Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Heh tak co středa 3.11.? :-D :-D kachorka: kliknuto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Nekliknuto! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
al já jsem klikla :)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: aha, vyloženě jsem klikla a nedala, že se mi to líbí :-) N Tak co toho 3.11.???
Odpovědět
Profilova fotka
3. 11. bych mohla holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bych asi taky mohla! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
drahouškové, já jsem 3.11. do 17.30h v práci, tak jedině potom,, to bych teda upřednostnila hospůdku v centru, ať to mám zavámi blízko
Odpovědět
3.11.zatím můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky...já středy nemůžu...:-) ale to neva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tak já toho 3.11. zatím určo můžu! :-) mimochodem už jste viděly album naší Helči 8-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
segafredo.........hihihi :-D neměla to mít náhodou na louce??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi se holka dala na víru :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: heh, holka s takovyma nohama me bude rikat, ze jsem tlusta a mam zhubnout? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek -- teda, díky za albíčko,,,, měla moc pěknou výzdobu,, ta tabule se fakt povedla ,,,
Odpovědět
Ahoj holkyyyy :-) Kačko: mně nejde na tu fotku kliknout, aby se mi to líbilo :-( Na FC jsme přihlášená a nejde to :-| Venku je teda kosaaaaaa =-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi,,, musíš dát, že se ti líbí i ten autor, takže na jeho hlavní stránce dát to se mi líbí,, a pak ti to půjde i u té fotky,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
mitote--- jinak si teda myslím, že Helčá má úplně normální pěkný nohy,,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky, jako musím říct, že Helči to slušelo :-) a s nohama bych teda neviděla problém. Má je hezký, žádný muří nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda taky musím, ač ne příliš ráda, uznat, že to Helči slušelo a svatbu měla pěknou... no a tlustá mi tedy nepřijde určitě, nohy má pěkný! A ty šaty jí slušely... a ty fotky ve vodě jsou taky supr. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty fotky ve vodě jsou úžasný....přemýšlím, že se tak nechám nafotit jen tak příští léto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simča: Simi, musíš dát nejdřív, že se ti líbí ta stránka firmy Moye. ;-) No ale asi ty naušnice nevyhraju... No a Helča má náhodou hezký nohy!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kači, ode mě už tam máš taky hlas :-) Leni, no to je super nápad!!! Mně se fotky ve vodě hrozně líbí, ale bylo mi líto si ty šaty hned namočit a muset být pak v těch na převlečení. Helča to měla vychytaný, že měla druhý svatební na tu vodu!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jak je tu to album s fotkama ve vodě ve svatebních, tak to oni fotili asi týden po svatbě :)
Odpovědět
jo tak sorry tak tlusta jsem ja, jak rekla
Odpovědět
mimochodem nerekla jse, ze je tlusta, ale ze by mela tak uzasny lytky, aby se do me tenkrat mohla navazet, to teda nema :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- nepamutuju si, že by tady některá z nás o tobě řekla, že jsi tlustá,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Měse ty fotky taky moc líbí, dobrý nápad. Já bych chtěla pro manžela nafotit kalendář, tak šest fotek, už jsem se o tom bavila s fotografkou. ;-) Ale on má narozky v dubnu, tak to bych v tom rybníce zmrzla, to leda někam do vířivky :-D
Odpovědět
romca: tos psala ty na novinkach v diskusi jak se ztratil ten trilety kluk? Je tam Romana Sattlerova z Brna :-) http://www.novinky.cz/diskuse?id=2148...
Odpovědět
No k tomu tříletýmu klukovi nemám co dodat, mají u baráku řeku a nechají ho tam samotnýho, to je myšlení debila ]-( A to, že nemají fotku, tak jako k tomu není vůbec co říct :-| Myslíte si, že se Anička najde? Já bych řekla, že pokud ano, tak ..... :-(
Odpovědět
ssimmikk: no asi tak, jako nemit zadnou foto a nechat samotne dite? Ja bych triletyho prcka nenechala samotneho ani na oplocene zahrade ]-( jinak anicka...no bud je nekde mrtva a nebo odvezena do ciziny, ale spis to prvni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?