Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ptala jsem se už na to holek, co už na tom byly, ale zatím žádná odpověď. Pak dám vědět :-) Ale filmík je skoro na 3 hodiny...
Odpovědět
lenieka : Doufám, že bude stát aspoň za to ;-) Já totiž jedničku neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, jak dlouho to plánuju,, já neplánu a uvidím,,, :)
Odpovědět
romca13 : Jasný..no já chtěla jet autem sama, ale prý mě odveze, tak jsem mu řekla do půlnoci :-)
Odpovědět
hvezdicka: a mas gel na tipech nebo na nehtech? na nehtech musis mit zagelovany i spodech nehtu jinak je jasny ze se odlupuje :-D jinak diky....kravaty jsou stejne jako vesticka zenicha
Odpovědět
mitote : Gel mám na typech...mě ty moje nevyrostou...hned se zlomí, protože to mám ja papír :-( No ta moje nehtařka si semnou už nevěděla rady, ale zkusili jsme akry-gel a drží, takže paráda ;-)
Odpovědět
jhvezdicka: to jo no ale akry je strasna sracka na nehty, po nem je budes mit jeste horsi ]-(
Odpovědět
jo a tady jsou jeste boticky pro minidruzicky, co vy na to? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
mitote: No tak samotný akry asi jo, ale akry-gel snad ne...i když na těch mých nechtech už nejde nic zničit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: dobrej nákup! :-) budou to frajerky a frajeři ale jinak já třeba mám gel na svých nehtech a nemám ho i zespodu a neloupe se... záleží na nehtech a taky gelu, jaký ta nehtařka používá... hvězdička: tak ale když na nich máš gel/akryl, tak ti přece musí vyrůst a pak je máš zpevněný tím gelem, takže bys ty typy mít nemusela, ne?
Odpovědět
akry jsem myslela akry-gel :-D lutsousek: doufam :-D za 130Kc jedny, to jde ne? :-D
Odpovědět
lutsousek : Jo no, ale jak se mi to dřív furt lámalo, tak to šlo i s nehtem, takže mi to nikdy nevyrostlo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
mitote : Moc tomu nerozumím, tak to nechávám na nehtařce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super cena! :-) hvězdička: tak to pak jo no... musíš být víc opatrná. Ale přijde mi na stejno, jestli si zlomím svůj nehet s gelem nebo když mám typy... bolí to stejně a dorůst to musí taky, když ti pak odroste typ...já si další nedám nalepit. Jen kdyby se mi zase nějakej zlomil, ale musím zaklepat- už se to dlouho nestalo.
Odpovědět
tak to ma nehtarka ale dost blbej gel kdyz se ti to lamalo :-D kvalitni gel se nezlomi ani omylem :-D kolik platis za nehty?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já myslím, že ze všech tady těch aplikací ať už je to gel nebo akryl budou nehtíky zničené. Jak jsem teď byla na těch nehtech, tak mi to jen potvrdili
Odpovědět
nikaa: to jo ale akryl je prej horsi...a pry je nejhorsi lepit pod to tipy, protoze to lepidlo je nejvetsi sranec :-D ja to prave dlouho resila protoze jsem hledala zpusob jak mit krasne nehty ale neznicene
Odpovědět
mitote : No mě se to odlupovalo a už si semnou nevěděla rady...mě to dělají prý léky :-( Luci, tak ty máš krásný nehty :-)
Odpovědět
hvezdicka: to je blbost to by nedrzely nikomu nehty :-D :-D :-D me se to odlupuje jen kdyz to odfklane a nezageluje zespodu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: no, záleží na tom, jak se pak rozhodneš s nima skončit. Pokud si je necháš sundat, tak zničený budou..ale zase záleží na kvalitě nehtu. Já je nemám tenký ani po třech letech gelovek. Ale pokud si je jen zapiluješ a necháš odrůst, což netrvá až tak dlouho, tak je máš zdravý jako před tím. Dřív jsem si p-shine dělala samo doma, ale nebavilo mě to a lakování už vůbec ne, takže teď jsem max spokojená, že se o nehty nemusím starat a pořád nejsou zničený, jak každej říká. Ale je fakt, že svoje nehty mám pěkný a pevný.
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám nehty teď umělé, ale stejně je taky musím měnit, bo jak mi ty umělé odroustou tak moje vlastní nehty porostou do debilního tvaru, takže,,,
Odpovědět
kutsousek: souhlas ja jsem tak ylenoch a lakovani nesnasim tak jem spokojena...nehty jsem mela vzdy tenke al enaopak byh rekla ze se gelemzpevnily...
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no to pak jo, když máš blbej tvar těch svých, to to lepení typů chápu! :-) mitote: no to říká i moje mamka, že se jí gelem zlepšily...ona za boha gelovky nechtěla, že to prý ničí nehty a to měla svoje hrozně tekný a krátký pomalu do masa, jak se jí třepily a lámaly...tak začala s gelem- rovnou na svý nehty, jelikož ten typ ani nebylo na co přilepit a teď si pochvaluje, jak je to super, že jí nehty rostou a jsou pevný i při doplnění. :-)
Odpovědět
lutousek: tak aj to mam uplne stejne me nevdrzel nehet ani den jak se hned zlomil a hodne se to zlepsilo gelem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já nechci svoje nehty aby se mi zničili a hlavně mám nehty docela pevné a v poho..takže teď do svatby P-Shine a pak zase jen sama sobě si :-)
Odpovědět
nikaa: to jo pokud ams pekne nehty bezproblemu, je skoda na ne davat gelovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně to škoda nepřijde, jsem fakt líná a nesnášela jsem se o ně starat! :-D Ale jinak souhlasím, že je to zbytečný, když jsou vlastní pěkný a pevný a pokud to člověka baví se o ně starat!!!
Odpovědět
no j amela skared a navic jsem lina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: mně to taky nebaví se o ně starat :-D zítra jdu na potažení gelem. Pak uvidím, jestli je po svatbě sundám nebo nechám, ale plán je sundat je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ladies prý končila v deset, ale začali později..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?