Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Romčo: :-( ale měla jsi, máš ho rozbitej? :-(
Odpovědět
romca13 : Kampak se fintíš??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nikam se nefintím,, ale zkouším :) foťák jsme zapomněli u tchánovců,, a dlouho jsme tam nebyli :(
Odpovědět
Romi, tak tomu se říká smůla, to tak bývá noooo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ale teď o víkendu tam frčíme, tak na něj nesmíme zapomenout :)
Odpovědět
romca13 : Tak to jo...já myslela, jestli nerazíte na ohňostroj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no to jdeme, ale tam bude stejně tma a nikdo mě neuvidí
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... holky dala jsme do albíčka dva vzory kravat, oni jsou skoro stejný, ale nevím jakej, ale naživo vypadají mnohem líp teda :-)
Odpovědět
romca13 : Taky pravda...my nejdeme, tak pak poreferuješ jaký to bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi - asi ta první,, ale je fakt že jsou hodně podobný, a obě moc hezký,,takže ať vezmeš jakoukoliv, tak chybu neuděláš.. podle mě teda
Odpovědět
taky si mylsím, že chybu neudělám ani jednou, jsou naživo moc pěkný, ale tu první na prodejně zrovna neměli, ta mi padla do oka až na netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi a odkud to je?
Odpovědět
Článek se načítá
Romčo z Ceremoni :-)
Odpovědět
simi takyjsme pro prvni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky , tak jsme včera byli na ohňostroji,, jako hrůza,, když to začalo, tak s přehrada zavalila do hroznýho kouře, takže nebylo vůbec nic vidět, no a ve 22.45h začalo pršet, takže jsme se sebrali a valili k autu,, no jako, že jsem radši nešla spát .. jinak všem dobré ráno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) romca: to vám stálo za to :-( Kdy je vlastně další ohňostroj? O víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka - no další je myslím v sobotu,,, ale to jedeme k našim takže nic,,, no pěkně mě to štve, bo jsem se teda na dnešek vůbec nevyspala a stejně jsme pořádně nic neviděli,,
Odpovědět
Profilova fotka
My jedeme na chatu k Luhačovicím... Počkáme si na Denisovy sady .-) Hlavně o víkendu nezapomeň na ten foťák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky :-) simi: jako cena je úžasná, protože ta cena co mi přišla od jiné skupiny..no děěěěěěs U nás je to taky překvápko 8-) tohle nebude nikdo čekat :-) Romi: no my chtěli jet původně taky na ten ohňostrouj, ale počasí mě odradilo, takže se chystáme až na víkend :-) Jo a zítra jdu na nehtíky ráno....juchů....se těším
Odpovědět
ahojky holky ;-) romco13: No vidím, že jsem o nic nepřišla...my jezdíme koukat u nás k vysílači a máme přehradu jak na dlani, ale včera jsme teda nebyli...
Odpovědět
Profilova fotka
už mám v albu oznámení holky jen bez adresy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pěkné oznamko!
Odpovědět
pejsanek : Jani moc krásné :-)
Odpovědět
luc1979 : Čau Luci ;-) Tak mám jmenovky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte některá nápad, co by se dalo poslat jako svatební dar kamarádce? Oni nám poslali cedulku se jménem na dveře a 2 lampiony (létající přání), tak něco taky v podobném duchu, ale nechtěla bych se opakovat. Nějak nemám nápady a něco, co přečká přepravu a peníze se mi nechce nějak komponovat do rámečku atd. Nemáte nějakou inspiraci???
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: oznamko se vám povedlo :-) luc: co třeba fotorámeček?
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: mě napadají woodoo panenky...nevěsta a ženich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak fajn, máš další z krku a já si škrtám ;-). Leni, ten mám v záloze, ale nejsem si moc jistá, jaký by se jim do nového hodil, tam jsme ještě nebyli. Možná si uděláme pak za nimi posvatební výlet a něco jim přivezeme, když mě nic nenapdane (svatba je 2.7.).
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaaa - dost dobrý :-D :-D :-D, ale jak ji znám, tak radši něco praktičtějšího :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty woodoo bych jim třeba vyrobila k tomu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?