Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka: No Denča to musela ještě zmenšit, tak je to naprd...ale ve velkým formátu je dobrá a není kupodivu ani rozmazaná....
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: slušííí ;-) těším se na profi lenieka: no zadarec....po dvolený po dovolený? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jj a doslova. Teď se můžu těšit až na Vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: tak to máme stejně :-) akorát si ještě udělám v září prodloženej víkend ale jinak ničehož nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: tak nějak, já mám teda ještě 10 dnů dovolené, ale nic velkýho už taky nebude..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj manželky a nevěsty :-) angebot: vítej mezi vdané paní :-D moc ti to slušelo, těším se na fotečky!!! A moc gratuluji. lenieka: tak jak bylo? V Německu zrovna začaly výprodeje, tak snad sis i něco pěknýho koupila ;-) My se vrátili z Německa ze zábavního parku a v pátek frčíme do dalšího :-) Je fajn, že jsem si vzala stejnýho nadšence jako jsem já :-D Jinak dneska jdu vyzvednout ty fotoknihy pro rodiny, tak jsem na ně zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočenky, tak to vám musím napsat, zas mě pobavila tchyně, minulý týden došla, že si ve výprodeji(v sekáči!) vyhlídla nějakou sukni na svatbu, cenová relace asi 200kč, ale teda, že k tomu by nic neměla a dnes tam vybrala šaty pro svou sestru, úplně tmavé a když jsem jí to řekla tak prý ale skoro všichni půjdou v černém. No co na to říct, asi je to pro ně velká tragedie. angebot: Moc vám gratuluji, vypadáte moc dobře :-) lutsousek: Luci a jaký to tam bylo?? Kam pojedete příště?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Peti,, no lepší, než kdyby byli všichni v bílém :)
Odpovědět
Ahoj holky Angebot: gratuluju :-) Lutsousek a lenienka: tady si teda někdo užíval ;-) ale nás teprve dovolený čekají, v polovině srpna jedeme ke známým na severní moravu, tam se moc těšíma přelom srpna a září snad někam k moříčku........ :-) Jinak dnešní noc jsem strávila s hlavouv kýblu a v křečích v podbřišku, tak jdu odpoledne na gyndu :-( tak snad bude vše ok, protože s takovou bychom se druhýho potomka nemusely ani dočkat, poslední dobou je to nějak často ]-( do toho se malá budila, jě nějáká podchlazená, tak papá brusinky, ve čtvrtek jde ke všemu na očkování, tak snad to vše nějak zvládneme |-|
Odpovědět
Peti: aspoň v bílém vynikneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi - ahojky,,, no tak to si na tu gyndu raději zajdi,,, třeba už se h lásí mimi, co ???
Odpovědět
Profilova fotka
romca, simmikk: No to je taky pravda :-) , Simi ať ti to dobře dopadne. Holky, čím tak nejlépe nalepím kamínky na papír, myslíte, že sekunďákem?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti - se sekunďákem opatrně,, jsem si minulý týden chtěla přilepit pásek na botě, a jak jsem to lepidlo vzala do ruky a zatlačila, tak mi to vylítlo druhou stranou a měla jsem politou celou pravou dlaň a kalhoty,, pálilo to jako sviňa,,, a celý odpoledne jsem to dostávala dolů :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, já vím, jsem tím tenkrát lepila ty ořechy :-D Ale zase to drží jak beton :-)
Odpovědět
Nene, ještě se mimi nehlási, teprve se bude pracovat :-D ale mozny je vse, ale pochybuju =-) jen aby mi neco nenasla nebo nevím............třeba to byla souhra náhod, kdo ví, uvidím =-)
Odpovědět
včera jsme dojely od známých a ti si ze me dělají srandu, že se mi nechtělo dom a stejně jsem jela, tak že je mi špatně z toho, že jsem se vrátila dom, kdybych tam zůstala, tak sjem prej ok :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nejraději bych odsud fakt vypadla zase zpátky na sever :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: bylo to super :-) já už tam teda byla, ale teď je tam nová dráha, tak na ni jsem se těšila jak blázen :-D A teď jedeme do Heide Parku, to bude premča i pro mě, tak snad nezklame! :-) Ssimmikk: taky máme v plánu ještě moře, ale snad se nám povede shodnout na termínu... teď jsem našla Rhodos a Bulharsko, ale na 10 dní a to F. nemůže... No a snad to dneska dopadne u mudr. dobře!!! Ať ti udělá všechny testy! Vím, jak jsem běhala já po vyšetřeních... ale určo to nic není. Leda to mimi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: všechno bude v poho uvidíš...to bude jen dočasná nějaká indispozice ;-) Peti: a bacha ať ty kamínky jsou na papíře a ne na prstech :-D
Odpovědět
angebot: gratulace velka ty saticky z ANO vypadajinadherne :-) jinak ja dnes doresila vyzdobu hostiny, tak vecer hodim foto co jsme s pani z Nejkrasnejsi svatby vymyslely, taky me zajisti truhlicku nakonec, ze tu papirovou necha potahnout satenem, jupi jou :-D jinak dva pro me duleziti lide mi odrekli ucast na svatbe tak jsem to vcera obrecela...nu cos, nenadelam nic.. no a jinak se nic nedeje, porad neuspesne hledae pozemek, uz jsme i navysili rozpocet na jendou tolik
Odpovědět
p.e.t.a: Ahojky Peti, tak jaká??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: a na kolik vyjde vstup Luci?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: bezvadně :-) vy jste byli kde přesně? Jj výprodeje jsme vychytali nejlíp, jak jsme mohli. Koupila jsem si 3 tričenka. Ve výprodeji teda jen jedno :-D Jinak bych si jich bývala koupila snad 10, ale Rosťovi se nelíbily, tak jsem dala na něj :-D A co mě tam nadchlo - spousta obchodů tam je ala peek, takže spousta značek na jednom místě... ssimmikk: držím pěsti, ať ti to dobře dopadne!
Odpovědět
díky moc holky, za jak dlouho vám došlo, že jste vlastně už vdané? mě to nějak pořád nedochází :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: mě to ani tak ještě nedochází :-D to asi přijde až s občankou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: mně to nedochází pořád :-D až na to, že se představuju jiným příjmením a místo přítel se snažím říkat manžel ;-) si kolikrát říkám, že mi ani nepřijde, že jsem se vdávala..
Odpovědět
Profilova fotka
a já už tu občanku mááám :)
Odpovědět
angebot: Já si myslím, že pokud jsi s tím daným chlapem už nějakou dobu, tak se žádná velká změna neděje...jen to příjmení no :-D :-D :-D
Odpovědět
Teda holkýýýý, tak to já jsem si to teda už uvědomila, sice mito prvně taky nějak nedocházelo, ale ju, už je to ok, jinak ve středu jsi jdu pro občanku, budu tam mít napsanýho i manžu, tak se těším a bude tam VDANÁ :-D ale na svobodná jsem byla pyšná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prdelky! angebot: Gratuluji!!! nika: Ozvala se ti ta zájemkyně o tu poukázku? nika, romca: O víkendu má být krásně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: my byli kousek od Štrasburku a Štutgartu, ale byli jsme tak vyfluslí, že na nákupy nedošlo... No teď jedeme k Hannoveru, tak tam už si snad něco novýho pořídím :-) Jj, ty obchody mají krutý...tiše jim závidím! :-D nikaa: no jak do kterýho parku... Mirabilandia stála 28,50, Europapark 35 a teď ten Heide Park normálně stojí 36, ale my ho budeme mít za 30, jelikož budeme spát přímo v něm, v hotelu jako :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?