Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Jj, tak my když jsme šly na svatbu, tak to u nás nikdo neuměl, tak jsem to nějak zesukovaly a vypadaalo to náhodou úplně normálně :-D Kravata je navázaná a nikdo už na ní ani nešáhne, akorát se nikomu nechce žehlit košile, závoj, ani kalhoty do obleku, ale stejn to zase zbyde na mě ]-( Jinak ustávat srážky mají, ale zase se mají vrátit a být tu s náma celej červen, což mě nějak netěší, ale přímo se.e ]-( ještě jsme nepořešila vůbec tu tombolu, vymyšlený to máme, ale nic koupenýho, chjo, to už snad bude to poslední, teda ještě boty malé, ty alonky a mám to z krku všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no tak to bys byla zlatíčko největší,,, hzvezdi -- tak si vem tu kravatu dnes večer s sebou, já ti ji uvážu :)
Odpovědět
romca13 : Jéééééééé to bys byla hodná u nás to nikdo neumí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: do tomboly ;-) simi: my máme do tomboly koupené zatím jen 3 věci :-) Mně pro změnu chybí bižu a samodržky, ale ty drobnosti, co nám chybí, už hravě seženeme, ne?! ;-)
Odpovědět
Holky, co máte za první novmanželský tanec, já vybírám ploužák a furt nevím coooooooooo :-N
Odpovědět
lenieka: Taková ta děrovaná??? ;-)
Odpovědět
Lenienka: v to doufám, protože příští sobotu frčím pryč ;-) takže se mi o týden zkracuje možnost něco shánět, přemýšlím, že zajedu s Miškou do vaňkovky na botky, když je tak hnusně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ano :-) Lucí chtěla jsem se zeptat, jak jsme se bavily dřív - myslíš, že by sji mi mohla zapůjčit ten deštník? Ještě mrknu po ťamanech, ale kdybych nic nesehnala, ať mám nějakou zálohu :-) Simi ajo, ty letíš na tu Sardinii :-) Mi pak budeš muset poreferovat! S botkama dobře pořiďte! Simi od nás chtějí tance tři :-S
Odpovědět
lenieka : Leni já ještě žádný deštník nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no k těm drobnostem,, jako já si myslím, že ty drobnosti jsou snad horší, než ty hlavní a důležité věci,,,,já už sháním jen ty drobnosti ,,, no a je jich pořád ještě dost
Odpovědět
Romčo, ty to máš skoro za týden, co ti ještě chybí? :-N
Odpovědět
romca13 : Uvidíš, že to budeš mít dokonalé i bez těch drobností ;-) ;-) Ten můj, když s něčím příjdu, tak mi říká, že nemám vymýšlet kraviny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky:-) jak to jde? Romco,tobě se to už krátí,co??? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - no jo, krátí se to simi -- no ještě myslím 3 věci do tomboly,, nemám nastříhané šerpy na auta a ozdobený cylindr, pak musím koupit ovoce, zeleninu,ale to až příští týden,, no a pořešit jídlo,,,
Odpovědět
JJ...ty drobnosti jsou nejhorší :-p :-p Ale to se zvládne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: aha, myslela jsem, že sis tu nějaký kupovala... Mrknu k těm ťamanům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jinak v neděli budeme stěhovat židle a stoly a pak od středy mám dovču, budeme dělat výzdobu,uklízet na místě hostiny a chystat jídlo
Odpovědět
lenieka : No nejspíš ho tam taky koupíme...měli tam velkej bílej za 80,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: pak ho můžeš po mě zdědit, když budeš chtít :-) kde ho mají?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám bílej deštník z Mobelixu za 60,-, sice má černý dráty a konstrukci,ale to je mi jedno,,,,
Odpovědět
lenieka: Než vlezeš do podchodu, tak po levé straně ;-) Je to srozumitelné??? Jo dostala jsi můj dotaz do IP? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- ale z jaké strany???
Odpovědět
romca13 : Když jdeš od jezdících schodů jako do podchodu, ale nejdeš dál do podchodu, ale dáš se do leva :-) Na pravo mají šatky pro družičky a na levo děštníky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: myslíš jezdící schody u tesca?
Odpovědět
lenieka : JJ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já chtěla dneska trádovat do města o práci ale v otm počasí jako..to je tak akorát někam zalézt. Já včera večer vázala mašličky na krabičky s manličkama a došla mě mašléééééééééééééééééééééééééééé ale jinak jsem z toho holky nadšená jak mit o jde :-D musim sem hodit zitra dofečky...ěnjak to ani nestíhám totiž fotit :-( Jo a taky jsem o víkendu našila 32 mašlí na židle :-D Mamka říkala, že prej to můžu dělat na kšeft :-D Romi, nesu ti ty dva bublifuky..jesi je ještě chceš :-)
Odpovědět
nikaa666 : Tak já si Tě zamlouvám první na ty mašle na auto, prosííííííííííííííííííííím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi....jasan, počítám s tím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jj, to je super, že sis vzpomněla,,, já jsem ale chtěla 4,ale to neva :):) já e těším dnes na ty šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? 4....a proč já myslela že 2? :-( No ale tak ještě ti je můžu donest :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?