Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nikaa666: Leni takhle budou vypadat ty moje jmenovky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
hvezda. jezis tak si udelam ve wordu karticky nebo v jakymkoliv jinym programu, dolu napisu cloveka vrsek necham volny a pak jen prelozim ne? ale musis tisknout na tvrdej protoze normal papir ti logicky stat nebude
Odpovědět
tak uz je tu i vnitrek oznamka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
mitote....Ty jsi inteligence sama...ještě, že Tě tady mám :-D :-D :-D
Odpovědět
no promin ale nechapu co je na tom tezkyho a k premysleni
Odpovědět
Profilova fotka
teda ta mailová komunikace mi dává zabrat na čas :-D ale je účinná. mitote: oznamko je supeeer! mašle má krutou barvu :-) hvězdička: já ty jmenovky tak dělala, takže ti můžu doporučit na to ten publisher nebo i word- ale tam je to složitější..
Odpovědět
mitote : No promiň, ale neptala jsem se Tebe....A na co já se tu ptám to je snad moje věc, ne? :-) Když to hodím do wordu, tak mi to pokaždé háže jinou velikost :-(
Odpovědět
lutsousek : Luci mám to hotové ve photoshopu, ale nevím jak to vytisknout, aby mi to hodilo stejnou velikost :-( A jak tam udělat stejnou mezeru, aby mi to šlo přeložit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: njn, photoshop na to není nej program...tam sis měla udělat jen ten obrázek..a ten zkopírovat do toho wordu
Odpovědět
lutsousek : Luci to jsem udělala, ale vždy mi to hodí jinou velikost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: teď ti nerozumím, co ti háže tu jinou velikost :-D ten obrázek?
Odpovědět
lutsousek: Jo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvězdi: ahaaa, tak ten si zkopíruj jednou z toho photoshopu do wordu, uprav ho velikostně dle potřeby a zkopíruj ho upravenej a pak jen vkládej ke každé jmenovce...teda, tak jsem to pochopila.
Odpovědět
lutsousek..každá jmenovka mi hodí jinou velikost i když to upravím, ale to je fuk..už to neřeš nějak to snad udělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: ježíš, to je nějaký složitý, když to nevidím :-D ale určo to vychytáš!
Odpovědět
lutsousek : Luci neumím to vysvětlit asi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
hvezdicka: muzes i we rodu nastavait velikost stranky a kdyz se tu snad neco resi tak mam pravo k tomu snad taky nasat sve ne?
Odpovědět
Můj manžílek je šikulka už máme dvě jmenovký....juchúúúúúúúúúúúúúú :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, já dnes nemůžu, kdyby jste věděly co jsme se dozvěděláááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Už mám objednaný balonky, supéééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D až na konečnou cenu teda, ale i tak mně to vyšlo levně :-o
Odpovědět
simi nesmis koupit kazdou pitlovinu :-D ale ja tam taky nechala petikilo :-D balonek za 1,60 no neber to :-D
Odpovědět
já nebrala žádný pytloviny, jen užitečný věci, ale 1850kč je v čoudu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tak se snámi poděl, ať se taky zasmějem ;-) A cos všechno kupovala, jen balonky nebo i helium?
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu ho hajan, hrozně mě bolí hlva a zítra mám zas zkoušku. Dobrou :-)
Odpovědět
peta: ja se smeju a neni tezke se dovtipit co tim basnik chtel rici :-D
Odpovědět
Peti: ano i helium, dnes jsem mluvila a spaní a z té bomby na 30balonků nafoukli 32 balonků, tak sjem si vzala na 50balonků a mám klid :-) Ještě sehnat Mišce boty-což bude nejhorší, pak tombolu a dodělat noviny, tam už jen naskenuju fotky, nějak to doupravím a búde, chci to vše do týdne zvládnout, ať se už můžu zase plně věnovat Mišce a mít klid :-) Mitote: čemu se směješ?????????? Já to chci taky vědět, já se chci taky zasmááááááááááááááttttttttttttt :-D
Odpovědět
Jinak jdu taky do hajan, doktorka mi nasadila jakýsi prášky a já nevím co vše a jsem KO, tak snad budu do týden fit, i když to tak nevypadá ]-(
Odpovědět
simi tobe :-D
Odpovědět
Mitote: to sjem ráda, že umím i rozesmát, lepší než se neumět od srdce něčemu zasmát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) hvezdi: no to vychytáš...ono takhle na dálku se to blbě řeší :-) Simi: co ses dozvěděla....poděl se Včera jsme holky byli s kocourem za kočičkou..a jako kaňour se vytáhl :-D takže doufám, že budou koťátka...přijímám objednávkyyyyyyyyyyyyy:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?