Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Čau holky, tak jsem tu...byla jsem u Dr a teda nic pozitivního :-( Chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - copak, u jakýho MUDr jsi byla ??
Odpovědět
Romi na gyndě :-( Je to na dlouho někdy Ti to povím :-) Močák je svinstvo to znám, ale od tý doby co si posiluju imunitu rakytníkovým sirupem jsem ho neměla a to jsem dřív ho měla každou chvilku :-( Příjdeš?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - ještě nevím, piju jak o život a ještě zkusím jít na záchod, a uvidím,,,
Odpovědět
Dojdi propláchneme to spolu :-) Aspoň na chvilku ;-) No, kdyby Ti bylo zle, tak se jdi radši nahřát do vany to pomáhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - fakt uvidím, ještě mám být víc jak hodinu v práci, tak uvidím jak se to vyvine,, ael hrozně ráda bych za vámi došla
Odpovědět
Takže dámy pro velkou nemocnost se dnešní srázek ruší :-( Jdu zavolat do hospody, že se to neuskuteční, takže snad příště...brzy se všechny uzdravte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, škoda, moc jsem se těšila...
Odpovědět
Profilova fotka
no já se taky těšila, ale jsem úplně zpocená bolestí,, to fakt nedám,,,, :(
Odpovědět
pejsanek: Jé Jani chtěla jsem Ti zrovna psát sms :-) Tak aspoň, že to víš ;-) Holky nebojte příště si to určo užijem a když bude teplo, tak můžem vyrazit na přehradu třeba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, no co se dá dělat, však se potkáme příště. Jen si nejsem jistá, v kolik jsou v sobotu ty dvě svatby na zámečku, ať se můžu jít podívat...
Odpovědět
Mrkni se na FB obě to tam mají napsané ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, tak to se mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi a půjdeš tam v tu sobotu??? já cu taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
já v sobotu určitě dojdu se mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
teda taky mě ten srázek mrzí...ale aspoň se vykurýruju i já. V sobotu zajdu taky, když už mi nevyšla ta Romčina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak si dáme v sobotu sraz před zámečkem?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pro... tak v 13:15? Nebo raděj už ve 13hod?
Odpovědět
Profilova fotka
pejanek -- jj, to by šlo, já ještě teda musím zjistit, jak se tam dostanu :-D :-D :-D :-D :-D a v kolik se srazíme???
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že 13.15 úplně stačí, když svatba začíná v 13.30
Odpovědět
Profilova fotka
beru s sebou foťák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
supeeer, se těším :-) Tak 13:15 u zámečku. Jen doufám, že to tam najdu..nebyla jsem tam ani nepamatuju.
Odpovědět
Profilova fotka
vystoupíte na Nám. Karla IV. uvidíte kostel, který se nedá přehlídnout a je to ještě za kostelem. Je jedno, jestli půjdete kolem kostela vlevo nebo vpravo, oběma cestami se dostanete k zámečku.
Odpovědět
Profilova fotka
ok,takže 13.15h tam,,,já raději dojdu dřív
Odpovědět
ahojky, tak jsem zpět...v sobotu tam jedu a můžu po cestě někoho vzít, jestli chcete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že sraz vám dnes nevyšel :-/ Jéé už se na vás v sobotu těším!! Dnes mě přepadla nervozita, ale po zkušce šatů zase opadla, tak snad to vydrží nadále :-) Pro jistotu jsem si zamluvila i šál a koupila čočky, abych je měla čerstvé 8-) Jestli vyjde chvilka, tak sem juknu, páček!!
Odpovědět
lenieka: My se těšíme na Tebe jaká budeš krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka... moc se na tebe těším v sobotu, uvidíš, že si to užiješ a budete jen šťastní a zamilovaní,,, pozdravuj manžu :)
Odpovědět
Kdo pojede v sobotu semnou, aby mě tam navigoval? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já pojedu z vinohrad asi busem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?