Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka: diky, misty jsem uz ze vseho na prasky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- neboj, byla jsi krásná, takena fotkách budeš vypadat úžasně :)
Odpovědět
na profi foto vypad akazdy super ;-)
Odpovědět
no viděla jsem fotky z rána, jak jsem byla už vyřízená a vypadala jsme dost dobře na to jak jsem si dala do nosu s alkoholem, to mě příjemně překvapilo :-D ale naše svědkyně, ta nemá jen okno, ale přímo výkladní skříň :-D ale nikdo neudělal ostudu a nic, bylo to v pohodě, nejlepší byl brácha, on i mojí mamce jednou udělal otravu alkoholem, on vydrží hrozně moc, každýho nalíval, i ti co jsou zvyklý pít často už z něj nemohly a druhej den každej říkal, že se s ním nevyplatí pít :-D ráno jsem ho nemohla dostat do auta, jednou stranou vlezl, druhou vylezl a furt na mě: ségra, po´d dáme si panáčka :-D on je neúnavnej :-D
Odpovědět
simi: dobrej bracha :-D
Odpovědět
Jinak holky, jsme házela kytkou, ale jen tou Miščinou a měla by být svatba v rodině, chytla to holka od bratrance :-D joooo a jak to mám udělat s kytkou, chtěla bych ju usušit, ale těžko usuším lilie a kaly :-N
Odpovědět
ssimmikk: a co nejake to suseni mrazem? nekde jsem to slysella ale nemam paru co to je, vi ze to tu na beremku nekdo delal
Odpovědět
Mitote: tak to jako mám dát kytku do mražáku? :-D :-o a co až ju vytáhnu??? =-)
Odpovědět
simi:nevim, asi snis :-D zkus si to vygooglit ja ted nemuzu v praci ;-) ale urco me taky informuj :-) hele nechala sis vubec do mrazaku kousek dortu? ja to planuji a pak sezrat na prvni vyroci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem zpět z dopolední pochůzky :-) Simi, tvůj brácha je dobrej pařmen :-D :-D :-D A na fotky už se hrozně těším!!! x-) lenieka: a kdy nám nějaký fotečky ukážeš? Dáš je třeba na to rajče? Jo a ještě jednou moc moc moc děkuju :-) mitote: tak budu na vás myslet, co se dozvíte v divadle! Ale bude to určo dobrý a žádný další překvápko nehrozí.
Odpovědět
Nenechala, ale mám tam ještě kus ze srdíčka, patrák se celej už snědl :-D já to zmražáku nějak nemusím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, to sušení mrazem,,,, to není že to dáte do mrazáku,, to je nějaká speciální metoda a dělají to jen v hrozně málo městech
Odpovědět
Článek se načítá
simi: no my planujem dva tripatrovy tak snad jedno patro zbyde :-D ale jak se znam budeme na nej celej rok chodit do mrazaku :-D
Odpovědět
Romčo, tak to mám asi smůlu, co? Hned mi to bylo divný, protože to by se rozmrazilo a bylo po kytce :-N :-D
Odpovědět
no ja to doma zkusim najit desen me to zajima, na fotce ta kytka vypadala suprove
Odpovědět
Profilova fotka
no já už svatební kytku nemám :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to sušení mrazem měla v albu vaveva. Ale byla mimo Brno... je to docela nákladný.
Odpovědět
romca: jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no bo já ji zapomněla jeden den položenou na stole,, pak ji pověsila, že ji usuším a začala hrozně smrdět, tak jsem ji vyhodila ,,,
Odpovědět
aha :-( a jaktoze smrdela?
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, asi začala hnít,, nebo co :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jak dám fotky dokupy a vytřídím, zveřejním :-) Tak hotovo, 10 ks. Zítra bych třeba ještě něco dodělala, ale je to celkem balík...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak co zítra? Lenieka: Leni, dostanu hned na svatbě něco jako že jsme svoji? Mám přijít v pondělí do práce změnit ty údaje...
Odpovědět
Profilova fotka
ču kočky....teď mám maličkou chviličku za váma nakouknout...:-) za včerejšek jsem nakoupila většinu tomboly, teď už ji jen napsat a vytisknout k novinám :-) Za chviličku končím v práci a frčím pro šatýýýýý hurááá Jo a představte si, že ty dorty na české v létě nedělají, takže jsem v pr..li. Ještě to zkusím u nás v cukrárně, tam dělaj takový malí dortíky na počkání, takže asi vezmu ty....mě by kleplo.
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa - jakto??? tak to já jsem teda měla štěstí kachorka -- no dostaneš ustřiženej roh na původní občance a takovej lístek, že es provdala a změnila jméno, což je náhradní doklad než budeš mít novou OP,, ale já v práci potřebovala taky OL
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: nic, jen na tom papírku, co dávají k OP je zaškrklé, že došlo ke změně stavu na vdaná. Jinak nic...
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: to si dovolili dost ]-( S tombolou super a taky že tě konečně v práci propustili ;-) užij si to!!
Odpovědět
Profilova fotka
No představte si....prostě nedělaj....uaaaaaaa já věděla že to nebude vše tak hladce.
Odpovědět
Teda holky v sobotu se upečete, jestli bude jako dnes...byla jsem tam chvilku a jsem jako z toho utahaná jako po nějaké těžké práci :-D To víte přítelova babička si vymyslela nákup :-D :-D :-D Nika: Leni, tak oni se asi bojí, aby jim to neteklo a nebo taky salmonelózy :-D
Odpovědět
kachorka: Kačko můžu se zeptat, kde jsi sehnala ty výslužkové krabičky s tím skládáním do srdíčka??? Díky za odpověď ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?