Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jaké budeš chtít :-D - já bych vzala bílé, s tím nic nepokazíš, nebo pak v té barvě té červené organzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jelikož jsem tu nějak nová, tak se mě nechtělo číst cca 355 stránek, které tu máte :) Sice se nebudu vdávat v tomhle roce, ale čeká mě to příští rok 13.8.2011.. Jsem z Brna, tak proto jsem se vyskytla v tohle tématu, tak doufám, že to nebude vadit :-) Sháním všelijaké info a možnosti v okolí Brna.. Třebas se koukám, kde by jsem chtěla mít svatbu, myslela jsem, ž už mám jasno a to zámek ve Slavkově na zahradě, ale bohužel jsem se dozvěděla, že tam nemůžeme mít svou hudbu, což mě celkem mrzí.. Takže mě zajimá, kde máte v okolí Brna svatbu, hostinu atd...Prostě to co se určo tady už jednou psalo, tak to tu bude ještě asi jednou :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj Lucinecko, vítám tě mezi nevěstama, jsi zdárný příklad toho, že nechápu proč někdo zařizuje svatbu rok předem, ale to je jedno, dnes je taková doba :-N :-D Jinak já mám svatbu na zámku Belcredi v Líšni a hostinu u známýho na hospodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, ty Vaše typy, jak zatočit s horečkou určo taky zkusím, ptž sem už druhej den na antibiotikách ]-( Jediný pozitivum je, že sem Vás konečně stihla dočíst. luc1979 ..Dneska mi mamka oznámila, že ta naše květinářka padla..myslíš, že byvh ti mohla poslat do IP představu, co bych chtěla za kytičky? Měla bys čas udělat na 17.7. 3 kytice?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..mohla bys mi prosím pisnout taky ten odkaz na cvičení? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Luciencko, myslím, že svoji hudbu můžeš mít v Miloticích, jestli se teda nepletu - kamarádi tam měli svatbu i s pěveckým triem a myslím, že je měli vlastní, ale to si nejsem jistá. Za ten skoro rok a půl jistě něco objevíš.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk : ahojky, děkuji za přivítání... no já jsem se možná vyjádřila špatně, já svatbu nezařizuju zatím, ale pouze se jen koukám a přemýšlím kde by to asi mohlo být atd..no prostě sháním jen info a pomale je shromažďuju ;-) ;-) hihi :):)
Odpovědět
Profilova fotka
luc1979 : jj já vím, že něco objevím...jen mě fakt mrzí, že jsem měla namyšlený ten zámek ve Slavkově a nic :(:( je to dlouhá doba, ale nějak mě přijde, že to hrozně letí...nakonec bude únor 2011 a já nebudu nic mít a pak mě asi hrábne...:(:( :-D :-D
Odpovědět
Lucinecka: já začla svatbu zařizovat v lednu a až v poslední době se to pořádně hejbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba by to šlo v tom Slavkově nějak domluvit. Jinak pěkné jsou i Lysice, Rájec, Lednice, Valtice, pokud to chceš na zámku. Záleží jak daleko od Brna, jestli venkovní obřad a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) efendy: máš to v IP :-) lucinecka: vítám tě :-) No my máme celou svatbu na hotelu Fontána... ale kamarádka ji má na zámečku ve Křtinách a tam vlastní hudba dokonce být musí ;-) Jinak jsou krásné i Dolní Kounice, tak se chce vdávat další kamarádka. :-) Náhodou, rok není tak dlouhá doba... já zamlouvala fotografku necelý rok dopředu, aby měla volno :-N A Kozí horka byla na náš termín už rok předem plná... to jsou ty, co fofrují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já byla o ruk požádána v srpnu a svatba byla v březnu, a to to chtěl manžel do konce roku :-D . Naostzro jsem začali v prosinci. Si dělám vždycky srandu, že kdybych zařizovala vymýšlela tak dlouho dopředu, že bych byla nešťastná z toho, že bych musela mít tak 2 obřady, abych všechny nápady a pitomosti zrealizovala. Ale každý to má jinak.
Odpovědět
Článek se načítá
ssimmikk: j ana tom cejlku normalne nakouila ale nic moc tam nemaj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je fakt, že jsme byli mimo tu hlavní sezonu, a fotografka stejně byla mimo republiku. Poslední dobou je ten fotograf asi to, co se snad zařizuje s největším předstihem mi tak přijde. Zvlášť u těch profláknutých jmen v sezoně.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no a zařizujše vše sama,nebo Ti pomáhá budoucí manžel?? Já vím, že jsem asi blázen, že to sháním všechno takhle brzo, ale nechtěla by jsem pak honit vše na poslední chvílku :-) tak snad to bude v pohodě...Ještě už vidím to, že moje práce mě nedovolí moc, aby jsem někde lítala po obchodech a po svatebních salónech, tak si budu muset kvůli všemu brát dovolenou...což bude taky mazec..nakonec na svatbu nebudu mít ani dovolenou :-D a kam máte v plánu jet na svatební cestu?? luc1979: pokud by to šlo, tak by jsme to chtěli venku na nějakém zámku asi..no prostě altánek :):) no jak daleko od Brna?? cca tak nějak daleko jak je ten Slavkov, moc daleko ne :):)
Odpovědět
Profilova fotka
No, když ta svatba není přímo v létě, tak se dá zařídit rychle.. kamarádka se vdávala v půlce září a zařídili ji během srpna. :-) se vším všudy.... a to většinu zařídil chlap a ona si válela šunky u moře :-D
Odpovědět
Lucinecka? zařizuju skoro vše sama, skoromanža se jen někdy vloží a s malou to tak rychle taky nejde, takže jsme hodně omezená :-N
Odpovědět
hvezdicka: ona ta organza zase o tolik dražší nebyla - pokud by se nastříhala na 36cm proužky, jako jsi koupila ty, tak by jí bylo 12,5 metru. A teď tak nad tím přemýšlím, brala jsem dvě, že jsem ty dvě stovky dala možná za obě... skleróza... :-))
Odpovědět
no jedna znama zaridila svatbu za dva tydny
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: děkují za přivítání :-) jj tak na ty Křtiny se taky zkusím kouknout, to děkují za radu ;-) No já vím, že rok nění zas tak dlouhá doba...Je pravda, že kdyby bylo na mě, tak by jsem svatbu chtěla ještě letos, ale snoubenec mi řekl, že si chce ještě užít... :-D :-D hehe sice jsem nepochopila jak, ale tak to je v pohodě, protože mu věřím... :-) takže to myslel jen jako fór...Takže proto to máme takhle dopředu..Jedině totiž co vymyslel přítel bylo datum... :-D jinak je to vše na mě... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudinci: jéé koukám, že se vdáváš 11.6.2010...hihi pěkné datum, to je na moje narozeniny :-) :-) taky jsem chtěka mít datum 11.6.2011, ale kámošky mě to rozmluvily... :-D říkaly, že až se budu rozvádět, tak budu nesnášet i svoje narozeniny :-D :-D takže spíš si dělaj jen srandičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinecka: já jsem taky přemýšlela o slavkově, pak jsem ale dala přednost zámku v letovicích. sice je to od brna kousek dál než slavkov, ale bydlím v králově poli kousek od výpadovky na svitavy, takže časově to je skoro na stejno jako přes celý brno do slavkova. a v letovicích si taky máme zajistit hudbu sami.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to pak jo...takže nemám nějak čekat, že by se skoro manžel angažoval... :-D jéé ještě, že toho nemáme prcka, to by jsem nevyřídila nic...jelikož pes, do toho dítě a do toho zařizovat svatbu...to by byl ais masakr... :-) i když by jsem prcka už brala :)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..funguje ti ta stránka? Mě ne:o( Holky, kolik budete mít koláčků? Já vůbec nevím, kolik bych jich tak měla mít, když nás bude 40? Bude mi je péct tchyně, tak potřebuju vědět, kolik si toho u ní objednat..ale vůbec nemám potuchy:o(
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy co máte svatby v lysicích nebo rájci, nepřemýšlely jste taky o zámku v letovicích? jsem se snažila vypátrat, kdo tam měl obřad, jaký byly zkušenosti a tak, ale trošku jsem narazila, protože nikde nikdo. tak přemýšlím, jestli jsou letovice takový průšvih, že se tam nikdo vdávat nechce nebo jenom nejsou tak profláknutý. v duchu se modlím za tu druhou variantu :-D
Odpovědět
Efendy: nás je večer 40 a mám na hostinu 400koláčků+do výslužek :-) Lucinecka: třeba se bude angažovta, ten můj začal až teď :-D ale není to nic světa bornýho :-D Jako ono se to malou dá, ale všude musím bez ní a to hlídání taky není sranda, když u nás všichni makají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: aha, nefunguje... včera jela normálně, tak asi jen nějaký zkrat či co. :-| lucinecka: já taky většinu zařizuju sama :-) Jediný, co ho bavilo zařizovat bylo to hledání hotelů na svatbu... to se mnou projel celý Brno a okolí, ale teď už není schopný ani jít si koupit košili... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: tak to je super další tip ;-) děkují..No já bydlím v Řečkovicích, takže to bydlíme kousek od sebe...No a do svatby budu i tak bydlet v Řečkovicíh nebo se přestěhujem do Medlánek, takže by to taky bylo kousek jen sjet a jet do letovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: no my máme do výslužky cca 10 koláčků, myslím, a na stoly budeme mít jen 200 kousků..
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: aha, takže nemám čekat nic zázračného dobře..No proto se na to vše nějak dívám sama, jelikož přítel mě řekl, že mám udělat seznam věcí atd..udělat třeba dvě tři varianty a pak si sednem a spolu něco vyberem... :-) Takže to bude asi taky pecka... :-) ssimmikk: jéé a kolik je malé??, Já mám děti ráda, hned by jsem Ti ju pohlídala ( kdyby jsem nebyla cizí) :-) :-) Holky a když tak se Vám to vše pomalu blíží, zjistil jste někdo, že třebas je větší výdaj peněz než jste čekali?? nebo se to nukomu nestalo?? A kam pojedete na satební cestu?? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?