Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radunka: :-D :-D moc hezky řečeno :-) mitote: a co je na tom, když jdu venčit psa, si do kapsy dát vlastní sáček...hroznej problém asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: jj, dělala jsem je pro rodiče a vypadají moc krásně. :-) Jeee, zrovna včera jsem u Simči byla, jsem se mohla zeptat... škoda no. Tak se poptej, jak u ní budeš pro fotky :-) Ten sešit jsem dělala přes tu cewe knihu DM drogerie a fotky jsou krásně ostré a i ty měkký desky vypadají dobře. A kdy nám ukážeš ty fotky, já se na ně hroooozně těším! :-) mitote: teda já nevím, ale já mám sáčky na hovínka teda svoje. Mám je ve všech kabelkách, pomalu i po kapsách, kdyby náhodou a vždy v dostatečném množství. Nikdy bych se nespolíhala na ty u košů. Nesnáším lidi, co to nesbírají!!!! Já bych jim napařila okamžitě pokutu, aby si to do budoucna pamatovali! 8-( Přece si nepořizuju psa, aby obtěžoval okolí...
Odpovědět
Profilova fotka
děcka, já jsem se tu smála už včera, jak jsem si Radunku přečetla,,,,, hihihi,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Gábi, jestli se spoléháš jen na pytlíky v zásobníkách, tak to ty hovínka asi moc nesbíráš,,, zabila bych takový lidi, jsou to hovada !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Radunka: Se směju, že jsem se málem polila kafem :-) Mitote: A jak to děláš, když nejsou sáčky vůbec, to nesbíráš hovínka? Já nesnáším, když po psíkovi majitelé nesbírají, bych za to dávala obrovský pokuty, aby si to pamatovali...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jim nedávala pokuty, bych jim v tom rovnou vymáchala hubu!! to by si pamatovali!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Jako já se fakt musím smát a zároveň brečet :-D :-( Protože pokud si někdo pořídí psa a je shnilej po něm uklízet, tak ať ho dá někomu, kdo to dělat bude nebo si ho při nejlepším nepořizuje vůbec, nesnáším pejskaře co tu jejich výkaly nechají ležet ]-( bych jim nakopala prdel a vymáchala jim v tom hovnu rypáky, kurva, začínám být na lidi se psy alergická jako nikdy ]-( je hrozně příjemný, když ti děcko nebo i dospělej do hovná šlápnou :-| nevím jakej je prolém si koupit svoji rulu sáčků ]-( by mě zajímalo jetsli ty lidi mají hovna i doma po zemi!!!!!!!!!!!! Ne tam si to uklidí, kvůli sobě, ale venku jsou bezohlední, hovada to jsou a né lidi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, co to tady řešíte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni,, to je prča, co ????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D a jak se cítíš??????
Odpovědět
AHoj Leni, to je dost, že se tu ukážeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romča: to jo. Se divím, že to tu ještě je :-D Cítím se báječně :-) Až na stres, který v poslední době mívám v práci :-| Ale hodně nových věcí jsem se už naučila, tak doufám, že tento měsíc to bude o něco lepší, ptž reporty se po měsících opakují. Pokud na mě nenabalí další baldu práce. Simča: nestíhám, nestačím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak to je fajn, že se dítíš dobře,,, a že si to užíváš,, moc ti to přeju,, pak musíš povykládat :)
Odpovědět
Článek se načítá
sbiram hovinka, mam svoje sacky - papirove s lopatkama od tchana :D ale proste me to neskutecne sere ze si to vymotavaj duchodci na rohliky... a halvne nejvice oni nadavaj ze to nekdo nesbira ]-(
Odpovědět
holky co rikate na takovy darek k svatku manzelovi? http://www.zapakatel.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote .. no je to super, ale k svátku?? nevím, prostě žiješ asi v jiných sférách, pochopila bych k narozkám, ale k svátku si dáváme jen maličkosti,,,,
Odpovědět
romca: to mi taky, ale letos jsme nebyli na zadne dovolene za cely rok, tak myslim ze krom libanek mame narok na tri dny relaxu navic ta cena za dve osoby je super...nejde o to jeslti je to nebo neni k svatku
Odpovědět
otazka je, co jsou to malickosti, mi si malickosti davame minimalne jednou tydne, kd yme manzel koupi lizatko pro radost kdyz to necekam nebo privesek na klice....to jsou malickosti, za par korun... a veci co jsou potrebne si koupime i tak protoze jsou potrebne...a k svatku a narozkam a tak se maj davat veci co si clovek normalne nedopreje nebo po kterych touzi...
Odpovědět
Profilova fotka
romca: díky ;-) tak jsem tu ještě něco dodělala a za chvíli to v práci balím, tak krásný víkend všem, my jedeme makat na vinobraní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka-- no ty moc nepracuje,,, jen na to hezky dohlížej :) papa a pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, já mám taky psa, tak žádný alergie na lidi s pejsanama nebo se urazím! 8-( :-D ale jak jsem řekla, nesnáším lidi, co to nesbírají!!! Ono je taky fakt výborný při venčení mezi tím šlapat a doufat, že do toho já nebo i ten pes nehňápnem... ne že by se nám to už několikrát nestalo, brr. Fakt těm lidem v tom vymáchat hubu, aby si to pamatovali, prasata!!!! lenieka: ahoooj, tak to je super, že se cítíš báječně! A v práci to nepřeháněj, žadný stres... jak říká Romča, jen pěkně dohlížej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám svatbu příští rok v dubnu, ale chtěla bych se zeptat někoho z vás na vaši zkušenost - nezkoušela jste některá cukroví od učnů z Charbulky? jak to vychází cenově, je dobrý atd?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja mam taky dotaz, siiim ... ptam se zkusenych :-D Asi to bude znit hloupe, ale ... vyvazky .. takove ty bilo-barevne ... dava se k nim jeste myrta nebo se nechavaji jen samotne masle??
Odpovědět
kacapa : My měli buksus...vypadalo to s tím mnohem líp :-) nebo můžeš dát myrtu, ale samotný jsem to teda ještě neviděla ....Na druhou stranu bys to měla originální :D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: bohužel ti neporadím, ale slyšela jsem, že jsou dobří a levní :-) kacapa: my jsme měli jen vývazky, žádný buxus ani myrtu a vůbec to nebylo divný, vypadalo to dobře :-) a originální mi to tedy nepřijde, má to tak dost nevěst. :-) A svatebčani si to chválili, že nemusí mít "ty kytky" :-D
Odpovědět
Měli jsme pouze vývazky bez myrty, vypadalo to moc hezky. Kamarádka to měla také tak, myslím, že je to naprosto běžné ;-) ,
Odpovědět
My jsme měli také jenom vývazky bez myrt apod. :-D
Odpovědět
Tak se omlouvám všem, že jsem tu asi uvedla špatnou informaci, ale já si toho teda asi vůbec nevšimla :D
Odpovědět
Profilova fotka
kacapa: My taky měli jen mašličky, myslím, že je mám v albu vyfocené. :-) lutsousek: Luci, zítra jdu za Simčou, tak budou fotkýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: jooooooo, supeer!!!! :-) tak to už se hrozně těším Peti! :-)
Odpovědět
Ahoj letošní novomanželky ;-). Dívala jsem se trošku zpátky, že se tu naťukl tisk fotky na plátno. Máte prosím některá z vás konkrétnější info nebo doporučení, kam na to :)?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?