Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď přemýšlím co s tím,,, dnes v nich budu chodit po doma a ztra uvidím,, kdyžtak je půjdu vyměnit za větší,, stál pár korun, tak ,,,,
Odpovědět
a koho máš romčo? Jinak ještě nevím,možná vyzkouším ještě úplně něco jinýho:-) Já potřebuju,aby měla ta vizážistka kvalitní kosmetiku,protože se mi dělá exém na obličeji,takže cokoli jiné než alcina nebo La Rosche mně podráždí okamžitě :-p :-p Včerejšek toho byl důkaz. Exém pod okem jak vyšitej :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
suki - no budu se líčit sama,,, jsem to zkoušela a v pátek si ve svatebním líčení vyrazila do práce a moc se to holkám líbilo,,,,
Odpovědět
romca13: Romi tak já to mám napytel víc, protože jednu nohu mám větší než druhou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki - doufám, že ses nenaštvala, co jsem včera napsala,,, myslím si , že jsi hezká holka, máš hroznou výhodu že jsi tmavá,,, tobě stačí prostě málo,, zvýraznit oči,,, zkus to trochu kouřoý,, podle mě ta fialová byla moc,,, nebo když už tak opravdu jen na horní víčko a třeba světlejší tu fialovou,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi :-D :-D no nekecej??? no já mám pocit že taky, čoveče,,, ta levá je mi vždycky nějaká divná,, safdááááá
Odpovědět
Romi mám jednu 36 a druhou 37, tak si beru 37 a musím si dát do tý jedny vložku nebo něco :-D
Odpovědět
ne nenaštvala :-D jsem ráda,že jste upřímný...horší by bylo,kdyby jste mi řekly, že je to super a při tom by se vám to nelíbilo ;-) ;-) ;-) Kamošce se to takynelbilo,takže tím je to dané :-) I když svědkyni setolíbilo,kdyby prý to tak nebylopod těma očima... já bych to kouřový líčení zkusila:-) moc semi to líbí:-)
Odpovědět
to jsi šikula,že se budeš líčit sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no právě,,, mě zase na tu pravou stačí 36 a ta levá blbka je nějak nebere ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
sakryš nějak mi nefunguje mezerník :-p
Odpovědět
Profilova fotka
suki - no šikula....v podstatě nemám na výběr,,, svatba bude u našich v malé vesnici a pochybuju, že by tam za mnou nějaká kosmetička jela, ani tam v tom okolí nikoho neznám, jen jednu z Letovic a ta má na můj termín už obsazeno,,, a líčím se normálně sama, tak si říkám, že to nějak zvládnu,, jen jsem si koupila dobrou řasenku, a v ten pátek zkusila jak dlouho mi vydrží linky a stíny,,, no a makeup,, ten si kdyžtak doupravím během dne, budeme to mít 100metrů od našich, tak si kdyžtak zaběhnu domů nebo tak,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suki a jaký budeš mít účes?? vyčesané vlasy ???
Odpovědět
Profilova fotka
romi: To Ti závidím. S mou 41 kupovat lodičky je na pytel :-) Ale naštěstí jsem svatební sehnala celkem bez problémů. Zajímavý je, že taneční botky mám 39 :-))
Odpovědět
romca13: Tak já to líčení sfouknu u jedné, takže to je ok :-) Jinak mě taky sedí ta 36, ale druhou mám 37...asi větší palec nebo co :-D suki: Kouřový jsou super...kamarádka je měla na plese a vypadala suprově :-)
Odpovědět
cau holky, tak jsem tu, no parada den, uzila jsem si 5h damskou jizdu s "jednou" nevestou, krasa...obidek, zakusek, kaficko, no maximalni spokojenost :-) jen by me nemuselo bolet v tom krku :-/
Odpovědět
mitote : Tak to se máš ;-)
Odpovědět
holky jjá vás zas nestíhám, jinak soucítím se všema, co mají zkouškový, já vubec nestíháááám !!! 8-(
Odpovědět
jo a dorazil mi polštářek pod prstýnky a je krásnej, jsem ráda ;-)
Odpovědět
angebot : Deni, tak se pochlub...mě ho snad ušije tchýně ;-)
Odpovědět
hvezdicka07 : Luci pochlubím, ale jak bude čas, tak to pofotím.. píšu seminárku do školy o rakovině děl.čípku, tak nemám te´d čas fotit ;-) to máš dobrou tchýni!! My když jsme naši zvali na svatbu a dali ji oznámení, tka řekla, že je podprůměrný a prý si myslela, že má můj skoromanža lepší vkus.. tak jsem to obrečela, a tím pro mě skončila.. neřekla ani bů, ani děkuju, tak ať si nasere.. pro me je tímto nula a konec.. =-)
Odpovědět
no me ceka zkouskove az od 24. ale uz jsou zapocty :-/ nervy :-/
Odpovědět
mitote : moc se omlouvám, ale nemůžu si vzpomenout jaké je tvé pravé jméno? ;-( :-D nechci tě oslovovat pořád mitote :-D
Odpovědět
Ahoj holky Angebot: tak jako ta tvoje tchýně je teda taky dobrá :-N Mitote: tak to je fajn, že jsi si to užila :-) Co je to to kouřový líčení, nevím přesně o čem mluvíte? :-N Jinak se Romi pochlub s botkama :-) Já jdu dopéct buchtu a pak tu budu :-) Chce ještě někdo lampiony? Budu je dnes objednávat :-)
Odpovědět
angebot: Gabka :-) ale ja tovje taky nevim :-D
Odpovědět
ssimmikk: nzodiova chce tri bily a tri fialovy :-)
Odpovědět
angebot : No musím ji trochu zapojit, pač jinak by byla uražená :-( Mě řekla, když jsme ji řekli, že se budem brát, jestli si uvědomuji, že si se skoromanželem beru i ji, takže to taky mám super :-( No a bude to platit asi doslova, protože s ní a tchánem žiju v jedný domácnosti :-( Chjo :-(
Odpovědět
Mitote: vím, psala mi SMS :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : Luci my taky žijem zatím s nima, ale dlouho už nebudem . nedá se to vydržet... mitote: A jo Gabča, už vííím :-) Já jsem Denča, tak mě těší :-D :-D
Odpovědět
angebot: Deni o tom mi povídej :-D :-D Ale u mě to tak šup, šup nebude :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?