Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa---- no jak jsem si byla ty dorítky vyzvedávat, tak mi říkal ten chlápek, abysme to dali hned do mrazáku a tak 1,5h než se to bude jíst, tak ho vydělaly, myslím, že mamka ho má doteď v mrazáku,, s tchýni jsme ho už načaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, máte někdo hotovej seznam tomboly...abych se s ním nemusela dělat a jen ho třeba upravila ? ;-)
Odpovědět
Nika: No nemám to hotové ještě, ale stáhla jsem si seznamy na netu, chceš to poslat??
Odpovědět
Holky co jste psaly na kartičky k výslužkám??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jj pošli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi? my kartičky neměli...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no já seznam mám někde doma,, asi,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Leni já mám seznam doma na nb, už jsem to z usb všechno překopírovala dom na noťas, aby se mi na usb vešly fotky ;-) kdyby jsi ho potřebovala, můžu zítra ráno poslat...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- my na výslužky nic nepsali,, co by tam jako mělo být???
Odpovědět
Nika: Máš to na mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jaký kartičky? Leni asi si to tu ještě spichnu než pujdu z práce abych si to tu mohla vytisknout ještě :-) Ale Díky holky
Odpovědět
Profilova fotka
Luci dík :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nika: Leni ty co se dávají k výslužkám ;-) Nevím, zda tam napsat toto: Nevěsta posílá výslužek malý, ale z lásky a upřímnosti darovaný ;-) nebo toto: Děkujeme, že jste s námi prožili náš svatební den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já bych tam napsala oboje :-) Jo a holky, co je to s těma těstovinama-písmenkama za výhru?
Odpovědět
Nika: Leni to je Scrabble pro pokročilé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - hra Scrabble,,,,, hvezid - my na krabičky nic nepsali,,
Odpovědět
Profilova fotka
aha....ja si totiž nemohla vzpomenout, ale už ot tu čtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - lae my zjistili, že v těch písmenkách, byli myslím jen čtyři písmenka a ty se pořád opakovaly
Odpovědět
tak v divdlke dobry, sice se kostelik co jse chteli nevejde na jeviste ale vymyslely jsmejak udelat na jevisti jakoby vnitrek kosteliku, vecr jest skouknu kulisy co tam maji a doladim to, jinak osvetlovc, zvukar, kulisci uvdeck budou zajisteni :-) dalsi schuzku mame v srpu...jo a pry si nasi svatbu daji na web :-D
Odpovědět
Romi, proto je to pro pokročilé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já frčím pro šatičky....pápá
Odpovědět
Profilova fotka
leni ,,papa
Odpovědět
Nika: Užíj si to ;-) Páááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vypadá, že na sraz budu moct....jupi jou...je to teda v té Aidě? A od kolika? Já dorazím nejdřív po půl paté..těším se na Vás ;-)
Odpovědět
efendy.a : V Aidě a příjď jak budeš moct ;-) Některé holky tam budou už na 4, ale když příjde později, tak to určo neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde je Aida? Tak ve 4?
Odpovědět
Profilova fotka
A to jdeme jako do cukrárny na sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to jako budeme sedět třeba 3 h v cukrárně, než všechny dojdou??? To je blbý!
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka - no tam se dá i normálně pít,, tak nemusíme tam být celou dobu,, uvidíme,, na většinu máme tel, tak při nejdhorším jim písneme,,, hele, v kolik ty budeěš moct,, nechceš se zítra sejít dřív třeba na svoboďáku?? jsem v práci do tří,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, asi přijede mamka, tak kdyžtak zavolám, když už budeme mít nakoupeno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?