Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no to co jsem mela se taky jmenovalo nejak na "d", ale musela jsi si to dávat asi tak týden, aby to melo ten efekt.... taky mam obavu, ze se budu potit ]-(
Odpovědět
to verim ja mam saty z akrk, podobne no :-/ ja doufam ze bude eda krasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no možná pro to jeste pujdu, taky nechci mit fleky na satech, to by me jeblo! :-| Luci, jsi nervózní? Já už začínám být, ale furt mi to ještě nějak nedochází....
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: jee, tak to může být to stejný. Já fakt nevím, četla jsem recenze a ptala se lidí, co to používají a asi to nemají tak vážný, že mi řekli, že stačilo použít jednou, dvakrát a nepotili se týden...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nooo...jako spíš začínám stresovat, abych na nic nezapomněla. Ta nervozita přijde až v sobotu, kdy už se vidím, že budu bulet už od rána :-D mně to ty nervy prostě dělají... :-N Filip se dneska loučí se svobodou, tak ještě přemýšlím, co asi vyvádí...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ve stresu jsem taky :-( bojim se, že něco zapomenem, ale co, nějak to dopadne, kdyžtak to hodíme do srandy, no ne? ;-) já doufám, že bulet nebudu, na to já moc nejsem, spíš se bojím, že se na obřadu budeme chechtat :-D Jinak Miloš má taky dneska rozlučku a ještě není doma... doufám jen, že tam fakt není ta striptérka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už musím jít spát, zítra budem vyzvedávat večer dort a cukroví a koláčky a povezem to do hotelu, tak jsem na to zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
No mně právě jak pracují nervy, tak jsem v klidu a spíš všechno dělám na 200%, ale v tu sobotu, jak už bude všechno hotový, tak mi povolí a pak většinou se sesypu a bezdůvodně brečím jak želva :-D U obřadu to snad bude v pohodě a taky se budu chechtat! A na tu striptérku právě myslím :-D kluci měli být celej večer ve strip baru...tak snad tam nejsou.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: tak dobrou noc a všechno v klidu zvládněte!
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: no tak ze strip baru bych asi měla trochu obavu :-) ten můj má být na bowlingu, ale bůhví.... Budu na tebe i Léňu v sobotu myslet! ;-) Věřím, že všechny 3 budeme mít krásnou svatbu ;-) Tak dobrou noc....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno lutsousek -- no tedá,, ten dortík je luxusní,, taky bych si kousek dala :) a ty tovje šatičky na převlečení,, nemají chybu,, moc ti sluší,, kde jsi je koupila???
Odpovědět
Dobré raníčko ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
cau holky, me se dnes nechceeeeeeeeeeeeeeeee pracovat ]-( hele nevadilo by vam kdybych s sebo odpoledne vzala hafana? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! lutsouek, lenya: máte na mysli Dryclor? Nebo tak nějak, to mám doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- a jak to funguje????
Odpovědět
Profilova fotka
romca: je to deodorant v kuličce, kterou se namažeš v podpaží, tak by ses měla míň potit. Nesmí se to používat na čerstvé oholení. Popravdě jsem to mockrát nepoužívala, ale kolegyně si to dost chválí, akorát to je celkem sajrajt asi... http://www.lekarna.cz/driclor-sol-20m...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ony to tu holky už psaly, jsem to nedočítala celý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no právě já už o tom slyšela od více lidí, že je t jako dobrý,,, já třeba i když používám deodorant, tak mám pořád mokrý kola na tričku :( to je hrůza,, a to už jsem vyzkoušela všechno možný,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: mně to párkrát svědilo, když jsem si to večer sdala, tak už to nepoužívám. I když je fakt, že na svatbu by se býval hodil, při obřadu ze mě teklo :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no tak na svatbě bych se tím musela polit celá,, to se mi potily nohy i zadek :):). úplně všechno,, mi tekl pot po zádech ipo nohách dolů :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to mi povídej :-D mi na obřadu tekly po rukách čůrky potu, mě to lechtalo :-D :-D :-D
Odpovědět
no tak to dekuju to mi chcete rici ze se vsichni potite jako prasatka an svatbe? to se budu taky potit jako prasatko :-D nebo spise rovnou prase :-D bnaposledy jsem citila jak mi tecou kapky potu pri mature :-D
Odpovědět
Holky, kdo má v kolik v sobotu svatbu? Nějak mi to uniklo :-N
Odpovědět
simi: nemam paru ale vim ze jdu na lutsouseka :-D tak premyslim, zda-li mam na sraz vzit oznamko a prstynky...mam se prijit pochlubit? :-D :-D :-D a co ten pes nebude nekomu vadit?
Odpovědět
Mitote: mně ne, horší bude, jak se k tomu postaví děti :-D
Odpovědět
simi: jake deti? miska jde?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mně pes taky nevadí, pokud mě nebude oblizovat a skákat :-D věcičky vem ;-) Já se normálně taky nepotím, mě to právě dost překvapilo, co obřad dokáže :-D ale jinak celkově bylo v šatech teplo, takže potit se asi víc než obvykle budeš...
Odpovědět
lenieka: mno doufej ze nejaka z vas bude mit lepsi pizmo nez ty a spike se vrhne na ni :-D :-D :-D ale je malej ;-) no vezmu ale ne ze me ty prstynky ochytate a upatlete od dortu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mně pejsek nevadí a klidně po mně může skákat a olizovat mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači .. teda??!!!!!!!!!! se necháš olizovat,,juj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?