Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
suki: Počkej co Ti řeknou holky...fakt na mě nekoukej...ale jako maluje hezky :-)
Odpovědět
Ahoj Suki, oboje má něco do sebe, taky záležív čem se líp cítíš, mně se od vizážistky líbí :-) ale i to tvoje :-)
Odpovědět
ssimmikk : Hezky řečeno ;-)
Odpovědět
:-) no mně se taky líbí, trošku bych akorát přidala linku nahoře...jinak prima:_)
Odpovědět
suki : Které? Tvoje nebo od vizážistky??? ;-)
Odpovědět
no oboje...právě že :-D vizážistky taky ...má pěkný stíny a moc hezký líčka...to od vizážistky:-)
Odpovědět
suki : Řeknu Ti to takhle, kdybych se uměla namalovat jako ty, tak žádnou vizážistku neřeším a ušetřím penízky ;-) , ale já jsem na toto bohužel knedla :-D :-D :-D Na druhou stranu vdáváš se jednou za život, tak to musí být bez chybičky a tak se řiď srdíčkem ;-)
Odpovědět
Od té vizážistky je to takový přirozenější, jemnější :-) těžkos e radí a co na to chlap?
Odpovědět
chlap mi řekl,že je to všechno stejný:-D prý snad po něm nechci radit,jak se mám namalovat :-D :-D
Odpovědět
suki : Chlap no :-D :-D :-D
Odpovědět
Suki: hm, dobrý noooo a co na to lidi z okolí co tě viděli v obojím?
Odpovědět
no ještě nevím,dneska mě v tom nikdo neviděl,tak jen reakce na fotku :-) ale nechám to asi na tu vizážistku :-) líbí semi to..třeba jí jen ještě řeknu o těch linkách, stíny jsou moc pěkný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Suki, jj, je to takový přirozený, jemný, nech se hýčkat ve svatební den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Suki, teda jsi moc šikovná jak jsi se nalíčila. Já jsem pro vizážistku i když mi to líčení přijde dost podobné, zdá se mi to od ní trochu víc propracovanější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak jsem o víkendu dopadla se svatebním účesem úplně na ho... ]-( na ten můj vysněný mi chybí tak asi 20 cm vlasů :-( ;-( a to jsem se kvůli tomu půl roku nestříhala! Takže buď musím sehnat někde příčesek, což ani nevím, jestli v té barvě seženu a navíc se bojím, že to bude vypadat uměle...anebo prostě musím vybrat jinej účes. Jenže mně se nic nelíbí :-( :-( :-( tak jdu pátrat po netu, snad něco objevím. Držte mi palce ;-)
Odpovědět
lenya79 : Leni a jaký chceš účes?? ;-)
Odpovědět
lenihod sem fotky a obrazek ucesu
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka + mitote: chtěla jsem hodně vysoko vyčesaný culík, který bude omotaný mýma vlasama. Jenže ono to vypadá dobře, když z toho culíku jsou vlasy až na ramena, jenže já tam mám jen takovou krátkou štětku :-| a ještě to mělo být na konci natočený, takže tím by se to ještě zkrátilo. :-(
Odpovědět
ajo no :-( jej tak najdi jinej vzdyt jich je tolik krasnych
Odpovědět
leny najdi něco jinýho ;-) určitěto bude taky krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no, to bude problém, protože já už koukám asi tak 2 hodiny a nelíbí se mi nic :-( chtěla jsem něco jednoduchýho a elegantního a všude jsou jen drdoly nebo kudrlinky a v tom milion kytek :-( to bych na hlavě nesnesla. Zatím mám teda v merku ještě takovej culík stočenej na bok, tak to vyzkoušíme v sobotu nebo v neděli a uvidí se.
Odpovědět
a to jen nejaky uplne jednoduchy drdol dole u krku?
Odpovědět
Profilova fotka
suki: mám asi jinej vkus než většina nevěst, nemůžu nic najít :-( dala jsem do albíčka takovej nástřel toho, co by se mi asi líbilo, když ten můj nebude... akorát si odmyslete tu patku, bylo by to celý sčesaný dozadu a na bok...co myslíte?
Odpovědět
jo bez patky pekne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nee, drdol ne, to nechcu, v tom bych byla jak stara panna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puvodne jsem chtela to, co je na www.whiteone.es v kolekci 2010 hned ten úvodní....
Odpovědět
jj to jsem videla....no ja mylsim neoc jineho, pockej hodim foto
Odpovědět
no zrovna jsem nenasla presne to co jsem chtela ale jukni na posledni dve fotky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
leny...chápu,tak určitě ještě něco objevíš, co ti doporučila kadeřnice?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: díky, ale to se mi nelíbí :-( nechci drdol....ani úplně rozpuštěný, prostě něco mezi, ale aby to bylo co nejvíc jednoduchý, žádný zaplítání a tak... suki: mně účes bude dělat kámoš kadeřník (ale ten to moc často právě nedělá) anebo jeho holka (ta svatební dělá častěji), takže ještě něco vyzkoušíme o víkendu a uvidí se....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?