Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: tak to máš super! Další starost z krku... No kdybych ji neznala, tak bych si to taky myslela, že nechce... ale ona je takový trdlo :))) Jakýkoli hromadný akce ji nahánějí husí kůži :-D i vlastní svatbu měla tajnou... ale dala si podmínku, že musí dostat video, aby se mohla dalších x let smát :))))))
Odpovědět
lutsousek: ja se na ebay totalne nevyznam jak je v anglictine :-( ale pry kdyz budou troje tak mi daji nejakou slrvu
Odpovědět
lutsousek : Tak to je jasný proč nechce jít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ahaaa.... tak to je blbý s tou angličtinou. Mně naštěstí problém nedělá. No moje holky dostaly poštovný gratis a slevu 20%. :-) Dneska se konečně objednaly... ufff. A aukro jsi nezkoušela? Mně takhle objednávala věci jedna slečna, co žije v usa a tady se nedaly sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, ale já doufala, že ji zlomím... ale prej nám sbírá už pěknou dobu všechny drobný, co jí kde vrátí.... tak že nám to všechno nahází do kasičky, ať se pronesem :-D
Odpovědět
lutsousek : To je hodná kamarádka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jo to je... pěkně si ty danajský dary vzájemně vracíme :-D
Odpovědět
lutsousek: na aukru nic :-( a od jakeho proejce na ebay je sehnaly?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ony je nemají z ebay... mají je z normálního shopu. Poslala jsem ti do IP nějaký aukce, zkus se s nima domluvit, většina ti přiveze, co chceš :)
Odpovědět
lutsousek: jako i to co nemaji v aukci? a muzu jim napsat cesky? jako shopu nebo eshopu?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, když se jich zeptáš normál u nás na aukru, jestli by nějaký šaty neměli v zelené nebo vůbec nějaký, tak ti hned odpoví a většina se může přetrhnout, aby ti je sehnali. :-)
Odpovědět
Jdu si lehnout řešíte pro mě nezajimavé téma, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: diky jdu jim napsat cos poslala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, a mrkni i na ten ebay, co jsem ti poslala, mají tam miliony šatů :-)
Odpovědět
lutsousek: to vidim ale s tim postovnym je to silene drahy ne? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: někde je zdarma... a btw, to poštovný není až taková pálka.
Odpovědět
lutsousek: no bud jsou levny saty a mega postovny nebo drahyy saty a kevne postovny
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak jasně, platí tam stejné podmínky jako na aukro- a to odvádět peníze z prodeje ebay/aukru. Takže někdo si to narazí na ceně a dá free shipping a někdo si dá poštovný zvlášť. Každopádně při dnešním kurzu to furt vychází levně...
Odpovědět
a jaky je kurz? 25 ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj tak nějak. Ale zase se s nima prý dá domluvit jako na aukru. Tam teda nakupuje kamoška, já tam účet nemám..
Odpovědět
lutsousek: uz jsem na aukru napsala tka uvidime no, jakos aty za 300,- jsou smesny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no právě...na jedno použití super cena :-D nic, jdu si lehnout, tak dobrou!
Odpovědět
Ahoj holky :-) Budete dávat k oznámkám nějáký kartičky něco jak mám já nebo lustousek v albíčku, že budeme rádi za příspěvek na dovču nebo domácnost než za dary?
Odpovědět
ssimmikk: my bude davat zveme vas ke svatebnimnu sotlu a u toho budou rovnou i adresa a mapka :-) a prispevek nevim asi taky
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: jasně, my jsme měli tu drzost napsat si o to přímo do oznamka :-D
Odpovědět
Peťo, jj, vím, ale mně teď kamoška a kamoš říkají, že se jim to zdá sprostý :-( a máte i pozvánky ke stolu nebo zvete osobně?
Odpovědět
ja myslim ze neni sprosty. bylo by kdybys napsala: navalte prachy ale abasnicka ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmi: no to už je jedno, jestli je to v oznamku nebo přiložený k tomu, pokud je to vtipně podanný, tak je to pěkný. Já udělala malinké pozvánky ke svatebnímu stolu a ta dám do oznamek.
Odpovědět
jako ručně nebo na PC? Já mám oznámko a u toho tu kartičku, každý je jinak velký a dát ještě jinak velkou pozvánku, tak nevím jak by to vypadalo :-N Někdo mi říká, že je to pěkný a že nevadí, když je pozveme ústně a něko říká, že o prachy si napíšeme, ale pozvánku neee, jako je to fakt ale když je pozvu slovně, tak co je na tom špatnýho? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no na Pc, jsem to vytiskla a pak vystřihla. A tu kartičku sis dělala sama? Že bys podle ní mohla udělat i tu pozvánku? Ale jinak bych klidně zvala ústně, pořád lepší ústně pozvat a o peníze si říct písemně než naopak :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?