Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - tak páčko
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to zkusila na kobližné na hořeu u KB,, je tam papírnictví a hračkáran,, tam by je mohli mít
Odpovědět
Profilova fotka
romca: aha...tak to ja nějak nepostřehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, mě pořád nejde z huby to nový jméno,,,,,
Odpovědět
cau holky tak mam doma zavoje...no...nevim, radsi nechci delat zavery doku dje nevyperu a nevyzehlim...ale nejak to neni ten material zektereho jse vzdy videla hotove zavoje :-o
Odpovědět
Profilova fotka
romi už se tak představuješ všude?
Odpovědět
Profilova fotka
no v tom hotelu jak jsem byli tak jo, bylo to zamluveno na mě, a v práci taky musím
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpět :-) U dr dobrý a bločky taky dobrý :-) Ve Vichrovi jich měli až až :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo v tom hotelu jste to měli za těch 2500 na osobu za pobyt? Dívala jsem se na ostatní balíčky a tento oproti ostatním vychází hodně výhodně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- jj, 2500,- za osobu za pobyt,,, jinak jsem se dívala že noc v dvoulůžáku stojí přes 2000,-
Odpovědět
Profilova fotka
romca: hm tak to je super cena, ještě k tomu s těma všema procedurama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - no v ceně je snídaně, volný vstup do bazénu, vířivky, fitka, parní místnosi,, pak ta kleopatřina koupel pro dva se svíčkama a šáňem,,, pak hodinová masáž pro oba celého těla,,, no a litr na projedení na večeře,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to já si asi nezvyknu...a hlavně když mi budou volat ldodavatelé, tak budou zmateni že :-D :-D Ten víked jste tedy pěkně cenově vychytali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikkaa - my tam nebyli o víkendu ale od středy do pátku,,,
Odpovědět
Profilova fotka
no jako víkend ;-)...vím že si psala, že odjíždíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bylo to supeeer jsem si to moc užili,, a co teda zítra? kam mám dojít,, zase ten pub na veveří??
Odpovědět
Ahojíkholky, nějak to tu nezvládám dočítat :-N njn, ale co už, dnes jsem dokoupila poslední dvě věci na tombolu a mám hotovo, ještě teda natisknout ty noviny a vyžehlit vše co je potřeba ;-) zítra jdu na zkoušku šatů, tak snad to bude vše ok, jinak te´d piju sardský víno a k tomu ujídám takový sardský placky, je to jejich chleba, ale fakt mňamka, včera jsme vyžahly celou flaškua dnes jdu na další, jak já víno nemusím, tak toto je mńamka a každejho zatím jen chválil, jela jsem domů jako alkoholik a kufr měl přesně 20kg, takže to bylo fajn :-D
Odpovědět
cau holky, tak zavoje jsou vyprane, vyzehlene tak hazu fotk a prosim o rady, o si o nich myslite a ktery si mam vzit :-D
Odpovědět
tak tady jsou zavoje :-( vubec nevim :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Gabi tak mně se líbí víc ten kratší :) Jinak byla jsem na nehtech a ta kamoška mi řekla, že ti klidně můžu kontakt dát, že se rozešla s přítelem a má více volnýho času. No a ted je u rodičů na Vinohradech, tak to máš super ne ? :)
Odpovědět
nzodiova: no super posli me ho prosim do IP, ju? Jako mam ytden po nehtech a uz mam zase tri v prdeli uz me to stve
Odpovědět
Ahojky holky jsem tu jen na skok...chci se zeptat, zda bude ten sraz tedy zítra?? Dejte mi vědět, v kolik a kde. Jinak přeji hezkou dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: teda to musí být nějaký šunty ne, hned po týdnu mít tři pryč. Ten závoj se mi taky víc líbí krátký, škoda, že ten dlouhý není oblemovaný, to se mi moc líbí.
Odpovědět
peta: ja nevim on ame porad tvrdi ze si to rejpu ale to neni pravda ja se tech nehtu tyden ani nedotknu, pak me tri se ustipnou nejake odchlipnout tak se tam dostane brodel tak je jasn yze pa ten brodel z toho dostavam pryc abych tam nemela plisen jinak me prave lemovan yzavoj neslusel to jsem uz zkousela
Odpovědět
mitote: asi si koupila nějaký nekvalitní gel, protože chtěla ušetřit.
Odpovědět
nzodiova: ona pouziva jen tento celou dobu
Odpovědět
ahoj mitote mně se líbí ten kratší :-)
Odpovědět
Dobré ranko holky ;-) Je tu někdo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,, mitote -- já jsem pro kratší závoj co ten sraz dnes??? kdo jde???
Odpovědět
Ahojík Romčo já furt čekám, kdy se už rozhodnete kdy a kde a ono pořád nic :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?