Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Jo tak z toho mám taky strach, budu je lepit na jmenovky, tak doufám, že to moc nesprasím :-N lutsousek: Teda taky bych někam vyjela, ale momentálně není čas. Jinak na nákupy vyrážím dnes odpoledne, tak jsem zvědavá co tu objevím. hvezdicka: Ahoj Luci, no včera jsem dělala jmenovky, teď už na ně jen nalepit nějaký kamínky. Teď dodělávám noviny, tak se zas posunu kousek dál. Jinak mi padl odvoz, tak pojedu asi busem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta: Vím, jak ti je...my se před svatbou nedostali nikam ani na víkend! No ale seš šikula! Dej pak fotku jmenovek do alba :-) A teď jedeš do nebo z Německa?
Odpovědět
p.e.t.a. : Busem to bude taky zajimavý :-D Já už mám botky, tak se můžu vdávat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: jj ozvala jsme domluvené na zítra...tak si dneska dáme večír scuka a dáš mitu poukázku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a hodila jsem pár novejch neprofi foteček do alba :-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni koukala jsem...krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Musím si půjčit od tchyně foťák, ten můj spadl mamce na zem a ted se nezasunuje ten zoom, snad to půjde opravit. Ne já jsem teď furt v Něm., myslela jsem auto na svatbu :-D Snad to pořeším se svědkyní.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jo to já bych v těch mých botech měla začít chodit po doma, ať je trochu rozšlápnu a zjistím kde mě tlačí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
peta: budeš chtít podprsenku Leilieve? Nakonec ji budu prodávat... hvězdi: budeš chtít ten deštník? :-)
Odpovědět
lenieka: Leni nakonec ne...už ho máme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: Leni, já ještě ani nevyzkoušela tu gelovou, myslela jsme, že by mě mohla stačit. Tak teď nevím. Holhy a co máte za deštníky, já furt nevím jestli takové to paraplíčko nebo radši pěkný klas. deštník, který pak i využiji. Třeba dneska něco objevím.
Odpovědět
Peti my jsme koupili klasiku :-), ale hlasí hezky, tak snad ho nevyužijeme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-D vám to dneska kecá to je děs , nestíhám uklízet
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zrovna byla vyzvednout ty fotoknihy/ fotosešity pro rodiny a jsem děsně naštvaná, že jsem si ji nenechala udělat i pro nás!!! Přijde mi to lepší a hezčí než ta pevná kniha... chjo! Ten čtercovej formát má hrozně moc co do sebe... jako po vizuální stránce.
Odpovědět
lutsousek : prosim má to nějaké webovky, odkud to máš? taky si chci nějakou tu knihu vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: taky plánuju ty knihy, jen ještě nevím kde...mám staženej prográmek od fotolabu
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: no nakonec jsem dělala tu moje cewe kniha... on je to jeden program, ale má ho víc firem. Takže já jsem si ho stáhla od dm drogerie a taky ho tam vyzvedla. Dělala jsem ty fotosešity za 349Kč a paráda!!! Vypadají fakt luxusně x-) nikaa: no ono je fakt jedno, od koho ho stáhneš, je to jedna firma... ale vypadá to fakt dobře, když si s tím vyhraješ :-) jen je potřeba ty fotky v co nejlepším rozlišení a pokud možno na fotopapír, pak to vypadá krutě!
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek... já bych to chtěla vidět,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak já si tu jednu půjčím od našich a přinesu na další srázek :-) Btw, kdy vlastně bude???
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, my měli obyč bílý deštník od ťamanů za 100 Kč. Kupovali jsme ho jen pro případ deště. Ale kdybych s ním chtěla fotit, koupila bych spíš ten krajkový... lutsousek: super cena! Taky mám spíš zálusk na tvrdé desky - takže sešit je lepší? Mi to neulehčuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: no sama jsem z toho pekvapená :-D já teda spíš byla pro tady ten katalog jakoby, ale pak jsem si říkala, že kniha je kniha...no a teď, když vidím ten sešit, tak to zase přehodnotím :-D i Filipovi se to hrozně líbí... musím nastudovat formáty, jaký mají a asi bych šla do sešitu...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: tento týden teprve budeme mít profi foto, tak mám čas na rozmyšlenou a do té doby snad bude ten srazík, abych to mohla okouknout :-D Tak třeba někdy příští týden?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak srazík příští týden?????
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro :-) Nic v tom týdnu ještě nemám, takže se přizpůsobím...
Odpovědět
;-) já už mám teď tolik času , jsem též pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem taky pro srazík příští týden, ale max. do středy. 12. odjíždíme do Norska...
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych ráda omrkla než to objednám....tak můžeme zase v úterý třeba?
Odpovědět
jezis tady se zase keca :-D kdo to ma cist? :-D hej holky, ono uz je to jen 46dni, aaaaaaaaaaaaaa :-D kyz jsem se divala posledne bylo to pres sto...to leti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky..tak galerie foteček je kompletní... odkaz na stránky je http://www.ticha-fotografie.cz/cs/oso...
Odpovědět
Profilova fotka
tak příští týden jsem pro :-) Leni, mně ty fotky nejdou :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?