Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
angebot: me taky ale jeste se te tak desetkrat zeptam protoze mam sklerozu :-D
Odpovědět
Začínám být krutě nasraná ]-( chjo =-) Tak jsem dodělala řezy a jdu koukat na ordinaci ;-)
Odpovědět
ssimmikk: mam hadat proc? ;-) jinak jeden rez sem...pokud je sladky, mnam mnam mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se nudíííím......chlap si pozval kámoše a paří vedla Fifu na PS3... a já nemám, co dělat. :-| A učit už se mi fakt nechce :-D
Odpovědět
Mitote: řezík je super, ale tuhne, takže ještě smůla :-D Klidně hádej proč, ale určitě to víš ]-( kur.a už :-(
Odpovědět
romčo účes je ještě nejistý :-) ahoj všem co se přidaly:_)
Odpovědět
lutsousek: prijd sem zatancujem na tanenci podlozce ;-) at se chlapi bodnou :-D ssimmikk: vim vim vim hec :-D suki: nazdarek :-)
Odpovědět
lutsousek : To je jak u nás...skoromanžel paří na PC zase nějakou válku, tak tu čučím a nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jooo, to je krutá věc! :-D a brácha si teď pořídil tu kytaru k ps3, tak když jsme u našich, hraju si na kytaristku :-D
Odpovědět
ssimmikk : Dělala jsi ty kiwi řezy??? ;-)
Odpovědět
ssimmikk: jinak rezik sem :-) uz cekam...vidlicka taky :-D
Odpovědět
mitote ahoj :-) holky.dneska jsem hýřila...koupila jsem pompadurku, plátky růží pro holčičky do košíčků,vývazky a podvazek :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: jojo me ji donesl jezisek :-D no clovek si pekne zaskace, je to vtipne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: můžeš ty řezy rovnou začít rozvážet, stačí prozvonit, jak budeš u mě před domem, já už si pro něj dolů sejdu :-D
Odpovědět
suki: a kdes byla nakupovat? nafot do albicka :-) lutsousek: no ne ja chic rez az nahoru :-D druhe patro prosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak to je příjemný hýření :-)
Odpovědět
Lutsousek: jako ani na kafčo mě za řez nepozveš a pošleš mě rovnou na šalinu, ju? Tak to je teda od teda pěkně hnusný :-D :-D :-D :-D :-D Mitote: ty máš tu tančící podložku, ju? Jaký to je, my s malou trsáme furt :-D ještě, že nás nikdo nevidí :-D Mitote a Lutsousek: řezík je v lednici, kdo chce, nechť si dojede, jsme sama s Miškou =-)
Odpovědět
Už jsme totál nasraná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ssimmikk: jaj, sme se mohly domluvit a udělat dámský dýchánek s řezem, taneční podložkou a já bych udělala to kafe :-D
Odpovědět
holky můj manža taky paří na PC, vidím, že jsme na tom všechny stejně :-D
Odpovědět
ssimmik: se stav a zatrsame vsichni tri :-D pro rezi je to dalka ale cestou ke me vezmes i lutsouska a mas to :-D lutsousek: tys to vykoumala, mas u me bod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jj, jsem říkala, že chlapi by měli mít na počítačový hry omezený časový limity :-D
Odpovědět
na akru :-D :-D ještě to nemám :-D musíte počkat,až to dojde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to víš, na debilní nápady já jsem král :-D :-D :-D tak Simi, šup šup a jedem :-D :-D :-D
Odpovědět
jojo tady uz podlozka ceka na tancovani...simmikk nabere lutsouska s rezy, lutsousek bere kavu a za pul hodky vas tu cekam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak na aukru se hýří rychle, to znám :-D :-D
Odpovědět
Jééé, tak to bychom mohly holky někdy spíchnout takový dýchánek, ale nevím jetsli po řezech bude ještě někdo tancovat :-D Jinak na tom nejsme všechny stejně, ten můj je v práci a na PC kouká jen na auta a náhr.díly, jinak nic a to tak jednou za měsíc, když ho pustím nebop když jdu s váma na srazík, takže toto mám v suchu :-)
Odpovědět
ssimmikk: ja budu :-D pokud jde o sladke, jsem bezedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ty řezy s kávou si dáme až po tom tancování, aby sme se odměnily za ty vyskákaný kalorie :-D :-D :-D
Odpovědět
lkutsousek: ja nepotrebuju nic shazzovat 8-) :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?