Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: ano ano ano :-D a uz se ceka jen na miry a zacina asit a vsichni jsou spokojeni jak s cneou tak s tim jak vypadaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no vidíš, jsem ti to říkala hned, ať ji vyměníš... no pěkně se vybarvila! 8-( Ty šatky jsou super, fakt pěkný! Z těch, co jsi kde našla, jsou tyto nejlepší. Moc pěkný. :-) ssimmikk: no jooo, jsem debil :-D :-D :-D ale vtipný to bylo!
Odpovědět
A který jsi nakonec vybrala? Tak to má být a né aby někdo furt vymýšlel a tak řečeně to kazil ;-)
Odpovědět
lutsousek: kdyz ja mela strach ji z toho vystouchnout a nakone cz ni vypadlo tohle ze vlastne vubec nechce :-D jojo i cenove me prijdou super, navic sikovne ceske rucicky :-) a pani me bude posialt fotky behem sity vzdy ke shvaleni :-)
Odpovědět
Lutsousek: stane se, aspoň se má člověk čemu zasmát :-D :-D :-D :-D :-D jsem se doma toho mýho ale ptala jestli náhodou teda nesněžilo :-D :-D :-D
Odpovědět
ssimmikk: no ja z toho byla na nervy, porad jsem vymyslela neco pekneho co nejlevnejsiho....mela jsem to udelat hned...nikdo jiny problem nemel :-) a co chces v tom skladu teda? :-D
Odpovědět
Já jdu dovařit oběd a pak s tu ukážu, zatím papapa, máme dnes panenku, tak se těším ;-) :-p
Odpovědět
ssimmikk? ty si teda zijes...panenku...ani nenabidnes ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky by mi to bylo blbý, ale asi bych ji vyměnila... dělat furt caviky a pak ti řekne, že nechce... já bych ji zabila 8-) Toho šití se neboj, navíc jak říkáš- český ručičky. Takže se není čeho obávat. ssimmikk: fakt? Ten se musel tvářit dobře :-D njn, já jsem slepá..natož večer :-D
Odpovědět
lutsousek: bylo to blby al enakonec nejlepsi reseni a hned se vse vyreislo...no ja si rikam ze je to lepsi ze se s pani domluvim jak chci na vsem, ze prvne udelame dospele pak je posle a ja zaplatim a pak detske aze bude posilat fotky a je to daleko lepci nez treba cina...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, právě. S tou paní se domluvíš na všem, můžeš jí zavolat a všechno. Kdyby ti je šili někde v Číně, tak už bych se bála.. to je horší.
Odpovědět
lutsousek: taky si myslim a hlavne siti v cine a dodani se pekne prodrazi...navic ta pani treba v patek nafoti i latky odstiny zelene abych si vybrala :-) piseme si dlouhosahle mejly :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mitote:musíš umět nakupovat maso ;-) koupila jsem pěknej flák masa s kostí a z druhé straný byla krásná panenka, většinou to tak kupuju, když narazím, tak hned beru, mám třeba za 70kč kilo, což je krása :-)
Odpovědět
ssimmikk: n j akupuju jen vakuovane :-D za pultem ani omylem :-D :-D :-D
Odpovědět
Vaukovanýnekupuju a víš proč to jsou největší sračky, co můžou být :-D mám kamoše řezníka a říkal, že to za pultem je mnohem lepší, že to vakuovany, ani to nechtěj slyšet :-D ale vakuovanýmají málo kde, nebo myslíš jen to balený co je na té misce?
Odpovědět
Včera jsme mluvili o písničce od Lucie Vondráčkové, tak písnička se jmenuje LÁSKA NA STO LET :-) Už si nepamatuju, kdo o ní mluvil :-) Text: Až mě budeš chtít, Já budu mít co žádný nemá. Až mě budeš chtít jedenkrát. Až se budem znát, Budem se ptát co nás dva čeká Až se budem znát jedenkrát. Budem chtít lásku na sto let, Za ní jít a znát ji nazpaměť, Co může být víc, než mít někoho rád. Najdem svůj ostrov pokladů, Na něm já s tebou zůstanu. Co mu že být víc než mít někoho rád. Až se budem brát bude znít Chór všech zvonů světa, Až se budem brát jedenkrát Až pak budem chtít, Budeme mít co žádný nemá, Až svět kolem nás. Jedenkrát. Budem chtít lásku na sto let, Za ní jít a znát ji nazpaměť, Co může být víc, než mít někoho rád. Žádný pláč, žádný trápení, Kolem nás ať nikdy už není. Co může být víc než mít někoho rád Budem chtít lásku na sto let, Za ní jít a znát ji nazpaměť, Co může být víc, než mít někoho rád. Každý den místo zázraků, Stačí nám nebe bez mraků. Co může být víc než mít někoho rád. Budem chtít lásku na sto let, Za ní jít,a znát ji nazpaměť. Co může být víc, než mít někoho rád!.
Odpovědět
ssimmikk: no myslim t v tech miskach jak je pres to ten obal pruhledny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tím doplácením já jsem dvě piva po 50,- a pul křídel :-) Ale stane se někdy no.... Jinak do toho skladu....tkay by se mi to hodilo co nejdřív ;-) jako Simče
Odpovědět
Profilova fotka
s jakým doplácením???? něco tam zbylo?????
Odpovědět
Romčo: zbylo, tentokrát jen pivo, ale poprvé doplácela Lutsousek stovku v mamutovi za vína a já envím co ejště, to je jako jendo, není to 500kč, ale je to ohledně těch co odchází poslední blbý, no :-)
Odpovědět
tak pokazde bude odchazet posledni nekdo jiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem platila 2 velký piva, 1 malé pivo a křídla. Snad jsem toho neměla víc!
Odpovědět
Jako tak ono se fakt stane, jako o nic nejde, ale jen jsem se o tom zmínila, bylo by lepší si na to dávat víc bacha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaj, už to neřešte. Prostě se to někdy stane, že člověk zapomene... tak já už jsem zpracovala F. ať sežene co nejdřív tu kartu do velkoskladu ať tam můžeme taky zajet... pootřebuju hromady organzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co je potřeba teda k tý kartě? u nás má živnosťák na obchod skoro každej v rodině :-)
Odpovědět
Lutsousek: jéééé, dobrý, co si mám pod hromadou organzy představit :-D :-D :-D do kterýho skladu tam pojedete?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no prej to má určo do Voneklu a že se ho ještě zeptá na ten druhej... já bych chtěla do obou :-D hromady znamená: 4 ty širší 36cm a 10 rolí té 12. Dle mých počtů... jako kdybych to brala v té Nejk.svatbě, tak je to balík... tak snad to seženu v tom skladu. Plus ještě asi nějaký blbosti k dozdobení.. ale to vyberu až na místě. nikaa: no potřebuješ se tam zaregistrovat a je tam minimální odběr a myslím první nákup za 3000.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla a zjistila jsem, že moje pivo to naštěstí nebylo, páč nestálo 29,- ale jen 25,- a to malé ještě míň :-) hvezdicka: Děkuji za písničku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte říct už dávno s tím dolácením, přece někdo nebude doplácet na ostatní,, no alko nepiju, takže moje to nebylo :)
Odpovědět
ja mam karitcku do obou vonekl i ten vedle :-) a pry se tu chce jet v nedeli :-D takze asi hold je vyzgrindam a pojedem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?