Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: tak ja tam kupovala 1x9 a vyslo to do stovky :-)..v tom Voneklu dudinci: no s botama je to sileny...ja mam botky z netu, tady po Brne jsem malem nekoupila ani na ples natož na svatbu.... hihi píšu bez háčků....to je nemoc z QIPU :-d
Odpovědět
dudinci : Tak to máš drahou organzu teda :-( Já jsem kupovala organzu o rozměrech šíře 36 cm, délka cca 9,2 m nebo tak nějak...a platila jsem ji za 99,-
Odpovědět
Profilova fotka
dudinci, máš to v mailu. Holky zdravím ;-) . Na písmenka zkuste nějakou Brněnku (nebo instatní písmenkovou polívku ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to by jsi byla moc hodná :-) dudinci: já mám boty od vietnamců luc: ahoooj :-) Romča písmenka sehnala v albertu...
Odpovědět
luc1979 : Ahojky Luci.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -ok, dnes je koupím a jak bude srázek, tak je vezmu,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: ahojek :-) už mám hafec tyrkys špandlíků do těch kytiček :-D celé balení....takže můžem to pak píchnout i maminkám....dělá se to?
Odpovědět
Holky nevíte, kde bych mohla sehnat ty růže na tu organzu?? Jak se to dává na to V? Nebo to nechat bez kytek??
Odpovědět
Profilova fotka
Luc - jak mi do konce týdne vyjede plán směn, tak ti pak písnu, kdy bych se za tebou stavila,ju ?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: myslíš, přímo na tu organzu navázat? To já koupila lilie v tom Voneklu, jen květy bez stonků...sice ne na auto, ale taky by to šlo...jenže tam se koukala a neměli že...nebo jen velké balení...Tak zkus o víku s mitote do toho druhého velkoobchodu ;-)
Odpovědět
nikaa666 : No a ty už tam nepůjdeš???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdi - já budu mít to V --- a kdytky na to dávat nebudu, jen to na každé straně převážu asi 2 mašličkama, místo těch kytek,,, kytku budu mít uprostřed
Odpovědět
Romi a Leni...hodím do albíčka jak to chci ;-)
Odpovědět
cau holky, tak naivni predstava ze me bude rano lip se nekona, ba naopak, ke krku se pridala ryma a cela jakasi slabost :-/ a to mam dnes ve skole dve prezentace...to je na pytel
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Takhle nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: jeste nevim, zda mi to vyjde o vikendu :-) Jako podivat bych se tam chtela :-) Uz jen kvuli tem koulim z buxusu
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - no a jaá tam místo těch růžiček -- jen to prostě svážu asi na 2 místech na každé straně mašličkou nic letím na ten vlak tak se tu mějte papa
Odpovědět
romca13 : Hezký den ;-)
Odpovědět
mitote : Gabčo tak to chce něco teplýho na ten krk ;-)
Odpovědět
hvezdicka: to delam od nedele cucam tantum verde, piju caj...a zatim jen horsi a horsi :-/
Odpovědět
mitote : Aha, tak to mě pomůže na bolest v krk takový ten sprej, ale teď nevím jak se jmenuje..je to hnus, když si to tam šplíchneš, ale pomáhá to ;-)
Odpovědět
jo to znam no, my tu mame lekarnu co dava leky n aobcanku tak si skocim pro panadol grip ten pomaha...a doufam ze to dnes nejak dam, apc my jde o kredity :-/
Odpovědět
mitote : Gábi a kdy by se o víkendu jelo do toho Storag?? Nebo jak se to tam jmenuje??
Odpovědět
ty jo nevim ja budu mit karticku cely vikend
Odpovědět
Leni už jsem objevila co je ta svatební manžeta :-D :-D
Odpovědět
mitote : Chtěla bych do toho druhýho...myslíš, že bys mě vzala sebou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: a co to teda je :-)
Odpovědět
nevim zkus se poptat holek co pojedou tvym smerem
Odpovědět
mitote : Jo zeptám se Simči ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?