Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu chrnět, můj zítra vstává v 5, bude ráno na ČT1, tak asi budu ráno sledovat, se moc nevyspím :-S ale zvědavost mi asi nedá :-) tak papa a dobrou
Odpovědět
jo byvafl na me clanek jeste ke vcerejsku pro ty, co maji porad pocit, ze deprese maji rozmazleni co si nemaj na co stezovat http://www.novinky.cz/zena/zdravi/201...
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko lenya: nic si z oho nedělej...já se chtěla nechat ostříhat a nikde jsem taky nenašla střih jak bych to chtěla....natož ještě účes, jen podobné, ale jako že bych si řekla joooo tak tenhle přesně chci, tak to ne....No co...ukážu kadeřnici podobný a nechám na ní, ať mi třeba něco vymyslí...dyť od toho je ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno suki - tak teď se mi mooooc líbí to líčení od vizážistky,,, je jemné, krásné, propracované, stíny krásně přechází doztracena,, u mě 1s* :) Lenya - neboj, určo něco s kadeřnicí vymyslíte,, já to naštěstí měla jednoduchý :) jinak,,, s líčením - jdu do zelené,, fotečky co se mi líbí mám v albíčku,, jůůů a dnes jsem se tak nalíčila,, nebo ne tak ale podobně a líbí se mi to, už jsem to tak měla minulý týden a holkám v práci se to hodně líbilo
Odpovědět
bry ranko...to cucite ze nejvetsi spac uz je tu ted co :-D no jo, zkouska vola |-| a nic neumim ;-) tadytadytadydadydaaaaaaaaaaaa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla včera v práci do osmi a dnes už tu zase trčím,, jsem tu sakra mohla přespat
Odpovědět
romca: ty jo to teda nezavidim :-/ moji chlapi jeste spi tak mam konecn v klidku vytazenheho kralika :-) n az na to prijde ten maly chlupaty chlap tak budepekne nasranej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to líčení čeká v pondělí....se těším :-) Holky, dneska se mi zase zdálo o svatbě...jsem fakt magor :-D Jako vůbec nám nedojela fotografka a všechno stálo za h..no
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - jéé, tak hlavně foť,, jsem moc zvědavá...
Odpovědět
nikaa: pekny...tak ymam takoveho chutne sny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu v pátek po roce na melír, tak doufám, že mi nevypadjí vlasy :)
Odpovědět
romca: juuuuuuuuu a jakou barvicku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote - no jen blond,,, já vždycky nosila blond a měděnou, ale pak mi začaly padat vlasy, tak už rok žádný nemám a mám to tak strašně odrostlý,, že už mám na hlavně snad jen svoji barvu pochcanou slámu
Odpovědět
Profilova fotka
jesi stihnu nabít foťák tak možná nějaké fotky budou :-D Romi, tak snad to bude v poho...když ti udělá ten šetrnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Leni, všechno důležité zařízené máme. Ještě teda ženichovi kravatu a boty a já si musím vyměnit spodní prádlo a ještě mi zbývá bižu (ale to chci koupit až po zkoušce účesu). A pak dolaďovat detaily. Co jak kdy apod... Včera jsme vybrali novomanželský tanec, takže další věc z krku. Dneska jedeme do hotelu dolaďovat detaily. Řešit výzdobu apod... suki: oboje líčení jsou moc pěkné. Od visážistky bych trochu přidala spodní linku. Ale víc se mi líbí tvé líčení, víc ti zvýrazní oči. Toť můj názor :-) I když někerým se naopak líbí to první, že je jemnější. Leni, já jdu na líčení i účes v pátek juchů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak taky foto rychle sem :-) My jdem do hotelu zítra dolaďovat :-) a chci si tam zkusit mašli na židle, abych věděla kolik čeho bude potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasňačka, zítra nabiju baterku a vše zdokumentuju ;-) Super, pěkně se nám to všechno kompletuje :-) Budeš dávat jen mašle nebo i takový ty potahy?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jen mašle...potahy jsou drahý a ty židle tam maj docela ucházející a do mojí barvy :-) takže jen na opěrátko nějak obmotám mašli....asi přemejšlím, že to udělám na suchej zip a nebo na cvoček, aby se to tam nemuselo pracně vázat ale jen nacvaklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou inovace :-) Dobrý nápad :-) Akorát to bude celkem drbačka, ale ty sis už vyhrála s více věcma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to bud v poho....jen nastehnu mašlu a sucháč....to pujde jak po másle :-) kdyžtak zaúkoluju kamarádky :-D je vylákám na vínko a bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :) suki: to líčení od vizážistky je super, moc se mi to líbí :-) nikaa: no to je super nápad s těma mašlema :-) a kamarádky bych zaúkolovala hihi.. a určo pak dej fotky z líčení do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: prosím tě, jak že to mám zacházet s tou lep.pistolí? :-N mám si to asi radši zkusit na nějaký obyč papír, než se pustím na jmenovky... Kolik toho mám dávat a jak moc se to "tahá" ??? Mám z toho hrůzu...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no hlavně to dělej nad nějakým kartonem bo podložce...a ona stačí opravdu kapka....nevím co tím všechno an ty jmenovky budeě lepit. Ale tahne se to jako sopel :-D takže třeba mě napadlo to odstřihnou nůžkama aby to neudělalo binec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: No moc děkuju za rady, Leni! Jdu sehnat nějakou tu podložku... ježiš to bude něco! Budu na ty jmenovky tím lepit tu stužku..tak snad to bude dobrý. A nůžky asi fakt použiju :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá kontakt na nějakou šikovnou paní, co peče cukroví . Vynechte paní Feitovou a p. Buchtovou, ty už mají plno na můj termín. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
paja.83 - my měli z cukrárny od Kunců, dělají moc dobré, ale cenově vyšší. My tenkrát nesehnali někoho, kdo peče doma a aby se nám líbilo a chutnalo a měl volno. Zkus ještě tuto diskusi, třeba na něco natrefíš: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, udělej si pár zkušebních kapek na obyč papír...a to vychytáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek, neboj, práce s lepící pistolí je jednoduchá, jen vyzkoušej, jak malinká kapička Ti stačí - na mašličku úplně jen jakoby otřít o tu pistolku a bude to držet, neboj!
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nikaa: tak jsem jim volala a mají volno na náš termín, ale jen dva, ale prej je to v pohodě, že by to zvládli, kecaly jsme spolu pěkně dlouho :-D jinak mi ještě zavolá a vše si upřesníme, tak jsme zvědavá, jooooo a ty jsi se s nima domlouvala co po nich chceš nebo jim necháš volnou ruku? :-N
Odpovědět
ahoj holky,moc děkuju :-) :-) mně se to taky moc líbí...takže to odsouhlasím :-) Je to aspoň trošku jiný,než se běžně líčím :-) Jinak jsem zvědavá na vaše účesy a líčení x-) x-) hoďte pak fota :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?