Svatba v Hluboké nad Vltavou

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pokračování... ;-)
Odpovědět
Ahoj, já počítám s tím úterkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ještě nesehnala, brácha mi řekl, že má něco vymyšlenýho, takže počkám, co teda a pak se uvidí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Takže v úterý to platí a místo si teda ještě napíšeme ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Letím, mějte se krásně a příjemný víkendík!!! papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Navrhovala jsem karla IV, ale nikdo na to nereagoval.... Včera jsem byla u Janči přepisovat energie, a řekla, že jí je to jedno. Já jdu na plovku k holičce, tak by se mi pak docela hodilo centrum.
Odpovědět
Ahoj holky já s úterkem počítám a taky je mi jedno kde, budu tam po 4
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, jak na tom budu s internetem, tak kdybych se sem nedostala během kraje příštího týdne. Až dohodnete místo setkání. Pošlete mi to prosím někdo sms. díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, takže kafčo domluvím na Pavlači!!! :-)
Odpovědět
Ahojky, já jsem rozhodně pro Pavlač, už jsem to tady i psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to u toho Karla vážně nesedí.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
8-) a jaký byl víkendík?
Odpovědět
Víkendík byl odpočinkový :-D Co Vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v pátek jsme byli na pařbě, Fanda šel rovnou do práce, v sobotu jsem byla na "mega" prochajdě s rafanem /byli jsme až u maláku/ a včera se mi zadařilo si zabouchnout klíče, takže jsem trávila 3 hodiny před barákem a čekala jsem, kdo kdy přijede :-D :-D normálně jsem byla tak zoufalá, že jsem se smála a brečela zároveň ;-( ;-( :-D :-D
Odpovědět
Teda to byl víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, se fakt zase zadařilo - no ještě k těm klíčům..... my máme vchod z baráku přes garáž na zahradu, ale já jak jsem byla doma, tak jsem ten vchod zamkla, protože se bojím. No a šla jsem pověsit první várku praní ven, tak jsem šla tudy přes garáž, tu jsem odemkla a nechala a když jsem se vracela, tak jsem za sebou doma zase zamkla. Vyprala se mi druhá várka, tak volám na psa, ať jde se mnou a že půjdeme vchodovýma dveřma, vesele jsem zabouchla, pověsila prádlo a že půjdu vařit - no a jdu k tomu vchodu přes garáž a až tam jsem zjistila, že jsem fakt totálně blbá, že mám zamknuto - jediný štěstí, že jsem neměla nic na sporáku!!! Tak jsem vytáhla z garáže matraci, dala si tam deku, uvařila čaj a čekala jsem kdo kdy přijede.... no a za 3 hodiny koukám a brácha tam měl auto... tak jsem zvonila, přišel mi otevřít a říkám "kdy jste přijeli" a on "no asi před hodinou" ... já myslela, že tam sebou seknu.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a ještě se v pátek Fanda pořezal tak, že od bot po tričko zaflákanej od krve - tak jsem se modlila, zda to vyperu ... no kalhoty super, bez skrvnky, tričko to sneslo hůř, ale je starší, takže ho vyřadíme na doma :-D
Odpovědět
Teda tak s těma klíčema to je hustý, ty si tam sedíš na matračce a on je brácha doma :-D
Odpovědět
O co se pořezal?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ze zahrady totiž nevidíme před barák, takže já jsem si tam pěkně zalezla, aby na mě sousedi neviděli, že se válim a spim, pesan sice štěkal, ale to ona štěká na každýho kdo projde, tak mě nenapadlo, že přijeli. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no podával kamarádovi skleničku a nevím jak se mu to podařilo, ale rozmáčknul jí v ruce ]-(
Odpovědět
To jsou někdy situace :-D Jejda a byli jste na šití nebo v pohodě? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nebyli, má to spíš jako kdyby se o to jen píchnul, ale docela hluboko - tolik krve co z něj teklo :-( ale dobrý, včera jsme to koumali, tak snad mu tam nic nezůstalo :-N
Odpovědět
Tak hlavně, že je to v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a tenhle víkend jede na poslední akci v tomto roce s chlapama, takže doufám, že se vrátí celej - včera si ještě stěžoval, že ho bolí "lokýtek" a "kolínko" - měl první zápas, takže si to dokáže představit :-D
Odpovědět
A jéjé, to budeš mít asi nervy, co? ;-) Chudák, takové bolístky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to budu, ale zase asi aspoň udělám "úklidovej" víkend - nikdo mi nebude překážet a remcat :-D :-D
Odpovědět
Taky se na úklid chystám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobré ránko
Odpovědět
Ahojky, dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem včera odpoledne měla depku jak "prase" - doma jsem brečela - nešlo to zastavit... ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?