Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevíš, ja sere mě
Odpovědět
Romi to Ti věřím...jsem zvědavá jaké budeme mít počasí my...
Odpovědět
no douam ze do zari se vse vyprsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi no to je nadělení :-( Snad už bude líp a uschne to ;-) Holky, v kolik je ten srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
no já přijdu až před tou sedmou, jedu na ty šaty
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to na.ere! Ať se vám podaří to tam dát dokupy... Hlavně ať už neprší, kua ]-( Leni v 18:45. Za chvíli končím, pojedu konečně do té Vaňkovky, tak večer!
Odpovědět
nikaa666 : Leni v 18:45 ve Špalíčku :-) Dole u vchodu doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super...jsem se chtěla ujistit..takže večer páček :-) těším seeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
já mažu z práce, tak večer , papa
Odpovědět
Holky mějte se, tak večer páčko ;-)
Odpovědět
tak dnes i dosel krasny mejl z restaurace, resila jsem, ze v klubu jsou spatne stoly - rozemery a zadala jsem prohozeni stolu a zidli a jeste se omlouvala ze si porad vymyslim...a napsali tohle Dobrý večer, přehodit židle a stoly z restaurace na klub není žádný problém, 35 míst by se tam mělo vejít. Samozřejmě to zjistím a dám Vám hned vědět. Každé Vaše přání se Vám budu snaži vyhovět, je to Váš den a my se ho budemem co nejvíce Vám ho spříjemnit ať máte krásné vzpomínky.
Odpovědět
Ahojíkholky, tady je teda mrtvooooooooooooo :-D to snad není ani možný :-o Tak kdy uděláme srázek, docela bych bylapro příští týden, protožepak jedu a týden pryč a pak mám další týden svatbu, takže bych vás viděla nejdřív až v červenci a včera jsme moc nepokecaly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bré ránko :-) zas mám od rána fofry....chjo, ještě že už je zítra pátek :-) Simi, no já jsem klidně pro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak příští týden beze mě :)
Odpovědět
Profilova fotka
takže řešíme náhradní místo,,, asi už ho máme, sice je to o kousek dál a budeme muset vymyslet odvozy,,,ale budeme v suchu :-D
Odpovědět
Ahojky holky, včera to bylo super, ale je škoda, že jsme se nemohli zdržet delší dobu. No o víkendu by to bylo lepší :-), ale i tak to bylo fajn. Romi, tak to je super, že jste se nakonec domluvily :-)
Odpovědět
Romi, super, dopadne to dobře a budeš mít krásnou svatbu, déšť nedéšť ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky moc,,, už e zase těším
Odpovědět
romca13 : Neboj se všechno bude ok ;-) A kde to máte teda vůbec??
Odpovědět
Profilova fotka
Romi no super :-) a vidíš, dopadlo to dobře bez hádek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jj, tak jsem ráda, bude to asi 12 km od původního místa, v jednom kulturáku, dělají se tam plesy a různý akce,,,
Odpovědět
romca13 : Kulturák je super...můžeš si tam dělat co chceš...minulý rok to měl švagr taky v kulturáku a nemohli si to vynachválit :-)
Odpovědět
Holky budete mít kouli na nohu a chomout??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nee, nebudeme ,,,
Odpovědět
Já jsem to moc chtěla, ale nemůžu to nikde sehnat :-(
Odpovědět
romca13 : Romi a do čeho balíš tu tombolu??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty menší věci normálně do průhlednýho celofánu a ty větší. na to mám takové papírové pytlíky,,,
Odpovědět
romca13 : Děkuji za radu ;-)
Odpovědět
Jsem viděla dobrý typ na tombolu - vstupenky na diskotéku = sušenky Disko, tak to toho mýho rozesmálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já dnes doháním práci, kterou jsem celý týden flákala :-D Romčo, to je moc fajn, že jste na poslední chvíli sehnali náhradní místo a těch 12 km už není tak hrozných. Hlavní je, že jste sehnali ;-) Chomout a kouli taky nee..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?