Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: Simi ty máš všechno od paní Buchtové z Tvarožné??? A pojedeš tam někdy teď??? Nemohla bys mi vzít ochutnávku koláčku?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no víkendy před svatbou budu mít asi dost práce ... nevím,,,
Odpovědět
romca13: Tak to byl jenom návrh...mě je to cellkem jedno...já mám času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mě je to jedno..halvně ne toho 4. nebo 5. :-) by mi bylo líto, že bych s váma nemohla jít
Odpovědět
Leni, tak to je pátek a sobota, pokud koukám dobře, ale Romča to chce spíš v týdnu ne???Pokud jsem to správně pochopila ;-)
Odpovědět
Hvězdi: byly jsme tam včera a to si musíš objednat, ale má je moc dobrý :-) už tam nepojedu, mám s ní vše domluvený, je levná a hlavně to má dobrý, takže mám vše od ní a bez problémů :-)
Odpovědět
ssimmikk: Jé to je škoda, že jsem to nevěděla :-( Ona i ta ochutnávka těch koláčků se musí objednávat??? Musím ji teda zavolat, když je to tak dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, aha, tak třeba oranžový, aby to bylo v té sadě. Je mi to celkem šumák, na růžové nelpím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mě je to jedno,,, ale 2 víkendy před svtbou jedeme k našim, jeden víkend jdu na melír a ten další víkend už budeme pomalu stěhovat stoly a židle
Odpovědět
Na mě dnes nalezla nějáká blbá a furt mě hlodá :-( co mám dělat? Venku to vypadá, že bude zase chcat, tak teď přemýšlím, že zajedu s malou na bazén, ale stejně, nevím :-N chjooooo Pochybuju, že v týdnu se někdo zdrží, když holky chodí do práce :-S
Odpovědět
ssimmikk: No proto jsem navrhla ten víkend. :-) Nepřivolávej déšť venku mi schne prádlo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Romco: od zítřka to máš za měsíc, to už ti moc víkendů nezbývá :-N no ale mně už taky nee, protože dva víkendy budu pryč, pak jedeme na sever.moravu a pak svatba, takže na tom nejsem o nic moc líp :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Hvězdi: nic nepřivolávám, ale je tu zataženo a honí se tu mračna :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak příští týden to můžem udělat srazík o víkendu a spojit to s rozlučkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s víkendama nevím, Romča má chvíli před svatbou a já mám skoro všechny víkend taky už plný... A když bych mohla, tak Romča nemůže :-) Asi by bylo lepší v týdnu případně v pátek. Já se klidně do půlnoci zdržím (snad vám to bude stačit ;-)), když se domluvíme třebas až na 18.-19.h.... Ale kde jsou ty časy, co jsem šla z akce rovnou do práce :-D
Odpovědět
Lenienka: taky jsem chodila z pařby rovnou do práce, to bylo pak něco, jendou jsem šla trochu namletá, to si mě zrovna zavolal vedoucí, to pak bylo něco, tak jsme mu řekla, že jsem měla mít volno, dozvěděla jsem se až večer, že mám jít a nestihla jse vystřízlivět a bylo to :-D ale nahnáno jsme měla :-N Holky ze mě pak nemohly, protože jsem se furt jen řehtala a nic steně neudělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý- božeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee právšě jsem zjistila--- tento víkend nemůžu, jedeme k našim na narozky,,, pak 22.5. to sasi můžu, zatím nic nemám, pak 29.5. to musíem k Lukeho rodičům, potřebuju melír,,, no a pak?? to je 4.6. ato je poslední víkend před svatbou a to budu mít plné ruky práce,,,,,, ježííííííííííííííššššššššššššššššššš--- panikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale třebasi to můžete udělat beze mě a já to pak oslavím už jako mladá paní
Odpovědět
Profilova fotka
ani nemluvte holky..to byly časy :-) jooo holt stárnem ženský :-(
Odpovědět
Romco: nepanikař, já jsem čím dál tím víc klidnější, čím víc se to blíží, teda poslední dobou, ale když tě tu tak čtu, tak na mě nalízá obava, zda mám vše atd. :-| :-D
Odpovědět
romca13: Romi klid...z hluboka dýchej ;-) Když nejde o život, jde o ho....tak v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: pěknýýý :-D To byly časy :-D Mně se příští víkend nehodí :-( Jedeme ke tchánovcům... Jedině že by byl sraz v pátek. Doufám, že jsem na nějakou akci nezapomněla. Kamošce jsem slibovala, že se sejdeme příští úterý, pak vy, že se sejdete v úterý. Přemýšlela jsem, jak to zkombinovat, ale až potom jsem si uvědomila, že budu v Praze... Je toho mooocc...
Odpovědět
Profilova fotka
já vím,,, ty bláho,, najednou to zase na mě přišlo,,,, juj,,, vždycky 12. to na mě dolehne,, no azítra je to už posledního 12. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a takco toho 22?
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se dneska po dlouhé době zdálo o svatbě - mimo jiné jsem si zapomněla koupit podvazek (od svědkyně jsem nedostala), tak teď pořád myslím na to, abych ho nezapomněla koupit :-D Silikonová podprda měla ve snu samozřejmě taky svoji roli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, za mě ne. Jedině v ten pátek 21...
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka -- no a co ta pdprda??, sedí ti???
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: nebo :-) Romi v poho...já mám pocit, že nestíhám absolutně...takže v poho..ty máš všehcno v cajku :-) se nemáš proč stresovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - jj, v podstatě vše máme, jen už dokupuju tombolu a potřebuju vyřešit nějak ty moje botky,, a snad by to bylo
Odpovědět
Romi: však ty botky máš, ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi - no mám,ale nevydržím v nich celý den,,, no a když si koupím na přezutí balerínky, tak budu tahat šaty po zemi,, takže řeším, jestli na přezutí nějaké pohodlné vyšší, nebo balerínky hned od rána :( a nevím nevím,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?