Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Opět souhlasím s ostatními :-)
Odpovědět
lutsousek : Luci, takže ty jsi pro kulatou,jo??
Odpovědět
lenieka : Taky pro kulatou??? ;-) ;-)
Odpovědět
navic kdyz bude jednobarevna kulatra cervene bude daleko lepe sladovat tebe a zenicha
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jednoznačně... ty nejsi typ na převislou... a ta kulatá je krásná a vyjde levněji. ;-)
Odpovědět
holky kuknete co s emi vcera povedlo vyfotit :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
hezdi: ano, kulatou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - mě se prostě nelíbí červenobílá kombinace,,,, na té kytce co jsem tu posílala se mi právě líbí že to není čistě bílá,,,,
Odpovědět
me se taky nelibi cervenobila kombinace
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hezkýýý. Se divím, že ti to nesmázli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, odpusttě, že vám do toho vstupuju ;-) , ale Lucka by mohla mít i převislou (když byla u mě, tak po převislé hodně toužila), ale musela by být optimálně zmenšená (menší počet květů, než je na těch fotkách a ttvar spíše drobnější kapka), takže by vyšla cenově stejně skoro stejně jako ta kulatá ;-). Kulatá nebo kapka, chce to prostě upravit velikost ;-) .
Odpovědět
lenieka: ja to tam hodila ted :-D a je tma napsany ze ej to druzicka a druzak :-D
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : No já bych chtěla ty růže vínový nee červený :-) Ty kaly nejsou vínové, ale spíš jako krev..do černa :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - já vím, že jsi chtěla mít převislou,,, záleží jen na tobě, co se tobě líbí a to že mě se nelíbí červenobílá kombinace vůbec nic neznamená,,,,,, :) tobě se taky třeba nelíbí zelenobílá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: nebo kdyby měla celkově kytici z menších květů? Minirůžičky apod.?
Odpovědět
luc1979 : Luci já po té převislé toužím pořád, ale kulatá je prý praktičtější :-) Nemůžu se rozhodnout jak tu převislou zkombinovat :-( romca13 : Já vím Romi...však já se ptám jen na názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
S barvami je to vždycky ošemetné - já bych si třeba k Romči taky dovedla představit i jinou barvu, než zelenou ;-) , ale je to srdcová záležitost a to je nejdůležitější, protože s tou barvou je prostě srostlá ;-). Luccce si myslím, že červená bude slušet.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -ale pokud by to byla jen kapka,, jak píše Luc,tak přece i ta je praktická,,, nemusí být moc dlouhá,, jen prostě kulatá do kapky :) Luc - jéé a ni jsi mi to neřekla, že by se ti ke mě hodila jiná barva,,, a jaká ?
Odpovědět
Profilova fotka
No jde, že budou menší poupata, kaly třeba jen 4 - hned se to zmenší. A o praktičnosti se v případw svatební kytici snad ani mluvit nedá - běžně s kytkou nechodíme a myslím, že pokaždé to bude na nošení něco nového. Je důležité, aby nebyla pro nevěstu moc těžká a neměla by být na ty květy alergická ;-) - to je z prakt. hlediska snad jediné, co mě napadá
Odpovědět
Profilova fotka
luc - je to tiž pravda, že mě ani nenapadlo, jestli se ke mě zelená kytka hodí,,, já prostě tu barvu miluju... ježíš, ty jsi mi teda nasadila brouka do hlavy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, mám dojem, že je to úplně jedno, když jsi se zamilovala do těch zelených růží a máš podstatnou část už nakoupené v zelené- když jsi byla u mě, viděla jsem, že nemá ani cenu začínat s jinou barvou, než zelenou :-D . Ale neříkám, že bude špatná, ale myslela jsem tím, že každému se může zdát jakákoliv barva jako vhodnější nebo nevhodnější - je to krkolomě napsaný, ale snad mě chápete :-D .
Odpovědět
luc1979 : Já zase miluji růže v jakékoliv barvě, ale ta vínová se mi na svatbu stala osudová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979: tak do té kapky si to už k Lucce představit umím, ale klasickou převislou kytku prostě ne... :-)
Odpovědět
lutsousek: ted koukam ze ta simca smrckova ma bozi fotky http://www.beremese.cz/album/album.ph... kolik si rekla za foceni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ono vždycky záleží na individální nevěstě - proto je důležité, aby Tě ten, kdo kytku bude vázat viděl i naživo a uměl si představit, jak velkou má uvázat, aby to nevypadalo, jako že ji drží trpaslík, nebo to dělá optickou kotvu k zemi, nebo naopak, že jsi obr a máš malinký kvíteček ;-) .
Odpovědět
luc1979 : Vidím, že jsem si vybrala skvělýho člověka na kytičku ;-) Děláš to s citem a to se mi na Tobě hrozně líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já vím, že má boží fotky, proto jsem si ji zamlouvala cca třičtvtě roku dopředu, aby měla volno... :-D :-D :-D má tři balíčky, my máme standart- přípravy, obřad, skupinky, novomanželé, hostina- 7500. :-) což je dobrá cena... pro nás teda.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, Smrčková má úžasné fotky - doteď lituju, že nebyla na náš termín v republice!
Odpovědět
lutsousek: no to je na jeji fotky krasny :-) a kolik stoji ten mega balicek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?