Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk: tak pujde s nama :-)
Odpovědět
Tak já pojedu imtimčo do Ikee a vy jeďte v pondělí, protože to v pondělí nedávám :-|
Odpovědět
presne tak ikea ma prece reklamu ze jsou matrace pripraveny i n amale rostaky aprotodavaji zaruku 25let :-D
Odpovědět
nikaa: to bych jí honila po celé Ikee a nic nekoupila, ona nesedí v košíku, že jí tam ani nedám :-( vše bere do ruk, naposledy tam málem rozbila vázu, s ní chodím jen do Alberta a i to už je problém :-(
Odpovědět
ssimmikk pohoda ma praxi v kroceni divoke zvere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: no mě je to jedno kterej den :-) já každej den končím v 15:30 :-)
Odpovědět
Mitote: jóóó? Tak to bych chtěla vidět, protože kamoška má vystudovanou pedagogiku a cosi kvůli dětem, ohledně postižených a problémových a s malou si rady nevěděla, tak jako už i já si kolikrát rady nevím a připadám si jako neschopná matka, nic na ní nezabírá :-( ]-(
Odpovědět
Nikaa: P má celej týden odpol., takže příští týden nemůžu :-| jedině ještě tento někdy odpol.neb spíš k večeru nevím :-N
Odpovědět
ja studuju soc pedagogiku :-D ale zvladam dvanact malych parchantiku ve skolce :-D ale obcas bych ty trpaslik ytaky zadupala do zeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote,,, jj, za 15,- teď na to koukám,, tak to je mazec, mám chuť si pro to zajet už dnes :)
Odpovědět
Mitote: jj, to věřím, děti mám ráda, hlídala jsem známé a i kamošce děti už od miminka, ale nikdy jsme nezažila to co s Miškou, mezi dětma je hodná, až to zdraví není, že jí všichni jen využijí, protože ona každýmu vše dá atd., ale jak je sama, tak je to děsný, to šílím, včera jsem došla dom a ještě nespala, prej nepůjde a to byl zase cirkus, protože jsme jí nemohly dostat do postele ]-( njn, nechci vidět co bude dělat v 15letech 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak na kdy že jste se to domluvily na ten sklad? :-D já si na chvilku odběhnu a vy popíšete stránku... se v tom ztrácím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Romčo: jj, koukám a taky jsem je brala za 15kč, teď mám před sebou účtenku, zrovna jsem ti to chtěla napsat, brala jsem domů dva :-)
Odpovědět
Lutsousek: na nedělu :-D
Odpovědět
Musím si se, dát fotku, už mě točí, jak tam mám tu ikonu :-D
Odpovědět
romca? nepripominej mi to ]-( :-D ssimmikk: no bude v puberte :-D hej neboj ja jsem jako dite byla parchant a pak jsem nekdy ve 12letech se totalne zmenila a byla ticha mys v koute :-D lutsousek: na nedeli....
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... hele mají i tyrkysovou :)
Odpovědět
Mitote: teda ján nevím po kom malá je, ale já to svádím na P, protože mě kam posadily, tam mě našly :-D takže do jejich 20let asi zešedivím avypadají mi všechny vlasy,to abych si přála svat.darem paruku :-D
Odpovědět
ssimmikk: ja ti ji klidne k te svatbe dam :-D a jakou ze chces,sedou? :-D
Odpovědět
Jj mám doma zelenej a tyrkysovej ;-) měli i myslím žlutej a růžovej :-D
Odpovědět
Mitote: lidn ěi šedou, hodím na to barvu :-D
Odpovědět
ssimmikk: a barvu taky sedou? :-D
Odpovědět
nene, barvu si koupím :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, děkuji. Píšu si to do deníčku- neděle :-D
Odpovědět
ssimmikk skoda :-( :-D jo a to namalovani ti vcera moc seklo jsem vedle tebe byla jak pobuda :-D
Odpovědět
Mitote: díky, ale ani bych neřekla, jsem to jen tak crnkla, nemalovala jsem se dlouho, s Miškou na to nebyl čas a to ona se hned maluje taky a teď jsme měla dlouho zánět očí, takže na líčení nebylo pomyšlení, ale jako nic moc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ty smetáčky kupujete na střepy? Já myslela, že nám dají normálně v restauraci nějakej... to musím taky koupit vlastní?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi....už ji mám doma rok ;-)
Odpovědět
Nic, já frčím, někam se stavím s Miškou, asi do koutku, protože venku je hnusně a snad dneska nebo v brzké době sfouknu i tu Ikeu :-)
Odpovědět
Lutsousek: já nevím, ael taky si koupím vlastní ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?