Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) teda vy jste šikulky s tou tombolou! My se ještě ani nerozhodli, jestli ji uděláme... prý máme na všechno čas. Tak nevím teda... Gabi: tak ti napíšu jak vylezu z cvika, ju? A je v tom Storge něco extra navíc, co nebylo ve Voneklu???
Odpovědět
lkutsousek: no pry je daleko vetsi a lepsi vyber nevim nebyla jsem tam
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak já se zkusím domluvit s Dulínkem, jestli máme všechno nebo ještě nějaký blbosti potřebujeme... a když tak bysme se tam potkali a předali kartičku :-)
Odpovědět
lutsousek: no domlouvej domlouvej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no já bych domlouvala, ale copak to s tím chlapem jde?! :-D já nejsem schopná ho donutit jít koupit košili a zůžit tu vestu... už mi to slibuje od února!
Odpovědět
lutsousek : Luci nic si z toho nedělej...všichni chlapi jsou stejní :-D
Odpovědět
lutsousek: to mame stejny muj mi radsi da prachy at to koupim nez aby sel do obchodu...jo do obchodu s elektronikou to by sel hned, toho ani nevytahnes ale jak jdeo hadry, tak dostava tezkou nemoc
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zkus Echinaceové kapky forte od Dr. Theiss :-)
Odpovědět
lenieka: co to je? :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, může se to dát i na kytičku maminkám, když budeš chtít, ale píchla bych to jen do těch stopek kal, do těch frézií by to šlo hůř (jsou tenší, pevnější a hlavně dole trochu křivější, tak aby to někde bokem nevylezloa maminky se nepopíchali). Romi, tak jak budeš vědět, kdy se Ti to bude hodit, tak písni a domluvíme se ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - Echinacea je léčivá bylinka, ty kapky jsou na chřipku a nachlazení. Zase si nedělej z léků moc velkej koktejl, ať yt prezentace ve škole nejsou pro spolužáky až moc poutavé ;-) .Hlavně to pak vylež, ajk přijdeš ze školy.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je to přírodní doplněk stravy - na posílení imunity. Je to z třapatky nachové neboli echinacey a pomáhá :-) Kamoška se jednou léčila jen tímto a za pár dnů byla fit.
Odpovědět
Článek se načítá
luc: ne jen tantum verde a ten muj milovany panadol :-D lenieka: par dnu? ja potrebuji hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hned tě nevyléčí nic :-) ještě když to přecházíš...
Odpovědět
lenieka : Já na imunitu piju sirup z Rakytníku a nebyla jsem nemocná už ani nepamatuju, takže to funguje, protože předtím jsem chytla snad všechno a odnesla jsem to třeba třemi týdny na ATB :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů? ;-) Hned Tě nic nevyléčí, jen tak zmírní teplotu a škrábání v krku. Pak zalehnout a nechat se opečovávat ;-) . Rakytník je taky zázrak - ještě i zázvor (uvař si zázvorový čak, ten zabírá na mého manžela, z čerstvého zázvoru)
Odpovědět
luc1979 : Luci nevíš kde bych koupila ty kytičky na to V?? Jinak mám 12 jmenovek, ale moc se mi nelíbí..myslíš, že by se dali upravit nebo udělat úplně nové???
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem samo napsat čaj - svař (5 minut) 1 litr vody s kouskem skořice, 5 hřebíčky a kouskem badyánu, pak přidej nastrouhaný oloupaný kousek (asi 3-5 cm, podle toho, jak to sneseš silné, je to peprné) zázvoru, povař ještě 5 minut, 5 minut nech louhovat, sceď, přidej šťávu z 1/2 citronu a 1 PL medu, pij co nejteplejší. Pěkně Tě to zpotí ;-) .
Odpovědět
luc1979 : Přírodní léky jsou nejlepší...říkám to furt, protože z těch chemických už mám v pytli žaludek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - Můžeme se na to podívat a zkusit to doladit podle Tvých představ nebo vyrobit úplně nové. Jinak by se daly v tom velkoobchodě, pak je mají po 9 v OBI (takové pěnové růžičky, bílé mám zrovna doma), jedna je tak 9-12 Kč, mají je i v některých květinářstvích.
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jéé, zázvorový čaj dělám taky tak :-) jen místo skořice a badyánu dávám celý pepř a nové koření ;-) Rosťa ho nesnáší, ale jak je nemocný, hned ho chce uvařit 8-) Když tu jsi - oblek ještě nemáme, ale už je předvybraný a svědkyně se rozmýšlí, jestli náramek nebo kytičku, ale možnost náramku se jí líbila, tak uvidíme :-)
Odpovědět
luc1979: No já myslím, že ty růžičky na tom V by měli být ne? V OBI, tak to tam mrknu ;-) V tom velkoobchodu měli jen po 20Ks a to je moc ne? Tak kolik jich asi budu potřebovat??? Ty jmenovky co mám jsou červené a já bych radši vínové, tak uvidím ;-)
Odpovědět
no to jste me nepotesily, ja nemam na vyber ve zkouskovym :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ono přecházení není nikdy dobré, ale když není jiná možnost, nedá se nic dělat :-/ taky jsem čas od času přecházela. Zkus něco z přírodní medicíny, co jsme ti tu doporučovaly, třeba to zabere. Panadol taky nepůsobí na všechno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no ale zase na celé véčko a pokud dáš něco i doprostřed...to spotřebuješ hned...a pak můžeš dát i na kliky třebas :-)
Odpovědět
nikaa666 : Jo však jsi viděla jak to měli :-( No já to chci jen na V a uprostřed bude medvídek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vlastně...si říkala, že máš ty medvídky :-)
Odpovědět
nikaa666 : JJ měli by mi dojít od Květuše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už aby to došlo :-)
Odpovědět
nikaa666 : Snad tento týden by mělo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?