Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,, zlatíka... ja mám doma šatičky,, jsem unešená,,, jejku,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Romi...no to musí být super pocit..uplně ti závidím :-) Já se včera nakonec taky objednala na posledná zkoušku na 30.6 a zrovna si je odvezu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se včera s tím pytlem jak v něm jsou ty šaty úplně mazlila,, jako teď mi to fakt došlo, že se za týden vdávám
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: já se tak těším až tě uvidím jako nevěstu :-) si první a tak to nějak započneš, pak to pujde jak na běžícím pásu :-) Jo a nepomačkali se ti po cestě?
Odpovědět
Profilova fotka
nee, vůbec, byli v takovém tom pytlu,dovezla nám je do brna a hned jak jsme přišli domů, tak jsem to zase pověsila,,,,takže v pohodě, dnes ji je odvezu k našim a zase pověsím,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jee Romi, se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám právě největší strach, že je poňahňám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem byla na těch nehtech a dobrý. Těšila jsem se na francii, ještě nikdy jsem ji neměla, ale mám na ni krátký nehty, tak mám jen jednobarevný a snad stihnou dorůst :-) A pořád mám pocit, že se mi ten gel začne olupovat, tak snad vydrží ]-( :-D Ale teda čekala jsem, že to bude příjemnější. Mi trochu zastřihovala kůžičku, no nic moc :-| Ale pak už to bylo příjemný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je pravda že ty je mám mnohem větší, jako objemově,, ,,,, a ony tak nádherně voní,, mi z toho voní celý pokoj,,,
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: :-D Jsem ráda, že nejsem v tomto v roli ženicha, asi bych nevydržela se na šaty nepodívat :-D Včera jsem prala ženochovu košili, ale žehlení raději nechám na tchýni, přece jenom má žehlení košil víc vychytaný 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no já jsem zvědavá jestli vydrží se nepodívat,,, ale říkal že když už to vydržel tak dlouho, tak týden před svatbou si nezkazí překvápko :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni: tak ale budeš mít a svatbu francii ne? To by mělo dorůst. Romi: jo voooooniiii :-) hmmm Ten můj ženich je hrozně nedočkavej na ty šaty....ale drží se :-) Myslím, že by to překvápko naši manžílci nezkazili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, chtěla bych, Sice ji má každá, ale je nejhezčí :-) Ta vůně musí být nádherná. Když jsem byla v salonu na Minské, taky jí šaty krásně voněly. To byla kráása :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme včera s drahouškem vytvořili ty jmenovky...je prostě inteligentnější než já :-D :-D :-D, ale něco jim ještě chybí :-( Nějaká přízdoba, tak musím něco vymyslet ;-) Romi: Gratuluju k úspěšnému převozu šatiček....jak Ti závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jsou pěkné! Jo, taky si vzpomínám, jak jsem si přivezla před svatbou šaty a jak jsem rozepla ten pytel a ňufala k nim :-D. Ta aviváž na sukni voněla ještě i po svatbě, když jsem je balila na vrácení.
Odpovědět
jj ja je nufala predevcirem u rodicu :-D dokonce jsem donutila mamu at me do nich zasneruje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luc - můžeš mi na sebe poslat tel číslo do IP ? abych ho dala tomu kamošovi, co nám bude v sobotu u tebe vyzvedávat kyti,,, kdyby náhodou, tak aby ti mohl zavolat :)
Odpovědět
luc1979 Ahoj Luci, děkuju, ale něco jim chybí :-( Nemyslíš?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak mně takhle jednoduché vůbec nevadí - a budeš je mít takové celé bílé, nebo budou na nějaké podkladě? Tak oživila bych jen třeba tenkou stužkou třeba s uzlíkem uprostřed, nebo jednoduchou uvázanou mašličkou. Nebo tím nalepením na červený podklad. Zdobným prvkem tam jsou ta srdíčka. Jsou takové elegantní ;-) .
Odpovědět
Luci jsou takhle a jen ohlé.... bude na nich ještě mašlička nahoře asi jako tady: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) romca: jeee, tak to je super, že máš šatky doma! :) bych je zkoušela doma pořád :-D hvězdička: no vidíš, že jste ty jmenovky vychytali! mně nepřijdou nějak moc jednoduché...
Odpovědět
lutsousek : Nějak to ještě doladím mašličkou neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek - ty z odkazu nejsou hvezdicky, má v albu jiné, se srdíčky. Luci, myslím, že to bude pěkné, jen to tak jemně podtrhne. Pěkné by byly i samotné ;-).
Odpovědět
luc1979 : Děkuju ;-) Mám šikovného muže ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem hned ráno narazila na mailík, že mám objednávku balonků k vyzvednutí, super přístup zatím ;-) tak se mi to líbí :-) akorát hrkám,jak tubera, ale Miška se zatím drží dostal nějákou medicínku a imunitu a obranu ´,aby to ode mě nechytla, tak snad to bude dobrý :-N Romi: to musí být hrozně super pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk - zkus si svařit čaj na odkašlávání z majoránky, dost to pomáhá, začneš po něm odkašlávat. Brzy se uzdrav! Holky nebyly jste některá někdy na dovči v Jizerkách? My si včera vybrali, že tam pojedem - uvítám nějaké tipy na pěkné výlety ;-) .
Odpovědět
z majoranky neeeeeeeeeeeee....z myho kralicka neeeeeeeeeeeee ]-(
Odpovědět
luc1979 : Tak tam jsme ještě nebyli :-)
Odpovědět
Luc: jj, majoránkovýčaj je dobrý, dělávám si ho, ale odkašlávám až až, sla mi jakýsi prášky a tak uvidím co to se mnou udělá, jak čaj nepiju, tak když jsem nemocná ano, jinak na majoránkovej čaj nikdy nezapomenu, jak jsme byla jednou nemocná,tak jsme si ho udělala a bylo mi tak blbě, že jsem neudžela mobil a spadl mi do něj, takže vždy když vařím majoránku si říkám, žže mi musí pomoct, když jsme objetovala i mobil :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?