda holky, musela jsem si jít ohřát oběd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zapečený brambůrky s paprikou a masíkem :-)
Odpovědět
Hm, to já si můžu jít ohřát tak prd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsi měla říct, bych ti poslala virtuální :-D
Odpovědět
To já se "nabouchám" až doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
až doma za takovou dobu? To bych cestou pomřela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, však už se topí, tak si to hoď aspoň na topení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?