Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Nikaa: z 800ks jich mám vybrat 150ks na vyvolání a co chceme na webovkyx, ona mi to tam dá, ale nějak se k tomu nemůžu dostat, včera jsem ještě něco zmenšila a chcu dát něco i na FC, hlavně z večera chcou vidět holky atd.,i ti co tam byly aby se viděly, hlavně Roman a Marcela, aby se podívaly, ti nám to vše dělaly a chystaly a nějak se k tomu nemůžu dokopat, raději vybírám dovolenou nebo si píšu s kamošema :-N :-D
Odpovědět
Ahojky holky myslíte, že bude moc blbý, když si vezmu ke svatebním šatům balerínky??? Jako já v jiných botech asi nevydržím :-D :-D :-D a brát botasky mi příjde tuplem blbý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- balerínk nejsou vůbec špatné,,, myslím, že Kačka je měla celý den,, já se přezula po odpoledním focení do balerínek taky,,, a botasky by mě teda vůbec nenapadly :)
Odpovědět
romca13 : No Kačka je vysoká, ale mě chybí 20cm :-D
Odpovědět
No dobré ranko holky...tak kdepak jste?? Dneska se nepracuje?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko...tak zase pondělí :-(
Odpovědět
nika: Dobré ranko Leni, tak jaká?? Včera jsem konečně sehnala botky...sice jsou obyč, ale hlavně, že nepůjdu bosky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: to už máš tak třetí botky ne? :-D
Odpovědět
nika: Leni třetí neééééééééééé....druhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,,,
Odpovědět
Dobré ranko Romi ;-)
Odpovědět
ahojte , tak už jsem taky vdaná, haha :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
angebot: Deni, tak velká gratulace a do společného života Vám přeji mnoho lásky a spokojenosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot,,, tak moc gratuluju,, a chci vidět fotečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: moc moc gratujuju a přeju štěstíčko :-) a samo že fot sem...;-) honem
Odpovědět
holky, ne tak zhurta, na fotky si ještě počkám aspoň čtrnáct dní :-) ale všechno nám perfektně vyšlo, mám radost ;-) obřad jsme měli vtipnej, chudák kameraman nám zavadil o koberec a spadl nazem, s sebou vzal i chudáka oddávajícího :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jeeejda....jste měli o zábavu postaráno...a tak jaký máš pocity mladá paní? ;-) Do kdy jste to měli?
Odpovědět
Profilova fotka
angebot,, tak to musela být prča :-D :-D :-D :-D :-D ani žádnáý fotečka od známých??? nám stačí jedna, žže Leni??
Odpovědět
Profilova fotka
jj neprofi fotečka....nevěsta a ženich....cheme viděěěěěěět :-) Jak vám to slušelo ;-)
Odpovědět
tak mmnt hodim nějakou od hvězdičky ;-)
Odpovědět
tak jsem vám tam jednu dala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme zdárně přestěhovaní. Sice všude binec, ale máme za sebou první noc v novém. Docela mě překvapilo, jak jsem včera "ořvala" loučení s podnájmem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holkíí :-D angebot: taky se přidávám ke gratulacím a ať vám to klape :-) moooc vám to slušelo, i když na fotce nejste vidět zrovna nejlíp ;-)
Odpovědět
Jo, jo obřad byl fakt vtipnej :-D Všichni se nasmáli :-D , ale teda chudák kameraman...tomu do smíchu nebylo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: slušelo vám to, těším se na další fotečky :-) Přeju krásné manželství a ať máte samé šťastné dny.
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- no krásný Lenieka -- no kdopak se nám to vrátil???? povídej, jak bylo???
Odpovědět
to je jen ochutnávečka, já vám sem pak hodím foto od Bigiho.. Zatím děkuji hvězdičce za propůjčení fotografií ;-) No Bodejď by mu bylo do smíchu, když málem rozmlátil kameru za 200 tis. :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romča: bylo super, i když na kolech jsme byli jen jednou :-D v národním parku se může jezdit jen po vyznačených cyklostezkách, takže jsme hodně chodili pěšo. Jeden den v Drážďanech, jeden v termálech, paráda 8-) Dneska si v práci konečně odpočinu :-D
Odpovědět
lenieka : Ahojky Leni, no bohužel nemám profi foťák a byla tam tma :-( a taky jsem to stihla na poslední chvíli :-D angebot: Není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: rozhodně lepší než nic ;-) Včera jsme se dívali na video od bráchy z naší svatby a jak jsme se tam s váma fotili společně, tak tam brácha napsal komentář: ...chceme taky ženicha :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?