Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
mitote: Tak se poděl...chci mít nějakou fajnou vzpomínku na moje mládí :-D Jinak Kociánka je pro tělesně postižené lidi a to znamená, že jsou tam lidičci na vozíčkách a nebo jako já se srdíčkem. Špatně skočíš a můžeš tam zkončit taky :-( Myslela jsem, že jsi teda chytřejší, když studuješ tu VŠ a mezi takovými pojmy vidíš rozdíl :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zajímavý téma :-D tady se člověk fakt občas pořádně nasměje :-D Romčo, my dvě už se asi neuvidíme, tak ti přeji mocinky štěstíčka, lásky a pohlavní svěžesti v manželství ;-) vše dobře dopadne, neboj, budu na tebe myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to si alespoň budete rozumět Ještě, že jdeš do té práce, aspoň se nebudeš zabývat kravinama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky za tip, zkusím se tam mrknout, pokud jinde nic neobjevím. Nechce se mi dávat za šaty ani 3 tácy, chtěla bych pořídit něco okolo litru, max. 2, ale to už bych je musela vynosit i na jiný příležiosti. No snad na něco kápnu nebo se upeču.
Odpovědět
hvezdicka: jakou vzpominu y sis prala? :-D sory ale ja se o kocianku nikdy nezajimala a vim ze tam byla kamaradka co byla hluchonema a i mentalne postizena a fakt jsem nidky nezkoumala co je to za zarizeni, neznam kazdou skolu peta: nechtte mi moje kraviny, nesahat :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: No ty fotky, když nás necháváš fotit jak jsi napsala na předešlé stránce :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya: no ja taky mela limit 1-2 tacy ale nedopadla jsem a to jsme chodila po kseftech nekolik mesicu...nakonec jsem zapadla k ni a jeji sat yme dostaly...kdyz uz mam do satu dat vic jak dva tacy tak at to stoji za to :-D a ja to vynosim ja v lete nosim saty porad a lukas to miluje
Odpovědět
hvezdicka: zapomen...to si necham a pockam az jejich hodnota stoupne a pak je spenezim a prodam blesku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já taky chodím v létě v šatech, ale ne v takových, ve kterých chci být na svatbě :-) chci nějaké slavnostnější a to asi do práce moc nevynosím :-S
Odpovědět
mitote: Tak na našich fotečkách určo vyděláš, ale s Tvýma to vidím bledě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : Leni a co mrknout na bazárek..furt tam někdo prodává popůlnočky a za celkem slušné ceny ;-) Nebo chceš mít výhradně nové???
Odpovědět
lenya: no ja mam tyto objednane v bile, jsou tesne nad kolena a maji mega malsi na rameni :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... hvezdicka: no ja si svoje syslim tak je nema kdo prodavat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi -- moc děkuju, snad to všechno vyjde,, a tobě přeju šťstný let, bezva dovču a až se vrátíš, tak se musíme sejít,, stejně tě půjdu omrknout na tvoji svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
vy mě fakt bavíte... Gábi - myslím že bys toho mohla nechat,, Lucka má pravdu v tom ,že je to svatební web a myslím, že je snad úplně jednou jaké má kdo vzděální, ne?? víš co je tu holek, co má jen učiliště,???? a vůbec se za to nestydí....
Odpovědět
Takže až dá moje fotečky mitote do Blesku a budu slavná, tak si klíďo přijďte pro autogram...ze známosti to udělám zadarmo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Romčo: dojdi, ráda tě tam uvidím a hned mi písni co fotografka,psala jsem jí mailík a nebyl v ničem žádnej problém :-)
Odpovědět
romca to nebylo mysleno zle naopak jsem rekla ze jsem diky tomu clanku pochopila ze ta skola j eo necme jinem...a myslim ze za ucnak ani nic podobneho neni potreba se stydet... hvezdicka: das mi ho uz ted? ho pak taky vydrazim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vás to totiž vyloženě baví se hádát-- myslím vás dvě,,, já teda nevím,ael mě se tady na brněnské diskusi nestalo, že bych se s někým dohadovala,,, když mám s někým odlišný názor, Ok - dobře já to beru, každý má něco ,ale ty vaš dohady a rejpání je fakt úsměvné :-S :-S :-S :-S jste jak dvě malý dět,,,
Odpovědět
Profilova fotka
simi - jasně že dojdu, jen mi pak musíš písnout, v kolik hodin to máš,, mám to nějaký poplatený s Leniekou
Odpovědět
Romi já se nestydím, že mám OA na Kociánce jak tu píše mitote, ale správně je to OA Křižíkova :-) Nejsem o nic míň vzdělaná než holky co vyšly OA na Pionýrské :-) Hlavně, že mám maturitu..tu mi nikdo nevezme :-)
Odpovědět
ja se ted ale vubec nehadu, ja to ted co tu pisu mylsim z legrace a myslm ze i hevzdicka kdyz pise chechtajici smajliky
Odpovědět
no vsak jo ja se jen ptal ana rozdil mezi krizikovou a kociankou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale je vidět, že se v tom obě vyloženě vyžíváte,a myslím, že Lucka se k tomu bude dost vracet,, no končím tuhle nesmyslnou debatku :-) :-) :-) Simonko, tak v kolik ty to máš??? a kdy se vracíš z té dovči???
Odpovědět
Romčo, jako nevidím to jako hádání, k tomu nejspíš teprve dojde :-D ať si píše kdo chce, co chce ;-) aspoň se pobavím :-D
Odpovědět
jak vracet? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja ji to vratim :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jasně...myslím, že to není hádání, ale že je to jen uvedení pojmů na pravou míru... ;-) Takže jsme si to vysvětlili a můžeme teď probírat v klidu zase svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, ale to že hned Gabča vytáhla nějaký článek na Lucku ,,, co si o tom myslet,, takových článků o lidech může být, že?????? nic jdu lehnout,, tak se to nevěsty nepobite, ať mám s kým jít příště na kafíčko,, už se na vás těším,,,,
Odpovědět
Jééééééééééééééééééééééééééé, Simonko, mi dlouho nikdo neřekl :-D Obřad mám ve 14.30hod. a dojedu 19.z dovči, teda snad to poletí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jedna věc,,, kdybste věděly o někom, kd by si třeba koupil tu moji původní bižu,, tak dejte vědět,, papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?