Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, řeším teď dilema s vizážistkou. Nevím,jestli když se nechám učesat,...jsme domluvené na šestou ...říkala,ať počítám dvě a půl hodiny,tak jestli vizážistka,která může až 9:15 není pozdě. Obřad je ve 12.00hod mimo Brno a to se ještě musím oblíct :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: já jen doufám, že budou podle našich představ. Dávali jsme mu obrázek a zakřivení prstýnku nám dělal rukama, ptž na náš tvar neměl stroj, tak sand bude vše ok :-) Co budete dělat o víkendu? My měli jet ke tchánovcům, ale ráno jsme se dozvěděli, že jsou nemocní, takže budeme mít celkem volno. Akorát v neděli pojedeme na návštěvu a s oznámením...
Odpovědět
lenieka : Tak co bude o víkendu vůbec netuším...ten můj mluvil o nějaký jeskyni, že se otvírá jednou za deset let, tak že by tam chtěl jet, ale jinak nevím. Tak ať jsou prstýnky podle přestav ;-)
Odpovědět
suki : Jo tak to Ti neporadím, protože já mám vše v jednom místě ;-) Taky máme obřad na 12:00 :-)
Odpovědět
no už jsem vizážistku zrušila :-| zbytečně bych se stresovala,že je to :-| :-| moc naknop.Mám v záloze ještě dvě,tak snad s nějakou z nich budu spokojená. Jednu zkoušku mámv úterý a druhou včervnu,tak uvidím.
Odpovědět
sakryš, ten mezerník mě štve,vůbec nefunguje :-|
Odpovědět
suki : Tak snad Ti to nějak výjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka -- a neplánujete se jít mrknout na nějaký ohňostroj??, dnes je v olympii a zítra na přehradě :) my asi půjdeme
Odpovědět
romca13 : No ta Olympie mě láká :-D Na přehradu už nejdu, protože jsem tam byla jednou a málem mě ta masa lidí ušlapala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - pochybuju že v té olympii to bud ejiné :)
Odpovědět
děkuju :-) kdyžtak se namaluju sama :-)
Odpovědět
romca13 : No taky pravda, tak se na to asi vyprdnu :-) suki: No taky možnost, když víš jak Ti to nejvíc sluší, tak bych se toho nebála ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo, ale nevím,jestli by se mi neklepala ruka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
víte, co mě štve u toho líčení, že když se namaluju normálně, co se mi líbí, tak na těch fotkách to nevynikne,, ale nechci zase kvůli fotkám být zmalovaná a necítit se v tom ,, jen aby to na fotkách dobře vypadalo
Odpovědět
romca13 : No ty fotky dělají hodně :-( Já se maluju normálně a na fotkách vypadám jak kdybych nebyla vůbec namalovaná :-D Tak nevím co udělat s tím mým ksichtíkem, abych na fotkách měla hezký obličej :-D :-D :-D
Odpovědět
holky,já vám hodím fotky,co jsem zkoušela sama se namalovat :-)
Odpovědět
suki : JJ ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - jasně ,, šup sem s nima,,, já právě mám taky nejraději, když se namaluju sama,,, i venku je to třeba výrazný, ale víc bych toho prostě nechtěla, pak to vypadá v reálu strašně,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romča: na ohňostroje dneska určo ne, jdeme na jinou akci. Možná zítra, ale zatím nevím, co bude. Psala jsem kamošce, jestli by nechtěli dojet (jiank mají dojez az 14 dnů), ale je to dost na poslední chvíli, takže tomu moc nevěřím :-) Takže ohňostroje možná zítra, jestli ale spíš nebudeme po dnešku unavení a nebudeme rádi, že jsme doma :-) Kamoš fotograf nám nabízel na ohňostroje lepší místa, ale to bysme tam museli stepovat už od 7. To se mi fakt nece :-D
Odpovědět
tak je to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: to sis oboje líčila sama nebo to první je od visážistky, jak sis to pak upravovala?
Odpovědět
Profilova fotka
suki - tak mě se moc líbí to první líčení,, to kouřový,,,
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Tohle se mi líbí moc ;-)
Odpovědět
oboje sama, od vizážistky bylo fialový.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky líbí to první. Víc tě rozzáří a vypadá slavnostněji :-) Jsi šikovná :-)
Odpovědět
hvězdi :-) jj...asi oboje má něco do sebe. Ale to hnědý je takový,co nosím hodně běžně jako denní :-)
Odpovědět
děkuju :-) jestli já se fakt nenamaluju sama :-D Akorát se bojím,že to tak nevydrží a že budu nervní a třeba semi to nebude dařit :-p
Odpovědět
suki : Jako to kouřový není špatný, ale mě se líbí to hnedý víc, protože mi to k Tobě víc sedí, ale to jen můj názor...:-) Na mě moc nedej..já tomu moc nerozuním...spíš na to koukám co se mi jen líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen bych zvolila tenčí nebo spíš světlejší linku pod okem... Hm to je fakt, aby ti to vydrželo. Vyzjisti od vysážistek, jaké značky používají :-) Já používám bázi pod oční stíny - Art Deco - s nimi stíny drží delší dobu ;-)
Odpovědět
chápu :-) však to hnědý taky furt nosím :-D ale právě,že mám dilema,lidimě znají,že se maluju a tak jsemchtělaněco trošku jinýho,ale to nevím,jestli někdo splní... Když se budu malovat já,tak to bude vždycky takový,jak se maluju vždy.Chápete? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?