Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ta je krááásná. Ke korálkům má hodně daleko ;-) No vidíš, to už je o 500 levnější, no nekup to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika - jenže ta je na prodej až už budeš mít po svatbě :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni a nezkoušela jsi tu sponu dávat do diskuze "Hledám"???
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, já četla místo konec července konec června :-( Romčo, já se na váš obřad bohužel nedostanu. Rosťa si bere v pátek auto a já pojedu k našim...
Odpovědět
Profilova fotka
krásná je.........no já ji ani kupovat nechci Romi :-D tolik za ni teda jako nedááááááááám :-D Hvezdi: nedávala....nejprv sázím na to město...omrknu co kde a jak a pak teprv začnu panikařit na netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - no to je škoda,,, ale v pohodě :) ty jo, já vůbec nejsem nervozní,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýý, tak mám hotovou praktickou zkoušku a za jedna, teda já mám ale radost. romca: a na té zkoušce ti byly akorád? Nedali ti třeba jinou spodnici? A jakou bižu budeš prodávat? Do té Mety bych se taky měla jít podívat. nikaa: Leni a v kolik tam ve čtvrtek půjdeš? Já mám tu zkoušku u kadeřnice tak nevím na jak dlouho to bude.
Odpovědět
Leni koukám po netu, ale na nic podobnýho jsem zatím nenarazila :-(
Odpovědět
Peti gratuluju...jsi šikulka ;-) Romi ty šatky naštvou, ale snad to nebude tolik vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - no budu prodávat tu bižu, co mám v albíčku,, no je možný že je to jinou spodnicí,, taky jsem si to říkala
Odpovědět
Tak poslouchám rádio a tento týden mají být tropické teploty...i 32stupňů, takže by konečně došlo léto?? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: to já jsem nervózní už teď....:-D a byla jsem teď místo obídku v bankomatu, tak jsem se stavila v té Metě a maj tam jeden obojek dvouřadý a jeden troj ;-) Tak hurá pro něj Peti pujdu tam až po práci....mají do 18:00 takže o pul čtvrté zkončím v práci a pujdu tam :-) a jinak gratulujuuuuuuuuuuu Luci: konečně teplíčko, hned se líp pracuje ;-) teda aspoň mě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Leni no jsem taky ráda, protože se konečně ohřeju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni -- no jasný, hned po práci pro něj letím, vezmu ai ten troj, co????
Odpovědět
Profilova fotka
romi: jj troj vypadá rozhodně líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak myslím, stojí do 200, že??
Odpovědět
Profilova fotka
250 myslím tam bylo ten dvoj 180 a troj 250
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam na to mrknu,, za kolik ho máš ty?? dívala jsem se tam, žetam měli i ten perličkovej, co jsem původne chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
já ho mám taky za 250,- je to uplně ten samej :-)
Odpovědět
nikaa: k te bizu cos hodila odkaz, napiste holce, ona uz ma po svatbe ale neni v CR prto to ma az na konec cervence, ja od ni beru ty klece :-) tak treba by jste nasli zpusob jak ti to dorucit ted :-) jinak holky, klaplo to, jsem zamesnanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 8-) zatim je to brigadne na 20h tydne za 5600,- cisteho a pak od zari to bude n apolovicni opet jen 20h tydbe ale za 8500,- cisteho :-D :-D :-D jinak administrativni krysa u pocitace jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já tu bižu od ní nechci...je to moc drahé víš :-) Jinak gratuluju k práci ;-)
Odpovědět
nikaa: aha me to vyznelo jako ze jo :-) jo jinak truhlicku si nevezmu :-( doveze me ji novou kamoska z anglie a levneji :-D :-D :-D jeste jsem ji do kosiku hoila i pero :-D :-D :-D holk\ neobjedjavly jste nkdo zavoj tady z beremka z bazaru od ewulie? ja ji napsala o dva a zadna reakce ]-( nikaa: diky...hned to bude lepsi s dalsima korunkama :-) a bude domeceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - já mám závoj od ewulie,, ale z aukra,,, no ale je nabokách delší než vzadu :( a jedna červnovka si o ní taky brala za 650,- a poslala jí ho bez hřebínku,, pak jí dodatečně poslala samotný hřebínek, no ale zase jak ho tam přidělat,aby to vypadalo hezky, že???
Odpovědět
romca:nestras me :-( tak kde si mam objednat zavoj? lepeji receno nemuzu se rozhodnout mezi kratkym a dlouhym tak objednavam oba a prisla mi levna :-( ale zase to co pises :-(
Odpovědět
ahoj holky:-) konečně se sem člověk taky dostane:-)
Odpovědět
Romco s těma šatama je to haluz, člověk aby si na všechno dal pozor... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mitote --kdybys chtěla krátký pod drdol, tak bych ti ho mohla prodat,, on totiž vypadá krásně když se dá dolů, jenže já ho chdi nahoru, tak si ho nakonec brát ani nebudu,,,, a já ho mám teda krásně našitý na hřebínek a vypadá krásně,,,
Odpovědět
Ahoj holky, no dnes si vás teda číst není nějáký moc extra potěšení, protože sleduju, jak každej něco začíná shánět a to si říkám,že mám skoro vše, dnes dodělám noviny,pak je natisknu, ještě mi chybí nějáký blbiny do tomboly, ale dnes jsem zase něco koupila, takže už to bude jen malinko a snad mám všeeeeee :-N ještě teda půjdu něco navázat dozadu na auto a je hotovo ;-) kam se teda v tu středu jde, na tu veveří?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé,, vy máte srázek :( hmmm, se máte,, já bych mohla tak max dneska:) a to jen až po šesté hodině,, předtím jdu shánět ty věci, co musím vyměnit a pak jdu na obočí,,,
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - jenže teď jsem si uvědomila, že já mám bílý závoj a ty šampaň šaty, tak nic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?