Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrkněte na to...moje šatyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...tak už někoho udělali šťastným http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
nikaa666 : A já si furt říkala, že už jsem je někde viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika - no ty brďo,, a já si to album prohlížela a vůbec mě nenapadlo, že by to byly ony
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to ony....hej...já se na ně tak těším....má je holka krásně nafocený
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: prstýnky nee. minulý týden jsme je chtěli jít zadat, ale máme přijít koncem tohoto týdne. Takže tam půjdeme ve čtvrtek :-) Pak by měly být hotové za 14 dnů...
Odpovědět
nikaa666 : Nádherné šatičky, opravdu úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: jj, šatky vypadají suprově :-) a všechno mají vyladěné ;-) my bysme taky celkem ladili, kdyby tchán neměl modrou košili ]-(
Odpovědět
lenieka : Tak mu ji rozmluv :-D Mě se strašně líbí ty družičky co tam v tom albíčku má...jsou úžasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak u nás už jsem to s laděním vzdala...mamce se snažím vnutit tyrkysové boty a kabelku, ale tchýně má šaty do fialkova...tak tam není co :-( Ale potěšila mě svědkyně...že bude už sehnala tyrkys šatky a svědkovi koupim kravatu tyrkys já osobně :-D
Odpovědět
nikaa666 : Tak to by u nás neprošlo, kdybych ještě nutila někomu něco..jsem ráda, že jsem nějak sladila mě a mého chlapa :-) A i to málo mě stálo hodně úsilí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: to asi nemá cenu rozmlouvat. Když ji kupovali, rohodovali se mezi světlou fialkovou a modrou. Fialová by se k růžové přece jen hodila víc, jenže tchán prý fialovou nemá rád :-( Další si kupovat nebude, košile jinak nenosí, takže stálo i úsilí ho přemluvit k novému obleku. A ještě má hodně velkou velikost, takže výběr je dost omezený... nikaa: aspoň svědky budeš mít vyladěné ;-) Má tchýně má taky šaty fialové, ale tmavé. Kde šaty sehnala? Já pořád sháním něco pro sebe, ale zatím bez úspěchu..
Odpovědět
Profilova fotka
a to u nás všichni cvhlapi kupují zelený košila, budem jak vodníci :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: no já ti řeknu kde je sehnala...ale tajně :-D by si tu o nás ještě někdo mohl něco myslet :-D :-D Romčo, to máš super :-) Bude to efektní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: to máš recht ;-) :-D
Odpovědět
Je tu ještě někdo nebo už se vypravujete na srazík?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jem do pěti v práci :(
Odpovědět
Jééééééééééé Romčo, tak to nezávidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu ještě jsem, zrovna tu řeším pracovní věci. Ale když se dívám na čas, akorát si dát svačinku a vyrazit :-)
Odpovědět
lenieka: Já čekám na manžílka, aby mě tam zavezl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš fajn, že tě vždycky zaveze:-) Ovesná kaše na stole, ještě ji nechám chvíli vychladnout a hurá na ni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu o pul na šalinu :-)
Odpovědět
Tak já pádím, tak za chvilku se uvidíme...těším se :-D
Odpovědět
lenieka : Jo a ještě lepší je, že si mě i domů odveze :-D
Odpovědět
lenieka : Ovesná kaše...mňam..dones to já můžu, ale doma to nikdo nejí :-(, tak to nevařím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: co tu ještě děláš?! :-D Já si kupuju instantní od Emca, nej je jablko skořice :-) nikaa: já až ve třičtvrtě
Odpovědět
lenieka: Čekám až se můj nají, ale už pádím, tak za chvilu pa :-)
Odpovědět
cau holky tak ve voneklu jsme byly dve hodiny :-D heh ja tam nechala 700 a ssimmikk 800 :-) jo priste to bude v nedeli a pojede se do voneklu i toho druheho tak kdo bude chtit, budou asi dve auta ;-) ¨jo a uz mame vesticku por zenicha :-D
Odpovědět
mitote: Ahojky, kdy v nedělu?? ;-)
Odpovědět
jeste nevim, proste nejakou nedelu :-) na kterou se ady domluvi vice lidi nez dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja na ten sraz zapomnela, ale stejne by mi to ani nevyslo, doufam, ze jste si to uzili ;-) hvezdicka: my jsme tam jeli s paní, která mi bude dělat kytku, ona tam má nějakou kartičku, byli jsme ve Storge a ve Voneklu. Ten Storge je větší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?