Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak skoromanža je dnes doma, od rána zvrací, tak nevím, nikdy mu takhle nebylo jen z chlastu, tak snad mu bude brzo OK =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jejda...tak jen aby jste to s Myškou nechytili od něj
Odpovědět
ssimmikk : Ahoj..hodně řádí teď ty střevní chřipky :-(
Odpovědět
Já jsem začala dělat ty noviny a to je něco na moje nervy :-D :-D Jsem to teď vymazala a začít znovu :-D To udělám tak 2 stránky s takovu a budu ráda :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Tady jsem hodila líčení na posouzení :-) Nestrašte se střevníma chřipkama, to je to, že jel na výjezd a opět se cpal bagotou, kdo ví co v ní bylo ]-(
Odpovědět
ssimmikk : Pokud majonéza nebo tatarka, tak je to jasné :-( Hezké líčení, kdo Ti to dělal? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: stačí kuřecí bageta a je to...ty jsou prý nejhorší :-( Hezké líčení :-) takové decentní...kdopak tě líčil :-)
Odpovědět
Nevím, ale v bagetách je všechno, kdo ví jestli nebyly ty vajíčka nebo co tam vše měl chycený :-| Mu říkám furt ať nekupuje, jenže to je to, že on je v práci, má oběd i svačinu, ale když po práci jede ještě na výjezd, tak má hlad a tak si koupil bagetu, chjoooo ]-(
Odpovědět
Líčil, líčila, líčily, začala jsem si tu psát s jednou holčinou, která ráda líčí, tak my něco zkusila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, to asi děláme každej, že když není čas atd...si dáme bagetku...to nikdy nevíš....ale i v restauračce se může stát no :-) Nebo jen prostě chytl tu virozu..ani to nemusi byt z jidla ;-)
Odpovědět
Nikaa: nevím, ale je to děs, jsem si z něho dělala srandu, že se mu nechce do práce, že simuluje jako malej kluk na základce a on pak začal zvracet :-N on když už nejde do práce, tak to je co říct =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Simi: tak jen aby se z toho dneska dostal :-) Pokud by to trvalo dlouho, tak šupajda k doktorovi....se tak může projevovat i salmonela a tak...ale uvidíš, že to dneska dáte do pořádku...pořádně mu zajisti přísun tekutin a hlavně ne piškoty..mi říkaly v nemocnici...jen rohlíky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leniek - ty barvy doladíme tedy až pak - minimálně 10 dní do svatby ;-)
Odpovědět
Nikaa: tak to on nejí nic, prej nemůže, tak nevím, rohlíky tam má a musím ještě do obchodu ;-) Tak to je divný, já jím vždy piškoty a v pohodě, njn, každej řekne něco jinýho :-N to je stejně jedno, on piškoty nejí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak když na prostředku v tom "V" budou medvídci, tak počítám, že jich je pak po 5 na každé straně. V tom OBI jsou balíčky po 9 (nebo mrknu doma, ale nemyslím, že jich je 12).
Odpovědět
Jéžiši ono zase spadlo letadlo ;-( :-( bojím, bojím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, nebo pak kouknout na Cejl ke Svobodové do těch umělých květin, jestli by tam neměly nějaké pěkné růžičky třeba i v kytičce za rozumnou cenu.
Odpovědět
luc1979 : Já se mrknu v tom OBI...takže jich bude potřeba 12??
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě jedla vždycky piškoty taky...ale v nemocnici mi to zakázali, že je to moc tučné a kalorické na zažívací potíže a kdesi cosi.....no tak od tý doby papám rohlíčky teda raděj :-)
Odpovědět
nikaa666 : Salmonela je hnus..měla jsem ji a 3týdny jsem byla ve špitále..nejhorší bylo, že jsem to chytla před Vánocemi, takže svátky zkažený :-(
Odpovědět
Nemluvte mi o salmonele, mám doma malý dítě :-(
Odpovědět
Jo a lampiony už jsme holky objednala, jen pro informaci, jak dorazí, tak dám hned vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: já měla kampilobaktera....jejda nevim to i/y jak se tam píše :-D taky 14 dní v nemocnici...paráda očista těla :-D Měla jsem to z kuřecího masa...poslední grilovačka v září a bylo to. Od tý doby mám žaludek pohašenej a už nemůžu žrát tak jak kdysi :-D luc: na ten cejl se chystám pro ty hortenzie a buxus koule :-) maj tam dobrý ceny?
Odpovědět
Hele pokud myslíte jak je ta prodejna kvítek a doplňků na svatbu na kraju Cejlu, tak tam musí být živnostňák, tak mi to tam bylo řečeno, tak jsem se obrátila a šla pryč ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusí, to, co mají vpředu před pultem je normálně maloobchod. Byla jsem tam v pátek, tak snad to od té doby nezměnili ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ceny jsou tam normální, něco je o trošku levnější než v jiných květinářstvích.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - počítám 2 x 5 = 10 a na střed medvídky. Kdyby i květy na střed, tak 10 + 3 na střed (jak je to na fotce ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že jestli jste chtěli nějaké ty svatební, co mají ve výloze (svatební figurky, perličky apod.), tak to je asi na ŽL, jinak to, co tam mají vystaveno uvnitř, tak je normálně i maloobchod. Ty růžičky nebo i jiné kvítky by se tam daly normálně vybrat.
Odpovědět
luc1979 : Dobře Luci a mám vzít čistě bilý,ne??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?