Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: :-D obdobné reakce na účes taky od ěnkterých očekávám. Holt když to není to, na co jsou zvyklí, tak to nepřekousnou :-) hvezdi: ženichovi se můžeš ukázat potom, když si účes necháš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Však se taky válím doma, už jsem se na to moc těšila. Tak ze čtvrteční mám za jedna a dnes byla písemná, ale myslím, že ok, měla jsem z toho dobrý pocit. Tak už jen praktická v pondělí a poslední ve čtvrtek. Holky zrovna hledám hudbu na obřad a taky na první tanec, ale teda nic moc. Chtěli jsme tančil Walz, ale na něco moderního. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já právě nechtěla aby mě Lukáš viděl,,, chci aby to bylo překvápko se vším všudy
Odpovědět
HOLKY holky tak jsem ted pocitala svatbu presne a cca 140 tacu :-/ a to neni vse
Odpovědět
Profilova fotka
romca: mně Filip taky v účesu neviděl :-) peta: tak to moc gratuluju!!!! s těma písničkama je to problém...my nakonec vybrali na první tanec moderní, ale na valčík...waltz už by byl na nás moc noobl :-D
Odpovědět
lutsousek : Já Tě taky v účesu neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: to nikdo z vás :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek : Uff už jsem myslela, že jsem něco prošvihla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: neboj, o nic jsi nepřišla ;-) nafotím se až ten příští týden :-)
Odpovědět
Luci: Super :-) Děvčata co budete dávat rodičům jako poděkování kromě dortů??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my nebudeme dávat nic, ani ty dorty. Naši nic nechtějí, že je to vyhazování peněz, který si máme radši nechat na něco důležitýho a tchánovci si nic nezaslouží. Dostanou výlužky a minivína jako ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte, dá se z Youtube stahovat hudba?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti - myslím, že nedá, my to stahovali z ULOZTO.CZ
Odpovědět
p.e.t.a. : Jde to přes jeden program...můj ho má v pevným PC a stáhneš to jako MP3, ale nevím jak se jmenuje :-( Tak mi to pošli a já mu řeknu ať Ti to stáhne až příjde a nebo Ti pak písnu jak se ten program jmenuje ;-)
Odpovědět
romca13 : Romi jde to...předevčírem mi tam stahoval Vondráčkovou s Bendem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jé Luci tak mi spíš prosím zjisti jak se jmenuje, já bych sem tam něco stáhla. Mý dáme jen dorty,maminkám.
Odpovědět
Peti jak dojde, tak se ho zeptám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a jak funguje to ULOZTO, nic jako hudbu tam nevidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
opeti - no tam nějak do vyhledavače zadáš název písničky nebo zpěváka,, já nevím přesně jak ,, dělal to Luke
Odpovědět
Peti tak jsem koukla na net a tady máš web, kde si ten program můžeš stáhnout ;-) http://www.stahuj.centrum.cz/multimed...
Odpovědět
Peti, kdybys nevěděla jak se to dělá pak v tý tabulce, tak písni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: já si na zkoušku přizvala mamku, přeci jen ona to vidí zase z druhého pohledu než se vidím já v zrcadle a vím, že kdyby to nebylo ono, tak mi to řekne....líbilo se jí to i včetně toho líčení a to jsem myslea, že na ni bude docela dost...ale potom mi doma říkala, že teda mě musí říct, že mě to moc slušelo...takže to asi bude Ok :-) Jinak já stahuju hudbu u nadruhou.net a pak přes Rapidshare :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no tak už sem hoď ty fotky ze zkoušky
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Tak jsem to stáhla, teď asi do té tabulky zadám adresu toho co chci stáhnou, jsem pochopila, ale chce to po mě nějaký uživatelský jméno a heslo =-)
Odpovědět
Peti vyplníš jen ty dva řádky nahoře :-) Je tam napsáno Source - tam dáš odkaz co chceš stáhnout a pak je tam Save To - tam si zadáš kam to chceš uložit...já tam dávám plochu PC a pak je tam File extension a tam si vybereš MP3 :-) a dáš Download a to je vše :-D :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : Já půjdu sama nakonec stejně nemám nikoho kdo by semnou šel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, no ještě jsem se nějak nedostala doma na PC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak přesně tak jsem to dělala, ale vždy se mi objeví tabulka kde se mám nahlasit k youtube, a páč nemám heslo tak mi to nestáhne :-(
Odpovědět
Peti to je nějaká blbost...mě to jde stáhnout normálně ;-)Tak mi pošli odkaz co chceš stáhnout..zkusím to ;-)
Odpovědět
tak jsme byly Nekonecnu zaplatit zalohu, uz se to tam vse krasne zelena, cela terasa uz je zvrchu zarostla vinnou revou tak je to moc hezky a na teraskach se taky travicka s fontankou :-) a mely jsme s sbeou i pejska a nebyl problem, chrapal nam pod zidli a byl v poho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?