Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Luci, hlavně abys tak mluvila i po svatbě :-D
Odpovědět
luc1979 : Já nevím, ale tak kytka pro mě zase není tak důležitá :-D Sice se nemůžu rozhodnout, ale zase si myslím, že třeba šaty, účes a líčení je mnohem zásadnější věc, protože kyti máš na obřad a pak ji stejně odložíš...no ne?? To víš, že chci mít krásnou kytku, ale kdyby se náhodou něco podělalo, tak z kytky se asi tak hrozně hroutit nebudu...nebo to teď říkám a pak by mě taky třeba trefil šlak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jaj, to ti teď nepovím, ale jak bude čas, najdu ti to v mailu :-) ale cca 8-9 tisíc.... no ta svatba teď byla krutá, měli i to travesti, jak bude mít nikka a fotky bomba- takhle nějak jsem se se Simčou domlouvala, aby fotila nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nejzásadnější je, koho si bereš :-D - já myslela, že je kytka pro Tebe hodně důležitá, když nad tím pořád dumáš :-D
Odpovědět
luc1979 : Jo důležité je, aby si ženich to "ANO" nerozmyslel :-) No já jsem totiž hrozná..než se k něčemu rozhoupu, tak to stokrát musím změnit, víš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezid - ;-) neboj, určo si to nerozmyslí,,,, když už jste spolu tak dlouho :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to máš v IP tu Simču :-)
Odpovědět
lutsousek: no i tak cenove je to super :-) ta ma bere normalne myslim 10 tacu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo a ještě se mi líbí fotky Tomáše Kejhy.... a cenově je super :-)
Odpovědět
jj :-) ja tak ruzne ukladam fotky a hazu je te sve fotografce at ma predstavu co chci :-D ale teda ta s nama chudak bude od rana do rana :-D
Odpovědět
romca13 : To snad ne...mohl už utéct dávno a neudělal to :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no však ti to píšu, že si to určo nerozmyslí :ú
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak mrkni i na fotky toho Tomáše :-) taky najdeš další inspiraci... Mně večer přijdou děcka, co taky fotí včetně jednoho profi fotografa- takže budu mít pak další várku fotek i z večera :-)
Odpovědět
lutsousek: tak to pak jo to mas skovne zarizene :-D
Odpovědět
romca13 : A jak vy pokračujete?? Konečně trochu vykouklo sluníčko, tak snad bude už dobře ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak to nevím s tím počasím, teď se má otepovat a v červnu mají být bouřky a deště :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no počasí nic moc,,, jako když jsem viděla předpověd na červen :(
Odpovědět
ssimmikk: Neboj 26. cervna bude sviti slunicko
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no pěkně mi to vyšlo :-D
Odpovědět
romca13 : Hnus jo?? No já nikde dlouhodobou předpověď neviděla :-(
Odpovědět
lutsousek: hele nemas web na tu zumbu?
Odpovědět
MITOTE: NO TO POCHYBUJU, KDYŽ JSME VIDĚLA JAKÝ MÁ BÝT V ČERVNU POČASÍ, UŽ AŤ JEDU NA TU SARDINII, TAM JE PREJ HEZKY, JE TAM OD KAMOŠKY KOLEGYNĚ :-)
Odpovědět
ssimmikk klidek to vyjde ;-) me zase kamos uz pul roku rika ze 18.9. bude prset :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máš to v IP ;-)
Odpovědět
tak to mi od ledna říká i mamka :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: dobrej článek :-D Holky klid, počasí neovlivníme... ale doufat můžeme :-) Tak žádné spekulace, jestli bude pěkně nebo ne... nebo si ten liják fakt přivoláte! :-D
Odpovědět
presne tak, bude krasne a basta :-D
Odpovědět
Hele, ale našim pršelo štěstí, jsou spolu 25let, takže to muselo pršet štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no vidíš! :-) Něco na tom bude... naši měli zase na konci dubna až neuvěřitelný vedro a taky to nebylo nejlepší... prej co by aspoň chvilku dali za to štěstí, kdyby padalo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?