Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zítra končím už v 11 a jedu k našim,, do Brna pojedeme na otočku v čtvrtek večer, přespíme do pátku, ráno jdu na nehty, pak do práce s cukrovím a pak zase zpátky k našim dodělat přípravy tabule, ,,, no jaký je to pocit??? mě to pořád nějak nepřijde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: nějak nevidím tvoji první bižu, ale co si pamatuju tak myslím, že jo. hvezdicka: Luci a rozhazuješ sítě?
Odpovědět
Profilova fotka
peti http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Peti rozhazuju...teď jsem v jedný firmě nechala životopis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - jeden živototopis,, to je celkem málo,, myslím, že bys měla několk životopisů týdně poslal,
Odpovědět
hvezdicka: no ono ani tak nejde o to jaky obor mas skoly ale i jakou ma skola povest a hold vzivotopise kocianka neni vyhra, protoze si kazdy pod tim predstavi jen to nejhrosi, tim te nechci urazit ale ja si donedavna tak ymyslela ze je to jen pro mentalne postizene :-D :-D :-D romca: jezis to je fofr....aaaaa....za chvili prijdu taky na radu, neeeeeeeeeeee :-D :-D
Odpovědět
ne tydne ale denne poslat nekolik zivotopisu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - nenervi mě,, zatím jsem v pohodě
Odpovědět
romca: no me to prijde hrozny :-D
Odpovědět
romca13 : Jo, ale není kam to posílat :-( mitote: Nemám v životopise Kociánku a škola s Kociánkou nemá nic společný...je to jen intr. Tu školu co mám je srovnatelná s OA na pionýrské.
Odpovědět
hvezdicka: je, musis denne projizdet Spraci, Jobs a hromady dalsich serveru co nabizi praci... no ale na facebooku jsi mela napsany neco s Kociankou, taka jak to teda je? I holky rikaly ze mas kocianku
Odpovědět
co je pak tohle? tady sama pises ze jsi klientkou kocianky http://www.ucitelskenoviny.cz/obsah_c...
Odpovědět
Článek se načítá
mitote: Tak teď už nejsem...no klientkou jsem byla, protože jsem na Kociánce bydlela, ale vystudovala jsem OA na Křižikové :-)
Odpovědět
hvezdicka: je tam napsane studentka obchodni akademie kocianka 8-)
Odpovědět
mitote: Ale hezky jsem to napsala, co?? :-D :-D :-D
Odpovědět
hvezdicka: no to jo :-D :-D :-D kdyz to psala?
Odpovědět
mitote: Bydlela jsem na Kociánce a chodila jsem do školy OA Křižíkova...myslela jsem, že tohle je svatební portál a ne analýza jaké mám vzdělání :-D A i kdyby to byla OA Kocianka, tak nejsem o nic miň vzdělaná než, kdybych chodila na OA Pionýrská :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večer, nevěsty ;-) dneska jsem si byla zkoušet šaty se 2 kámoškama a dostala jsem povolení, že v nich můžu vylézt mezi lidi, tak už jsem celkem v klidu :-) Akorát přes prsa mi je budou muset povolit, protože když jsem se předklonila, že si nazuju boty, tak jsem se nemohla ani nadechnout :-) Každopádně jdu shánět šaty na převlečení, protože jestli bude takový dusno jako dneska, tak v nich asi nepřežiju ani ten obřad :-(
Odpovědět
mitote: Před 7letama. ;-)
Odpovědět
mitote: Nebo 6?? Ani nevím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jé já to hledala samotné. Jo tak taková styl :-) mitote: ježiš kde ty ty věci vyšťouráváš by mě fakt zajímalo :-D
Odpovědět
hvezdicka: to ja nerikamme spis slo o to abys me to vysetlila co je oa ta na K a oa kocianka :-D ale jako diky otmu clanku jsem zjistila ze neni kocianka jen pro mentalni :-D :-D :-D lenya: mrkni na staty do butiku Gabiny Paralove, vyberes si strih c ti tam bude sluset a ona ti je ak udela v barve jake chces a jsou to paradni kousky
Odpovědět
Peti mitote má na nás určo najatou nějakou detektivní kancelář, aby si nás pořádně proklepla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a nejsou ty saty od Paralky drahy? a to asi trva dlouho, ne? nemam moc dobre zkusenosti s sitim na miru...radsi jdu do obchodu, vyzkousim, zaplatim a padam :-)
Odpovědět
peta: ja jsem strasnej kolumbo :-D al ena svoji tchyni nemam tak me nasla i pod prezdivkama tady a na modre strese :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: To jsi zjistila brzo, když Kociánka už existuje kolem 90let. :-D :-D :-D Takže jsme probrali moje vzdělání a teď proberem to Tvoje ne? ;-)
Odpovědět
hevzdicka: to si pis, normalne vas nechavam sledova a delat fotky :-D :-D :-D lenya: no tak vzhledem k tomu ze nove svatebni u ni stoji kolem 10 az 12 tak neni draha, a co jsem si objednala ja saty na miru tak me yvchazi na 4 tacy ale vim ze na prodejne jsou za tri, ma obrovske spektrum cen...muzes kouit a par kacek ale i za deset tisic....
Odpovědět
hvezdicka: klidne, ja se s chuti hlasim k me nenormalni melecke skole, aspon muzu rika te jsme heeeeeeeeeeeeeeeerecka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zitra si jdeme KONECNE (po asi 8 tydnech misto slibovanych 3-5) pro prstynky. Tak jsem zvedava jak maly decko. Snad budou dle nasich predstav nebo me jebne!
Odpovědět
lenya: hned nafotit a do alba :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?