Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote --- néééé, to jsem nebyla já,,, bože, kdo se jemnuje stejně jako já????????????????????????????????????????????????????, no taky si myslím, že Anička už je asi někde mrtvá
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo nekecej...
Odpovědět
:-D no dve stejne jmena na jedno mesto, hih :-D nejaka vysoka koncentrace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mazec!§kurva,, kdo si bere do huby moje jméno???, ale já už jsem vlasten pocklanová,,, můžu teda říct, žekdybyxh se pustila dotakové diskuse, tak bych rozhodně nepoužila cel=é své jméno, už si to pročítám a čuím jak se tam dohaduje
Odpovědět
Profilova fotka
hele http://www.spoluzaci.cz/searchScreen?...
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi v brně fakt nejsem jediná
Odpovědět
Romčo, dobár náhoda, mamka zjistila zhruba před týdnem, že má jedna paní v Brně taky stejný jméno jako ona, narodila se i stejnej den nebo co, akorát rok mají jinej :-D je to haluz, těžkos e tomu věří, ale opravdu to tak je =-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi, no kdybych byla nováková, tak se tomu ani nedivím,ale takový příjmení a se 2 tt,,, fakt haluz :)
Odpovědět
to teda jo :-D
Odpovědět
No jako možný je vše........nebo to píše někdo kdo tě zná pod tvým jménem třeba, ne? Nebo máš někde sestru a ani o tom nevíš? :-D možností je hodně, jedna lepší, jak druhá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj s těma jménama je to haluz teda....já se setkala v každé škole se svojí jmenovkyní....ale Novákovu znám jednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi, nestraš se ségrou :D no ani se moc neztotožňuju s těma jejíma názorama,, v tomhle jsem asi rasista,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj babizny, pěkně se to tu flákalo!!!!! ]-( Holky, co s tím srazíkem tento týden, jak to vidíte? Nebo je to až ten další týden.. mám v tom zmatek. :-)
Odpovědět
no jo no, neni casu nazbyt :-) jeste nemam vsechny doklady, chybi mi ridicak, ISIC, salinkarta, banka :-D ale uz mam ekoupene libanky na prosinec tak se tesim, ale bojim bojim :-D :-D :-D tak musime nakouupit vybavu na potapeni a nejake letni vecicky, ehm zajimalo by me kde :-D jinak hromada skoly, denne prace, brigada k tomu, objizdeni pozemku :-N
Odpovědět
Ahoj Luci, no zajít by jsme mohly ne? Kdo se přidá, přidá, kdo ne, tak smůla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, já jsem pro :-) Základ vytvoříme my a uvidíme, kolik se nás sejde!
Odpovědět
tak j abych taky sla, zalezi kdy, musim si v praci nadpracovavat svatebni cestu :-( a navic mam praxi u narkomanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zlatíčka,, tak to naplánujte, pokud budu v práci končit rozumně, tak se přidám,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, tak tedy středa nebo čtvrtek? Čas nechám na vás a místo taky :-)
Odpovědět
ctvrtek nedam, mam skolu do pul osme ]-( a ve stredu jsem v praci do 16:30 :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, a ty jsi na tom jak? :-) Dneska je úterý a v pátek nemůžu zase já... takže jen ST nebo ČT.
Odpovědět
Profilova fotka
já můžu středa, i čtvrtek, ale jsem oba dva dny v práci do 17.30h, tak jedině až po tom
Odpovědět
Ahoj holky, tak mně se klidně hodí i zítřek, takže jsme pro středu, mohla bych být ve městě tak v 17hod., záleží kde dáme scuka, pokud blízko nádraží, tak to na pátou stíhám, snad teda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Supr, tak zítra. Ale kam? Zkusíme to jen tak na blint k mamutovi? Sraz třeba v 5 u KFC a pak přesun. A holky dorazí, jak budou stíhat.
Odpovědět
Lutsousek: jsem pro, v 17hod.bych měla být v pohodě na nádru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek...tak já nemužu...jdem žádat o poslední peníze na Lišku.... Ale klidně můžem i příští týden znovu :-D :-D máme totiž obsenci dámy :-D Užijte si to :-) a nepomlouvejte jop :-P :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, no já vůbec ještě nevím, od pondělí mě třeští hlava jako střep,,, včera jsem přišla z práce práskla sebou na gauč,,, vidím to spíš že ne,, kdyby náhodou mi to trochu povolilo, tak za vámi mrknu,,,
Odpovědět
Ahoj holky, prosíme o hlasík, nic nemusíte platit, nikde se přihlašovat, moc děkujeme ;-) http://soutez.doma.nova.cz/misahornic...
Odpovědět
Profilova fotka
děcká,,, sem už nikdo nechodí??? co s tím srázkem ????????????
Odpovědět
ja obcas nakouknu ale mrtvo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?