Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka: Dobrou noc... a neujídej ;-)
Odpovědět
Taky si jdu lehnout, tak dobrou noc a zítra mitote určo písni..jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
milote: 100% se milí rodiče píše s měkkým i. S tvrdým by se to psalo v případě, že bys oslovovala jednoho rodiče.
Odpovědět
tak se cele spojeni mily rodice pdtrhne zelene a nabidne to jinou variantu ;-) jo jinak dnes jsem videla v saline HELENKU :-D pry ze je v brne jen patek :-D no dnes patek neni :-D a na 200% to byla on a anastupovala na te nejhrosi zastavce Cejl kde je nejhorsi cikanska komuniata :-D
Odpovědět
msmsms : Našla jsi to někde v pravopisu?? Já to tvrdím furt a jsem si 100% jistá, ale ráda se poučím, pokud se pletu :-D Pozn. 1. Podstatná jména rodiče, koně, lidičky mají koncovky jako neživotná, avšak shodu jako jména životná: Svědomití rodiče by to nedopustili. Čtyři vraní koně táhli kočár (ale V tělocvičně nebyly koně připraveny). najdete to tady : http://www.pravidla.cz/pismena-i-y/
Odpovědět
A teď už fakt dobrou noc ;-)
Odpovědět
hvězdička: Ne, jen si to pamatuju ze školy. :-p Měli jsme výbornou učitelku češtiny, tak mi toho spoustu uvízlo v hlavě.
Odpovědět
msmsms : My taky a já ji zbožňovala však z ČJ jsem odmaturovala na výbornou ;-)
Odpovědět
hvězdička: tak to gratuluju :-) Vy to asi všechny potřebujete do svatebních novin, co? Já nic takového mít nebudu, naše svatba bude hodně netradiční.
Odpovědět
msmsms: proc tu mas tak malo prispevku?
Odpovědět
lepeji receno proc jsi neprisla do diskuse drive?
Odpovědět
a proc nemas albicko?
Odpovědět
Článek se načítá
milote: nejsem moc na netu, ale sem tam vás čtu, protože se budu vdávat v Líšni na zámečku. Ale nějak se k vám nehodím. Budu mít jinou svatbu, bez svatebních novin, tomboly, velké hostiny, žádné lampiony štěstí, bublifuky a jmenovky na stůl. Moje svatební šaty jsou křiklavě oranžové a kytku si vážu sama. Výzdobu i hostinu si děláme sami a bude to stylem "prase a bečka". Takže vlastně ani nemám co fotit. Ale svatební fotky potom plánuju přidat.
Odpovědět
msmsms: ta na tom snad nezalezi jakou mas svatbu ne? ja mamt aky netradicni a ani by me nenapadlo ze bych kvuli tomu sem nemohla...ja taky nebudu mit tombolu, ani lampiony...a prase a becku sjme chtely take ale nevyslo nam to
Odpovědět
milote: nemyslela jsem tím, že bych sem nmohla. Jen jsem se zatím nezapojila do diskuze. Byla jsem "tichý pozorovatel" :-p Jaktože vám to nevyšlo? Je pravda, že my kvůli místu na prase měnili 2x termín svatby. Chtěli jsme to na jedné myslivně a bylo pořád obsazeno. Vlastně podle původního plánu už jsem měla být vdaná.
Odpovědět
msmsms: no rpotoze jaksi v brne neni k pronajmu zahrada pro 100 lidi :-/
Odpovědět
To je asi pravda. Ale v Nekonečnu je to taky pěkný. Hlavně ta zahrádka. Byla jsem tam v neděli před divadlem a je nádherně zarostlá vínem. Jen ten vnitřek se mi na svatbu zdá dost ponurý.
Odpovědět
msmsms: ktery vnitrek? divadelniho klubu nebo nekonecna? jsou tsm dalsi zarivk co se daji roznout aby sm nebylo tak sero ;-)
Odpovědět
No my tam byly s holkama večer a zdálo se mi to dost tmavé. Ale pokud vám to nějak vyzdobí a rozsvítí, tak to určitě bude fajn. Nic běžím spát, jinak zítra v práci budu bouchat hlavou o klávesnici. Dobrou a někdy se zase připojím k vám všem.
Odpovědět
msmsms: na mam na vydobu agenturu plus jeste nejake zname na vpomoc a bude hdone svicek, lampionku atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko prďolky, tak tu čtu, že srázek nebyl nakonec. Já včera ráno šla k dr. protože ten krk byl už nesnesitelnej a tak jsem dostala antibiotika. Pul dne jsem čekala v čekárně grrrr....to je děs u toho našeho. V tu sobotu se pujdu podívat taky na nevěstinky...takže beru na vědomí sraz v 13:15 :-) Chce někdo po cestě vzít?
Odpovědět
ahojky nevesty mohly byste mi poradit v brne nejlevnejsi kvetinarstvi diky moc
Odpovědět
Dobré ranko :-) Nika: Ahojky Leni tak antibiotika nezávidím. To je z toho počasí protože jeden den pařák a druhej na zimní bundu :-( Já bych se svezla, kdybys jela kolem přehrady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zlatíčka Nikkaa - no třeba kdybys jela přes vinohrady tak bys mě mohola nabrat u Billy :) jinak jsem si včera byla zažádat o novou občanku, dnes jsem si změnila jméno na SiPo a na družstvu,, a zbytek až bude nová občank,a a močák pořád bolí,,,ach jo,,,ale už se hrooozně moc těším na sobotu a ž uvidím nevěsty a zavzpomínám
Odpovědět
Ahoj Romi tak pít, pít a pít ;-) A v lékarně na to mají brusinky...ty taky pomáhají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - mě právě už ani ty brusinky nepomáhají, mě fakt pomůže jen pít a pít
Odpovědět
Romi, tak to máš dobrý, že zabírá to pití...mě zabrali jen antibiotika :-/ Holky musím zase valit k Dr, tak hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj babulky, tak my jdeme dnes pro konečné papíry od přítele. Jinak se moc omlouvám sobotním nevěstám, že nedojdu, jedeme do Brna až ve středu. Jo a od příštího týdne začínáme s nějakou taneční školou, tak se už moc těším. Teda tady to marodí, to počasí je hrůza, hlavně se brzo všichni vyléčte. Jo a milí rodiče, to je jasný ne :-)
Odpovědět
Ahoj slečny a mladá paní :) tak já bych se v sobotu taky ráda přišla podívat, ale mám v pátek večer v Olomouci představení a nevím v kolik bych mohla být v sobotu ráno v Brně, ale na zámeček to mám od nás z nového bytečku v Líšni kousek, tak snad jo :) Nechcete pak jít někam sednout, že bych vzala oznamko a prstýnky a pochlubila se ?:) Peta: Škoda že nemůžeš, ráda bych Tě viděla :)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: Taky mě to mrzí Niky, ale dojedu sama ke konci července, tak se určitě pak musíme sejít :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?