Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, neboj, určitě to dělá někdo, kdo s tím má zkušenosti, ne?! To bude dobrý ;-) Ale je to fakt, zkoušky dělají měsíc před svatbou a co kdyby náhodou... Mně zase kadeřnice záměrně říkala na konci května, že se budou nosit tílka a kvůli líčení (dekoltu) to bude lepší :-) Tak jsem chtěla taky zavolat kadeřnici, že se taky objednám, ale uvědomila jsem si, že v úterky nedělá...
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem se před chvíli vrátila z Vaňkovky a mají tam prd :-( Tak to jsem zvědavá, kde tu kravatu seženeme :-) Nemáte některá tip? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: zkoušela jsi obchod Assante http://www.assante.cz/prodejny/? nebo na Svoboďáku jsou košile kravaty v Omeze (tam máme předvybráno my).
Odpovědět
lenieka : Leni, tak tam jsme nebyli a jak to tam mají prosím cenově?? ;-)
Odpovědět
lenieka : Jo v tom assante jsme byli s holkama - Romčou a Léňou koukám :-) Tam se chystáme s tím mým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, mají tam myslím za 350 a za 550. Nebo tak nějak. Končím, papa :-)
Odpovědět
lenieka : V tý OMEZE?
Odpovědět
Profilova fotka
radunka: no jako laborantka asi moc do styku s pacientama nepřijdeš :-D nikaa: já mám takovou malou pompadůrku, taky potřebuju kapesníčky, pudr a tak. Lenieka, Nikaa: Holky objednáváte tu silikonku podle těch mír z těch obrázků?? Já mám asi menší prsa než vy že? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dneska mi volali, že si máme přijít pro prstýnky, tak tam možná hned zítra po školení skočím :-D Teda jestli tam budou mít ještě otevřeno... Jinak zásnubák vůbec nesundávám. Já budu mít pompadůrku - zelenou :-)
Odpovědět
cauky tak jsem tu z praxe :-) no dnes mely byt prstynky doma a nic :-( ani zadna zprava ze by je odeslaly :-( asi jim zitra napsiu :-( tobe efendy dosly? :-( jo mely v patek dojit stuhy na oznameni a taky nic :-( ta postacka me to urcite krade :-) jo co rikate na tohle na druzicky? http://www.amoretto.cz/amoretto/eshop...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: efendy psala už včera, že prstýnky má :-D Buď dojdou v pátek nebo v pondělí. Šaty jsou krásný, ale taky dost drahý jestli je budeš platit.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A co tyhle, jsou taky moc pěkné, pohttpdobné a levnější ://www.amoretto.cz/amoretto/eshop/8-1-CHERLONE-kolekce/8-2-KRATKE/5/220-CH054
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tak ty by se líbily mně na převlečení, ne na družičky... Já budu dneska objednávat zase z toho svatbnihoobchudku, tak mrkněte, jestli nechcete něco objednat! =-)
Odpovědět
peta: potrebuji zelene satky :-) ale plati si je holky :-) jete me poslou co maji nemaji vse na webu ale nevim je to z ciny no :-( no jako ja nevim maji posalt sms ze je posilaji a pak maji do tri dnu byt u nas, mely tu byt dnes ale jeste nenapsali ani ze je posilaj kachorka: hod mi odkaz toho svatebniho obchudku prosim
Odpovědět
peta: me se na tech co jsi poslala nelibi to zdobeni
Odpovědět
a co tyhle v zelene? http://www.amoretto.cz/amoretto/eshop...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Krásnééé Je to veveve.svatebniobchudek.cezet
Odpovědět
kachorka: ale jsou drazsi a holky je nevynosi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale já vím, dnes jsem jim volala. Prý pátek nebo pondělí. Tak jsem mu řekla, že do pátku ho chci mít doma :-D Holky dává se oznámení kadeřnici, pokud tam chodím už dlouho?
Odpovědět
peta: no ja kadernici zvu protoze je to znama a striha nas celou rodinu :-) jo jinak diky tak ja taky cekam do patku a pak bude toco :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak jste se měli celý den? Já měl teď večer moc fajn návštěvu :-) Půjdu si za chvíli lehnout, tak probíráte ještě něco zajimavýho?? ;-)
Odpovědět
hvedicka: ja zapomnela na doktora, pak na kamosku a byla jsem na praxi, navic mi vsechno pada :-D a vse rozlivam :-)
Odpovědět
mitote : Tak tomu se říká smolný den :-D
Odpovědět
hvezdicka: asi tak nejak :-/ musim zitra doktorvi zavolat a nejak to vyzehlit :-D
Odpovědět
mitote : Tak pokud to nebylo nějaký extra důležitý vyšetření na který se čeká x-měsíců, tak to snad přežije ;-)
Odpovědět
hvezdicka: vysetreni ne ale jen na kontrolu se ceka mesic az dva :-D
Odpovědět
mitote: Aha, tak to máš fakt blbý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer :) mám na vás chvilku čas, než zalehnu... mitote: ty šatky jsou pěkný, cos našla!! Ale na to, že je to čína jsou pěkně předražený... mrkala jsi třeba na ebay nebo na aukro? kolikrát se dá s prodejcem domluvit a sežene ti je za úplně jinou cenu... hvězdička: a kdopak ti přišel? Já dneska byla u kamarádky předat oznamko a řekla mi, že se omlouvá, ale že přijde až večer, že na hostinu nebude :-( Že ví, kolik svatba stojí, tak ať šetříme.... je to od ní pěkný, ale já s ní už počítala..chjo, nepřemluvila jsem ji.
Odpovědět
hvezdicka: no den jak prase :-D a k tomu nedosly prstynky ani stuhy...hahaha...a to ve ctvrtek odjizdim =-)
Odpovědět
lutsousek: Tak to je teda hodná kamarádka, ale spíš si myslím, že nechtěla, nemohla přijít, tak to takhle zakamuflovala :-) Měla jsem na návštěvě kamarádku s manželem a zjistila jsem, že její maminka peče dorty, takže nám upeče asi ten náš svatební :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?